Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

02 kwie 2010, 15:27

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANE ZDROWECZKA JAK NAJWIECEJ, DUZO KASIORKI SMACZNEGO JAJECZKA I MOKREGO PONIEDZIALKU

matikasia, pol godz to tez cos - najwazniejsze ze od czegos zaczynasz - poczatki sa trudne ale potem bedzie ci brakowalo i jeszcze dolozysz kolejne pol godz :ico_brawa_01:

Wy sie tak dziwiecie czemu ja tak cwicze a ja poprostu musze - jak bede miala 100 dzien diety to posle wam foteczki do porownania i bede czekac na wasze opinie a to jeszcze jak sie nie myle 11 dni :-D

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

02 kwie 2010, 16:55

Sabcia, gratuluje zacięcia :ico_brawa_01:
matikasia przeciez nie choruje :ico_noniewiem:
tez wszystkim zycze wesołych swiąt :)
zakupy nawet udane chociaz kupowalismy tylko spozywke na swieta...

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

02 kwie 2010, 16:57

A ja dzis malej spacerówke kupiła. :ico_olaboga: ale sie nalatałam.

matikasia, slicznie wygladasz.

Oj juz zmeczona jestem tym latanie i sprztaniem.

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

02 kwie 2010, 18:51

Witajcie kochane
mam nadzieje ze omnie niezapomnilalyscie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

dzis wrocilysmy ze szpitala
Zuzka miala bakterie w moczu jakas klepsielle :ico_noniewiem:
no i plesniawki takie ze hoho
do tego miala robione usg brzuszka i ma lewa nerke do kontroli bo jakas miedniczka 7mm sie tam znalazla niby norma ale trzeba kontrolowac i za 6tyg ma miec znow posiew moczu i badanie Cru chodzi o to zeby sprawdzic czu mocz idzie do cewki moczowej czy niecofa sie do nerek :ico_olaboga: :ico_olaboga:
:ico_olaboga:
i do tego miala robione usg ciemiaczka bo niedosc ze ma malutkie to jeszcze sie okazalo ze ma plyn w mozgu ogolnie wedlug lekarza tak fachowo to sie nazywa ponoc wodoglowie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ale chodzi o to ze malutka moze sie przez to troszke gorzej rozwijac choc robi duze postepy i pani ordynator byla z Zuzi zadowolona
no ale musze jeszcze sie wybrac do neurologa dzieciecego i powtorzyc znow to usg ciemiaczka tylko lekarz sie boi ze jej szybko zarasta i ma nadzieje ze uda jej sie to wykonac :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
mowie wam tyle sie naplakalam w tym szpitalu bo nawet bali sie ze ma krzywice :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_szoking: bo ma potylice miekka no ale wynik wyszedl oki czyli poprostu nic sie niedzieje i wykluczyli ja
no to tyle
zjednej strony ciesze sie ze bylismy w tym szpitalu bo chociaz wyjryli jej z tym plynem z mozgu
mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze i tak jak lekarka mowi zniknie jej to

przepraszam ze tylko o sobie ale nienadrobie tego wszystkiego

przy okazji chcialabym wam zlozycz zyczonka;
Wesolych Swiat Wielkanocnych,spokojnych spedzonych z rodzina oraz mokrego Smingusa dyngusa!!!

Buziaczki i po swietach sie odezwe papa

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

02 kwie 2010, 19:47

mikusia1, biedna Zuzia , ale dobrze ze juz jestescie w domu

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

02 kwie 2010, 20:41

Dziewczyny Wesołych Świąt bo nie będzie mnie kilka dni i do usłyszenia po świętach ;-)

MonikaSko
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 20 mar 2009, 13:47

02 kwie 2010, 21:36

Witajcie pewnie nie wszystkie mnie znacie jestem z Listopadówek niemiałam czasu wcześniej pisać
matikasia, ale ci włoski urosły i twoja Milenka też czas leci mój KUbuś skończył już cztery miesiące a u Was to już piąty chyba prawie
mikusia1, tzrymaj się ciepło i dużo zdrowia oby się mylili ci lekarze mój Kacperek miał od urodzenia bakterie w moczu więc też to przerabiałam my byliśmy po urodzeniu az 3 tygodnie i w sumie wyleczyliśmy tą bakterie już wtedy ale posiewy wskazane są do tej pory tak na wszelki wypadek
Dziewczynki Zdrowych I Wesołych Świąt życze Wam wszystkim oraz mokrego Dyngusa :-)

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

03 kwie 2010, 07:19

Witam z rańca
ja juz od 5 na nogach, nakarmiłam brzdąca a teraz juz mi barszczyk dochodzi zaraz sie biore za sałatke, jaja faszerowane i ubranie koszyczka. w sumie wczoraj miałam pogotwać wszystko ale jak skończyłam I sałatke to sie okazała za słona :( /wiedziałam że przesole poprostu wiedziałam/ no i musiałam dogotowywać wszystkiego po trochu i sie zrobiła juz 23 i stwierdziłam że nie chce mi sie i poszłam spać
mikusia1, pewnie że nie zapomniałysmy, biedna Zuzia :( ale chyba dobrze że byłyscie w szpitalu - wyleczyli małą i zobaczyli że coś nie tak z tym płynem... bardzo mi przykro ale chyba lepiej wiedzieć niż nie, zawsze można wtedy jakoś pomóc dziecku
śliczne zdjęcia masz w podpisie
MonikaSko, Witaj na naszym wątku i tobie też wesołych świąt...

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

03 kwie 2010, 13:54

Witam :ico_haha_02:

U nas juz swieta. Jula spi na dworku :ico_haha_02:
Troche w tym roku mam smutne swieta bo wczoraj sie rostałam z ojcem dziecka. Takze zostalam samotna matka. Ale coz takie zycie.

MonikaSko, Witaj :ico_haha_02: Też zycze Ci wesolych świat :ico_haha_02:

Milego popoludnia :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

03 kwie 2010, 16:10

emikaw85, bardzo mi przykro, że spędzasz swięta jako "samotna matka". Mam nadzieję, że to tylko przejściowe.
mikusia1 kochana współczuję Ci tego wszystkiego. Co do nerek, to mojemu Gracjankowi robili mu badanie CUM, miał taką samą wadę jak Twoja Zuzia, trochę poważniekszą, ale okazało się że wszystko jest ok. No i robili mu w miejskim, a Ty tam pewnie z małą leżałaś. Wodogłowie, to chyba poważniejsza sprawa, mam nadzieję, że uda się zatrzymać rośnięcie ciemiączka, a woda zniknie. Moja kuzynka miała takie wodogłowie, ze główkę miała ogromną, ale zeszło jej to i jest zdrowa i nie opóźniona. Mam nadzieję, że i tak będzie w przypadku Zuzi. Trzymam kciuki za Was.

siunia czekam z niecierpliwością na zdjęcia porównawcze. Może jak Ciebie zobaczę to sama nabiorę motywacji.


A ja mam jeszcze gorzej oko spuchnięte.. Nawet okularów nie mogę założyć, bo mi się stabilizatory wrzynają w tą opuchliznę i bolii. Wygląda to tak jakby mi G przyfasolił :-D

W święta i przed świętami odpoczywam. Teściowa i G siostra wszystko robią. Gracjan śpi, więc dzieciaki go nie męczą za bardzo. A G na zakupach dla nas. Żyć, nie umierać...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość