Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

29 mar 2010, 12:52

Sabcia - śliczna Nicol i jak słodziutko śpi, a skarpetki pierwsza klasa :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

29 mar 2010, 13:00

isiawarszawa, za 5 miesiac :ico_brawa_01:

Pisalyscie o zajacu :-D umnie tez jest zajac ale od dobrych paru lat cos mnie omija hehe - ale dostalam od meza kosmetyki z meybeline :-D cienie, podklad, tusz,

Magda33, dzieki

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

29 mar 2010, 13:09

Sabcia, mam podobną bluze dla oliwki :) na nk jest foto jak z tatusiem swoim na piesku patataja :D
chciałam by moja łobuzica kubeczek wypróbowała a ona spi i spi i spi, ale nie ucieknie :)
kurcze chciałabym żeby juz były swieta :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

29 mar 2010, 13:30

miałam iść na spacer i właśnie się rozpadało :ico_zly: ja chcę taką pogodę jak była w piątek :-)

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

29 mar 2010, 14:25

Magda33, u mnie dzis jest pochmurnie ale cieplo i wlasnie tez sie zastanawiam czy wyjsc czy nie bo w sumie o 15 i tak mykam po synka do szkoly ....
isiawarszawa, ta bluze to dostalam akurat z holandii od mamy :)

Ja juz zaliczylam moja 600tke brzuchow i cwiczonka wszystko razem 2,5 godz :) ale chyba jeszcze cos poskacze do muzy :)

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

29 mar 2010, 14:31

musze wam powiedziec ze fajny ten niekapek, oliwia ładnie pije - naraz wciagneła 70 ml nie pochlapała sie tylko jeszcze musi załapac jak nim do dzioba trafic i ze trzeba go wyrzej trzymac :)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

29 mar 2010, 15:49

Sabcia, super są te skarpetki. Moja jak na razie nie bawi się nóżkami widocznie nie są za bardzo interesujące ;-)
Ja właśnie wróciłam ze spacerku i od lekarza, nie zaszczepił jej ponieważ idą święta i lekarz powiedział że mogłaby mi się na święta rozchorować bo niektóre dzieci tak reagują na szczepienie więc idziemy po świętach, z małą już jest lepiej nawet lekarz to zauważył więc się cieszę ;-)
Muszę małej pokupować trochę bodziaków bo coś ostatnio większość porobiła się trochę mała i teraz ubieram jej 80 aż ;-) Z tego co mierzyła pielęgniarka w ośrodku to Wiki od głowy do tyłka ma 50 cm ;-)kawał kobietki i waży 10,3 kg ;-)
isiawarszawa, super Oliwka trzyma ten niekapek ;-) może i ja spróbuję mojej gwiazdeczce taki kupić ;-)
Magda33, a u mnie śliczna pogoda nie pada co jakiś czas wychodzi słoneczko i jest 14 stopni ;-)
Sabcia, ja tam moją też mam już w spacerówce ale jak śpi to na leżąco wygodniej mi się wydaje i mam jeszcze cieplutki kocyk na nóżki aby nie było jej za zimno, jak się ociepli tak jak było w piątek to wtedy zrezygnuję z kocyka ale jak na razie nie ma co ;-)
Kurczę nie mogę się doczekać kiedy z moją gwiazdeczką pójdę na basen niech to się już ciepło robi.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

29 mar 2010, 15:58

waży 10,3 kg
pięknie :ico_szoking:
u mnie śliczna pogoda nie pada co jakiś czas wychodzi słoneczko i jest 14 stopni
to załatw ładną pogodę na weekend majowy, bo prawdopodobnie pojawię się w Gdyni :-D

isia mała szbko załapała o co chodzi z niekapkiem, brawo :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

29 mar 2010, 16:02

Sabcia, świetne skarpetusie :-) a jakiej to firmy moze cos takiego na allegro jest :ico_noniewiem: Nikunia przesliczna :ico_brawa_01:
isiawarszawa, - swietnie Oliwka sobie radzi :ico_brawa_01: moja Ida juz sama pije ale z butelek fajnie jak kończy mleczko i odstawia flaszke na blat ale jak pije to co jakis czas wyciaga z buźki oglada smoczek i po chwili wraca do papusiania :-)
bigottka, dziadkowie dwa lata temu dostali tez na zajaca Nikoli odbicia w glince a teraz chcielismy Idke do kapletu :-) ale paczki nie widać :/

Ja juz umyłam najwieksze okno takie potrójne w salonie i wyczysciłam kinkiety i zyrandol :-) terza czyszcze bibeloty które uwielbiam tylko nie lubie ich czyscić :ico_wstydzioch: Wiecie co mi się dzis przytrafiło jak myłam okno to co chwile schodziłam bo to cos Idka miałczała to Niki wołała i za któryms razem włożyłam noge do wiadra z woda :-D

[ Dodano: 2010-03-29, 16:16 ]
bigottka - Wiki juz duzo waży :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

29 mar 2010, 16:29

włożyłam noge do wiadra z woda
zaprawa przed śmigusem dyngusem już jest :-D
ja te miałam dziś myć okna, ale mam lenia i zebrać się nie mogę, poza tym pada deszcz,więc dziś sobie odpuszczam :-) ...może jutro... jutro już trzeba, bo w piątek jedziemy już na święta do mojej mamy, więc nie będzie kiedy.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość