Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

01 kwie 2010, 21:28

tibby, :ico_brawa_01: super wiadomosc!! Woow, to juz naprawde nasza kolej nadchodzi :ico_brawa_01: Mam nadzieje ze szybciutko nam sie rozpakujesz :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i taka nadzieja w sumie we mnie wstapila ze moze mi sie uda urodzic przed terminem :-D bo juz ciezko z tym brzuszkiem chodzic, no i po strachu by bylo, a tak to czlowiek siedzi i rozmysla na temat porodu hihihihi To trzymam kciukasy za to zeby Ci sie rozwarcie powiekszylo :-D :ico_brawa_01:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

01 kwie 2010, 21:29

tibby, ale super wiadomosc. ciekawe czy u mnie cos sie ruszylo.
jutro na 11 na ktg i moze moja gin mnie zbada

no wlasnie kroilam mieso i przecielam sobie paznokcia dobrze ze nie palca

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

01 kwie 2010, 22:04

gozdzik, nie robił mi usg. miałam ostatnio, więc teraz nie robił. tylko na fotelik poszłam.
wisnia3006, też się cieszę, że cokolwiek się ruszyło. :ico_sorki: trzymam już teraz kciuki za twoje jutrzejsze ktg! my idziemy w poniedziałek :)

póki co uciekam do łóżeczka.

czuję jakby co chwilę mi się chciało siku. a jak idę, to normalnie mini strumyczek leci i nic więcej. denerwujące to.

do jutra :ico_papa:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

01 kwie 2010, 22:30

WIsnia piekny brzucholek--a pępek cie nie boli??
moja kolezanka chyba w 6mc miala juz wypukly pepuszek i b ja bolał.

madziu mowisz ze masz lokatora w łóżku dodatkowego??hihi
powiem ci ze moja córa do 2,5 roku spala sama.pieknie zasypiala.wystarczylo zgasic swiatlo i wyjsc IDEAŁ
i jak pozbywalismy sie smoczka to mąż z litosci ze biedna bedzie penie tesknila za smokiem... :ico_puknij: wziol ja do nas...
i spimy we 3 ciekawe co bedzie jak sie dzidzia urodzi...
ja z malenstwem on z dominisa? hihi zobaczymy.
mi to nie przeszkadza pod warunkiem ze sie nie rozpycha :)

mnie dzis bolala glowa.okropnie
musialam 2 apapy zażyć

[ Dodano: 2010-04-02, 06:54 ]
Wstawać!!!!!!!


Kawa stygnie

Obrazek

obudzilam sie po 5 i nie moge zasnac....ilez mozna krecic sie z boku na bok....
wlaczylam wiec kompa :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

02 kwie 2010, 08:24

lidziasc, ech tak to jest, gdyby nie szydelkowanie to chyba z nudow bym padla, jak czlowieka napada bezsennosc. A wlasnie nie wiem pewnie w zeszlej ciazy tez zle spalam, pamietam ze na siku wstawalam i z brzuchem bylo mi nie wygodnie, ciekawe czemu jak juz jest po ciazy to czlowiek nagle sie robi spiacy jak ma wstawac do dzidzi?? Mi bylo strasznie ciezko wstac mimo ze tylko raz w nocy ale jednak :ico_noniewiem: To chyba tez matka natura tak wszystko ustawia, dopasowuje do organizmu, bo jesli mialabym wstawac wiecej razy to pewnie bym z okna wyskoczyla :ico_olaboga: A A. siostra wstaje dotad 5-6 razy w nocy do jej 2,5 rocznej coreczki!!! :ico_szoking: :ico_olaboga: I zyje. Nie widac zeby byla wrakiem czlowieka ja nawet nigdy bym nie powiedziala ze ona tyle wstaje gdyby nie to ze u niej spalam w zeszlym roku przez 3 dni :ico_olaboga: W ciazy jeszcze moze te hormony mnie jakos dopinguja i dlatego slabo reaguje na bezsennosc, tyle co mnie wkurza i nudzi bo tyle godzin czlowiek lezy i proboje zasnac a tu nic, glodny sie tylko od wszystkiego robi. Ale po ciazy, oj spioszkiem jestem potwornym, jak pracowalam to minimum 8-9 godzin spanka musialam miec nieprzerwanego inaczej wygladalam jak jakis potwor i nie funkcjonowalam normalnie. Mam wiec nadzieje ze nowy bobasek mnie oszczedzi!

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

02 kwie 2010, 08:35

Mam wiec nadzieje ze nowy bobasek mnie oszczedzi!
Ja tez mam taka nadzieje i wszystkim NAM tego zycze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
mam nadzieje ze jakos t :ico_sorki: o bedzie.
Moja dominisia po 2 tyg juz przesypiala cale noce wiec IDEAŁ!!!
teraz pewnie juz nie bedzie tak sielankowo.
ale damy rade--co bysmy mieli nie dac

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

02 kwie 2010, 08:50

Moja dominisia po 2 tyg juz przesypiala cale noce wiec IDEAŁ!!!
no to faktycznie... moj diabelek co 2 godziny sie budzil do 6 tyg... potem mial jedna przerwe 5godzinna gdzies

[ Dodano: 2010-04-02, 08:53 ]
w weekend wyciagamy lozeczko- musze je umyc, przygotowac i przykryc kocem

[ Dodano: 2010-04-02, 08:54 ]
tibby, jak samopoczucie? cos dalej sie dzieje?

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

02 kwie 2010, 09:05

Melduje sie i ja :ico_haha_02:
i stawiam torcik :ico_tort: za 36 tydz :-D

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

02 kwie 2010, 09:05

kratka, ja czuje sie ok tylko z tym spaniem dzis mialam klopot.
nogi puchną ale nie nazekam tak bardzo tamta cize przechodzilam latem koszmarne upały były wtedy...
wiec teraz naprawde o niebo lepiej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ja na poczatek mam kolyske.ale tez ja trzeba przyniesc ze strychu umyc i materacyk wywietrzyc :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

02 kwie 2010, 09:09

my musimy Julci zrobić łóżeczko a raczej mój M ale przez ten remont kibelka nie ma kiedy :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: trochę sie stresuje ze nie zdąży
chcemy Jule przenieś z sypialni do jej pokoju ciekawe jak to berdzie a dzidzius bedzie spał z Nami w sypialni
moja Julcia jak była noworodkiem wstawała co 2,5 godz-3 na cycusia

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość