Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

22 mar 2010, 09:41

Witam z rana, wczoraj poszłam spać UWAGA o 19.40 :ico_sorki: byłam taka padnięta po sobocie, że masakra. Na dodatek ćmi mnie ząb, a od tego głowa i zmęczenie jeszcze większe. Dziś już może będzie lepiej.

Ewka to dobrze, że już się skończyła ta 3 dniówka.

Mikusia1
chciałam tylko pomóc jeśli chodzi o Wiki. Nie chciałam Cię urazić niczym. Wiadomo ja nie jestem tam z Wami i do końca nie wiem jak jest. Także pozostaje mi tylko życzyć, aby mała zaczęła się słuchać.

Mam pytanko. Któraś z Was kobitki chodzi z dzieckiem na basen. Nie pamiętam tylko która. My chcemy zacząć się basenować od niedzieli po świętach. Chciałam zapytać ile Milenka powinna być jednorazowo w tej "zimnej" wodzie i czy jak się ogrzeje znów można ją dać? (idziemy na godzinę) i co warto kupić żeby jej tam dobrze było. Nie wiem czy na pływaczki na rączki i na koło nie jest za mała?

A drugie pytanie dotyczy kubka niekapka, bo tak się mówi,by jak najwcześniej do niego przyzwyczajać. Chciałam jej wczoraj kupić jej niekapek w tesco, ale wszystkie są od pół roku? poczekać jeszcze czy widzieliście jakieś wcześniejsze?

Dziadki wczoraj zrobili Milence zamówienie na soczki i słoiczki na w schleckerze za 45 euro :ico_szoking: ale zapasik będziemy miały:)

Isia mów co tam potrzebujesz do tej stronki? z chęcią pomogę:)

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

22 mar 2010, 09:47

matikasia, ja chodze na basen
pierwszy raz dziecko powinno byc nie dłuzej niz 30 minut
my chodzimy na zajecia i tam maluchy pływają w rekawkach ale Oliwii jeszcze instruktor nie dał - moze za mała? nie wiem... bo wszystkie pozostałe tam dzieci mają miedzy 6 a 10 miechów...
pieluszka - to jasne... i jakies zabawki pływające na poczatek
gdybys miala mozliwosc polecam jedne zajecia z instruktorem
my po przeprowadzce tez bedziemy same chodzic

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

22 mar 2010, 09:49

Isia są takie zajęcia u nas na drugim basenie, ale mati musiałby osobno i Milenka osobno, bo są podzielone wiekowo, a my chcemy chodzić razem. Poza tym cena szokuje. Za 10 zajęć jest to 300 zł, a na normalnym basenie 6 za godzinę. Wiadomo lepiej z instruktorem, ale głównie myślę, że najważniejsze jest, że dziecko obywa się z wodą:) to co pływaczek i koła mam nie kupować?

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

22 mar 2010, 09:49

matikasia, troszke jeszcze menu przebuduje i podesle ci linka

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

22 mar 2010, 09:50

ok czekam:)
a ten szablon ja chcę kupić, myślisz że to głupi pomysł?

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

22 mar 2010, 09:51

My dzis od 6 na nogach :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Ale pawciu juz od pol godzinki drzemke sobie ucina :-D

matikasia, ja tez widzialam dopiero od 6 miesiaca, ale mysle ze juz po 5 mozna smialo zaczac, bedziesz widzialan jak Milenka reaguje na niego.
To sobie pospalas nie ma co :-D :-D :-D No i niezly zapasik sloiczkow sie szykuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Magda33, ja tez bardzo lubie jak moja mama przyjezdza, bo nie dosc ze mi bardzo pomaga to jeszcze milo spedzamy czas. taka mielismy cala sobotke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja zamierzam w tym tygodniu kupic miesko malemu i ugotowac mu w koncu pyszna zupke z mieske bo widze ze te sloiczki tak do konca mu nie podchodza, jedynie co to na marchewke sie trzesie, a reszte je bo je. A deserki uwielbia wszystkie :-D :-D

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

22 mar 2010, 09:52

matikasia, nie wiem... nie umiem ci doradzic, a moze mozna wykupic jedne zajecia? bys sie dowiedziała jak trzymac dziecko, jak sie bawic etc a potem juz wszyscy razem byscie chodzili... no nie wiem

[ Dodano: 2010-03-22, 08:54 ]
a co do kubka... ja chce najpierw kupic oliwce uszy do butelki i jak zakuma to wtedy kubek nawet jesli nie skonczy poł roczku

[ Dodano: 2010-03-22, 08:54 ]
a co do kubka... ja chce najpierw kupic oliwce uszy do butelki i jak zakuma to wtedy kubek nawet jesli nie skonczy poł roczku

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

22 mar 2010, 09:54

Milenka się trzęsie na jabłuszko:) i soczek i słoiczek:)

Ewa wiesz że zbytnio wyspana to nie jestem:)

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

22 mar 2010, 09:55

Ja tez wlasnie mysle o basenie ale taka jak matikasia nie na konkretne zajecia tylko tak sie popluskac :-) :-) Ale oczywiscie mama nie ma stroju kapielowego a w 2 czesciowym zbytnio nie chce sie pokazac :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: stara a glupia :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

22 mar 2010, 10:06

Witam
Przekazuję wiadomość od magdusi81w sumie napisała mi sms-a 19 marca ale nie miałam za bardzo dostępu do neta . A więc Magda z kluseczkami jest w szpitalu, Ole ma zapalenie płuc obustronne a Maksiu ostre zapalenie oskrzeli. I ma nadzieję że wyjdą w tym tygodniu.
Dobra uciekam bo moja kluska się zaraz obudzi a potem idziemy na spacer ja idę złożyć do Urzędu skarbowego PIT a potem dalej na spacer.
Do usłyszenia.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości