julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

07 kwie 2010, 11:03

karo, ja też chce wózek w kolorze unisex :-D - kto to wie, co nam przyjdzie do głowy za parę latek :ico_oczko: . A no i trzymam mocno kciukasy za Twoje jutrzejsze usg obyście już zobaczyli płeć Maluszka :ico_sorki:

Katinka, a no własnie - nic nie wiadomo. Chociaż jeszcze mi się przypomniało, że dobrze jest jak są 2 hamulce - nożny i ręczny na wszelki wypadek :-) Może coś jeszcze przyjdzie do głowy w ciągu nastepnych kilku dni :ico_haha_01: Tylko żeby później się nie okazało, że nie ma wózka, który by spełnił wszystkie moje wymagania :ico_haha_01:

Dziewczyny, ja jutro poproszę o mocna kciuki, bo mam kolejny egzamin - właśnie zrobialm sobie przerwę w kuciu. No i wieczorkiem tez mam do ginka. Nie wiem czy zobaczę Malucha, bo ostatnio usg mam robione pod kątem ilości wód :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

07 kwie 2010, 11:10

julchik22, Dzięki!:) w takim razie ja trzymam kciuki za jutrzejszy egzamin, mocno, mocno :-) Z pewnością znów będzie 5 :-)

NICOLA_1985

07 kwie 2010, 14:15

hej :-)
ja nie mam problemów takich jak zakupy :ico_oczko: mamy do kupienia tylko fotelik samochodowy, przewijak i cieńką kołderke, łozeczko mamy po mojej Karolinie, ją przeprowadzimy na "dorosła jedynke" :ico_oczko: postawimy ja koło naszego łóżka bo chyba dla niej jeszcze za wczesnie zeby spać w osobnym pokoju... przynajmniej ja mam takie odczucie, a wózki mamy dwa jeden z firmy Graco - spacerówka w zasadzie alenadaje sie dla noworodków i niemowlaków a drugi też spacerówka(typowa z funkcją rozłożenia na półleżąco)) ale to juz dla wiekszych dzieci - czyli dla mojej Karoliny.
Ubranka też mam po mojej karolinie, kupimy tylko cos nowego ładnego zeby miec na wyjscie ze szpitala. wiekszosc ubran mam neutralnych na pierwsze 8 - 10 miesiecy wiec luz - jak rzeczywiscie urodzi sie chłopak to bedzie trzeba pozniej poszerzyć garderobe o nowe ubrania a jesli jednak urodzi sie dziewczynka to mam z głowy ubrania na co najmniej 2 lata :ico_oczko:
zakupy mnie czekaja tylko do szpitala wiadomo.. podkłady.. podpaski, nie mam porzadnych klapek nawet tylko takie obdarciuchy ze az wstyd :ico_wstydzioch: :ico_oczko:
ale przynajmniej zakup laktatora mam z głowy bo zostałmi po mojej Karolinie... :ico_sorki: dobrze ze nie wpadłam na pomysł zeby go komuś opchnąć :-D
Dziewczyny, ja jutro poproszę o mocna kciuki, bo mam kolejny egzamin
ja juz od dzisiaj bede trzymac bedzie piateczka jak nic! :-D

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

07 kwie 2010, 15:43

Dziekuję za :ico_brawa_01: i oczywiście ja tez już trzymam od dziś kciuki za egzamin julchik22 ;)
Kupujac wózek zwróćcie jeszcze uwagę na gondolkę, jeśli jest z taką opcją. Chodzi mi o jej długość szczególnie, bo maluch bardzo szybko z wiekszości gondolek wyrasta, szczególnie jak przyjdzie mu załozyć kombinezon ;) Żeby było optymalnie to długość gondoli powinna mieć 80-85 cm. I jeszcze fajnie by było gdyby w gondoli podgłówek był unoszony, wówczas maleństwo więcej widzi ;) i czerpie więcej radości ze spacerków ;D
:ico_ciezarowka:
W przyszłym tygodniu chcę zabrać się za pranie i prasowanie ubranek dla maleństwa, wierzę ze sprawi mi to ogromną radość :ico_brawa_01: Powiedzcie kochaniutkie w czym pierzecie ubranka swoich dzieci? Lovela, Dzidziuś, Visir Sensitiv czy może płatki mydlane? nie wiem co najlepiej się sprawdzi. Ja opcjonuję za płatkami mydlanymi, a Wy?
Wczoraj kupiliśmy pierwszą paczkę pampersów dla maleństwa :ico_haha_02: i założyliśmy sobie, że raz w tygodniu kupujemy paczkę pampersów+ husteczki do podcierania pupy ;)
A wózek - wariactwo totalne sama nie wiem który będzie najlepszy heh

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

07 kwie 2010, 16:05

Samanta, ja wyprałam ciuszki w Dzidziusiu. cena przystępna a i ładnie pachnie :)

Anja224
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 17 lut 2010, 14:26

07 kwie 2010, 16:07

Hej dziewczyny:) mało co wchodzę i widzę , że nawet wszyscy o mnie pozapominali. No tak rozumiem , mój dzień prawie każdy taki sam , muszę dużo odpoczywać , mało co chodzić i ciągle ten strach . Martwię się już wszystkim, bóle nadal są , dzisiaj strasznie kuło mnie na dole brzuszka ani się ruszyć nie dało. A moja mała rośnie aż wreszcie widać brzuszek. A jak tam u Was po świętach? Jak się czujecie? Widzę , że u wszystkich przygotowania trwają. W końcu jesteśmy coraz to bliżej, z jednej strony jestem przerażona a z drugiej nie umiem się doczekać zobaczyć maleństwo. Życzę Wam miłego , spokojnego dnia. Na razie.

Samanta, :ico_brawa_01: co do proszku ja kupiłam wstępnie proszek BOBAS , chociaż słyszałam że proszek wystarczy by był sensitive. Zobaczymy jak się sprawdzi. Nawet nasze maluszki mogą być uczulone na specjalne proszki dla dzieci. Też myślałam o tych płatkach mydlanych. No na razie na wstęp mam.
Wózek kupuje na sam koniec , dwu-funkcyjny. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

07 kwie 2010, 21:30

Samanta, ja tak jak tibby kupuję Dzidziusia, bo była też o tym rozmowa z Martalką i też polecała Dzidziusia. Akurat Jej dzieciaczki miały uczulenie na Lovelę i o ile dobrze pamiętam Jelp. Ja wybieram Dzidziusia, a gdyby się pojawiło uczulenie przerzucę się na płatki mydlane :-)

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

07 kwie 2010, 22:40

Dzięki dziewczyny za poradę w sprawie proszku ;) wypróbuję Dzidziusia ;)
Kolejny dzionek minał w okamgnieniu ;) ech...
Dobranoc

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

08 kwie 2010, 08:26

Anja224, brawo za 30.tydzień!!!!!! :ico_brawa_01:
julchik22, brawo za 29.tydzień!!! :ico_brawa_01:

jeszcze chwilunie i będziecie cieszyć się końcóweczką ciąży i ze zniecierpliwieniem czekać na maluchy! ;-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 kwie 2010, 10:16

i ja za 33 tydzien stawiam :ico_tort:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość