Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

16 mar 2010, 09:02

matikasia, nie jestem pewna ale ktos kiedys mowił że jak "gile" zmienią kolor z przezroczytych na zielone to zle i trzeba do lekarza isc... moze poszukaj w necie? no ja bym poszukała ale limit przekroczyłam i tak mi sie net żółwi że :ico_zly: dosc mam juz tego iplusa :ico_zly:

[ Dodano: 2010-03-16, 08:05 ]
a mi juz przeszła wczorajsza niestrawnosc... nareszcie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

16 mar 2010, 09:28

Witam
U nas mroźno brr.. Niki juz zawieziona do przedszkola a zaraz ubieram Ide i jedziemy na rehabilitacje :-)
matikasia, - masakra to błoto jak ty póxniej czyścisz wozek :ico_olaboga:
mikusia1 - Zuzia śliczna i Wiki też :ico_brawa_01:
Kasia90 - Kingusia jakie włoski ma śliczne i piękne oczeta - super :ico_brawa_01:
isiawarszawa, - dobrze ze juz lzej na żołądku :-)
mu dalam gryzaczka i sama nim tarlam to wodac ze ulge przynioslo
oj zembole :ico_olaboga: dobrze że gryzaczek ulge przyniósł
przyjechac kumpela z 9 miesiecznymi blizniakami
to wesoło sie zapowiada :ico_haha_01:

Co do cytologi to fakt po porodzie po 6 miesiacach się powinno wykonac bo wczesniej nie jest miarodajny wynik ale tak wogóle to ja co roku robie sobie cyto i tak powinno się robic tyle się o tym mówi bo przeciez nic nigdy nie wiadomo lepiej robić profilaktycznie a że lekarz powiedzial że co 3 lata :ico_szoking:

Nic uciekam Idusie szykować :-)

[ Dodano: 2010-03-16, 08:33 ]
matikasia, - katar zmienia kolor z wodnistego na zielony przy wirusowym katarze jeżeli jest żółty to oznacza że jest to stan ropny. Jeżeli jest sam wodnisty to moze to byc katarz przegżania lub sienny to przy alergiach.

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

16 mar 2010, 09:53

Hej :ico_haha_02:

My tez juz wstałysmy. Jula w nocy ladnie spała. Tylko wstałam do niej zeby ja przykryc, bo jak zawsze odkryta. Juz po sniadanku. U nas dzis sloneczko swieci. :ico_brawa_01: Pozniej idziemy na spacerek. A ja na 13 jade do fryzjera. :-D

A co do temomiksu. Jest to maszyna , ktora samam gotuje. Np. jak robie Juli zupke z warzyw. Biore marchem , oczywiscie obieram , myje i kroje tak zeby wyszlo ilsc gramow jak jest w przepiscie , tak maso robie z ziemniakiem. Miskuje to w takim kubelku. Pozniej warzywa przezucam na taki koszyczek. Nalewam wody tam gdzie miksowałam warzywa. Na ten kubelek nakładam ten koszyczek. ustawiam czas , temperature i obroty. I to sie gotuje. Pozniej daje troszke natki, maselka. I jeszcze raz to miksuje. 2 min i posprzatane. A mus z jablek sie robi podobie tylko wtedy sie nie uzywa tego koszyczka.


mikusia1 śliczne fotki :ico_haha_02: Pewnie ze wkleje zdjecie. Ja tylko ide sciac. :-D

matikasia, oj to sie nie wyspalas. Moja jak zjadła kolo 23 to spala do 8 . Oczywiscie ja bym dluzej pospala. :-D

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

16 mar 2010, 10:01

Witam Kochane !!!!
Dzis moja mala sie meczyla od 23 do 3 nad ranem z zabkami - moj mezus kochany kazal mi isc spac a on sam sie zajmie mala :ico_haha_01:
no i tak tez bylo ale rano jak wstalam i zobaczylam mezusia zmeczonego to serce mi peklo :ico_olaboga: ale fajnie miec takiego kochanego mezusia - wiedzial ze po calym dniu mam dosc i przejal obowiazki - dzieki mu za to

Od tygodnia moja mala wymyslila sobie zabawe - otoz pokazalam jej jak robi samochodzik albo jak to moj maz mowi jaki jest odglos jak sie pierdziochy puszcza hehehe, Nicola peka ze smiechu i tak jej sie to podoba ze codziennie cwiczy w lozeczku w wozku gdziekolwiek jestesmy hehehe smiesznie to wyglada w szczegolnosci jak sie pluje cala albo innych - bo jak ktos ja bierze na rece to chce pokazac co umie no i tym faktem ktos jest popluty z gory na dol heheh

ok mykam do szkoly z synkiem :-D

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

16 mar 2010, 10:04

Sabcia, mojej natomiast podobaja sie samoloty. Wtedy to pisk na caly dom :-D

A wczoraj lezała na bruszku. Juz prawie a by sie z brzuszka przekreciła na plecy :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

16 mar 2010, 10:24

witam

ale dzis juz naskrobałyscie :ico_szoking:

ja właśnie zjadłam sniadanko
Lolek drzemie , bo wstał dzis o 6.40 ( o i juz sie wyspał :ico_oczko: )

trzeba iść włosy umyć , ale mam lenia :ico_wstydzioch:
i myślałam że mały dłuzej pośpi , bo nie lubię go brać do łazienki , bo troszkę boi sie suszarki
A wczoraj lezała na bruszku. Juz prawie a by sie z brzuszka przekreciła na plecy
_________________
jeszcze troszke i da rade , mój lenuszek wwcale się tym nie interesuje , woli robić mostki i tak przy tym sie skręci ,że az nienaturalnie :ico_oczko:
moj mezus kochany kazal mi isc spac a on sam sie zajmie mala
:ico_brawa_01: dla męża

u nas dziś w nocy Ala zrobiła pobudkę , krew z nosa jej leciała
oj na wiosne to u niej częsta przypadłość :ico_noniewiem:
A ja na 13 jade do fryzjera.
pokazujcie sie po fryzjerze
ja dopiero w przyszłym tygodniu mam robić włoski
planuję kolorystyczną i fryzurowa metamorfoze :ico_oczko:
Lecę ogarniać chatkę, bo o 11 ma koleżanka przyjść
dzis ma do mnie przyjechac kumpela z 9 miesiecznymi blizniakami, wiec bedziemy miec wesolo
super dzionek się zapowiada
ja też mam dziś po szkole dzieci siostry , bo mój P ze szwagrem polecieli dziś do niemiec przyprowadzic nasz nowy samochodzik i juz bedę mogła zabierać wózek i wogóle wszystko mi się zmieści i z dwójka dzieci nie będę sie zastanaiwła jak sie zapakować :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

16 mar 2010, 10:31

Dzień doberek :-)
No i mam dwóch chorych a w sumie trzech bo K też chory :ico_sorki: wszyscy kaszlą :ico_chory: to wszystko przez tą pogode!!

Mikusia1 zdjęcia super Zuzia i Wiki to niezłe laseczki :ico_brawa_01: śliczne!!!
Już schemat na lodówce powiesiłam
ja wiem że te schematy to głupota ale ja bez nich to byłabym kompletnie zielona i raczej ciężko by było. Tylko przyznam się że biore je jako schemat a swoje zawsze dodaje bo przecież od scheamtów moża torszke odchodzić.
9 miesiecznymi blizniakami
ciekawe czy już dają ostro popalić :-D daj znać jak tam przeżyliści :-D

Nie wiem czy słyszałyście ale za pare dni ma być temperatura powyżej 10st :ico_brawa_01: ciekawe cz już będzie że zima sobie odpuści całkiem. Oby!!!

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

16 mar 2010, 10:32

Sabcia no ukłony dla męża.

Milenka też lubi samolocik. Ja leżę na macie, ona na moich nogach i latamy:)

Emika to czy ten termomiks się różni od garnka;)? w czym jest lepszy? bo piszesz, że też trzeba pokroić wszystko, zmiksować:)

A za tydzień w lidlu ma być maszyna do pieczenia chleba i tak myślę czy nie kupić. Ma któraś z was takie cacko? te chleby ze sklepu są już ta okropne, że człowiek nie wie co je. A jak teraz zaczęliśmy kupować taki lepszy np. z ogromną ilością ziaren, to za jeden dajemy prawie 5 zł :ico_sorki:

Edulita z tym katarem, to właśnie miała jeden taki jasno-zielony gilek. A tak cały dzień nic i w ogóle jej nie leci z noska. No nic będę obserwować i w razie czego pojedziemy do lekarza. Mati pokaszlał trochę rano i katar ma ale gęsto i rzadko już dmuchamy nos. Obyło się bez antybiotyku i mam nadzieję, że tak zostanie.
Co do wózka, to do tej pory wcale go nie czyściłam, bo miał tylko brudne koła, a że na klatce jest syf, bo remontują i oprócz nas nikt nie mieszka, to wkładam taki z brudnymi kołami do schowka. Po co mam czyścić, jak na drugi dzień będzie to samo. Dziś pójdę tylko rurki poprzemywać, bo wczoraj to już szczyt wszystkiego.
Wyobraźcie sobie, że z Matim nawet stopy mieliśmy brudne w tej glinie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

16 mar 2010, 10:34

dziewczyny jak sobie radzicie z gotowaniem maluchom? bo ja musze wszystkie składniki gotować oddzielnie :| bo gdy gotowałam razem np marchew dynie i ziemniaka to sie okazywało że marchew była miekka dynia rozgotowana a ziemniak twardy i gotowałam gotowałam gotowałam wody ubywało a garnek sie przypalał i do wyrzucenia wszystko a takie oddzielne gotowanie to też nie za ciekawe jest... nie mam pomysłu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

16 mar 2010, 10:37

Ja pamiętam jak Matiemu gotowałam, to wszystko razem. Przecież nawet jak coś się rozgotuje to nic nie szkodzi, bo to i tak ma być przecier. Teraz na razie zaczynam dawać słoiczki. Nie gotowałam jeszcze Milence. W czerwcu jadę do mamy i tam będę kupować produkty bio i sobie pogotujemy:)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość