Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

09 kwie 2010, 08:36

Dzień dobry :-)

Kochane, przepraszam, że nawet nie wpadłam Wam złożyc zyczeń świątecznych, było troche gorączki, poza tym... Święta, to dla mnie ciężki okres odkąd nie ma Mamy... wybaczcie... :ico_sorki: :ico_sorki:

u mnie nadal sajgon ze wszystkim, teraz jeszcze nadarza się okazja, żeby wykupić mieszkanie na własność, więc mam nadzieję, że mi się to uda...

zaraz wstawię kilka fotek...

Kupiliśmy Zuzi siedzonko na rower i kask, małej bardzo się podoba jazda na rowerze, a i nie buntuje się w związku z nowym nakryciem głowy :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-04-09, 08:55 ]
aaa, niestety żadnych zdjęć ze Świąt nie mam... :ico_noniewiem:

W Wielki Piatek zadzwoniła do mnie teściowa o 5:50 (a o tej godzinie jest juz zazwyczaj u mnie, bo ja wychodzę do pracy), że nie przyjdzie do Zuzi, bo właśnie ją potrącił samochód... :ico_olaboga: :ico_olaboga: Jechała do mnie na rowerze i jakiś młody chłopak ją stuknął (jakkolwiek to brzydko brzmi...) Ale nic poważnego się nie stało, zawiózł teściową do szpitala i dał kasę na lekarstwa. Ona poobijana, obolała i posiniaczona... ale juz jest coraz lepiej...

Mam piekne foteczki, jak Zuzia mnie obudziła w I dzien Świąt... znowu "ktoś" zostawił Sudokrem na komodzie koło łóżeczka, więc jak się Su obudziła, to się zajęła przystrajaniem siebie i okolic... Jak się obudziłam i to zobaczyłam, to nie wiedziałam czy się śmiać, czy płakać... (generalnie pokój do remontu, hehhee)

ooo, proszę... :ico_olaboga:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i rowerek

Obrazek



na domiar złego - ostatnio kąpałam Su i zapomniałam wyjąć z kieszeni bluzy telefon, który wpadł mi do wanny z wodą, a ja nawet tego nie zauważyłam, więc trochę sobie tam popływał... Troche się zepsuł, ale już wczoraj kurier przywiózł mi nowy, więc jestem uratowana... :ico_sorki: Ale musiałam ręcznie wpisywać do nowej komórki kilkadziesiąt kontaktów, bo moja stara komóra już nawet nie chciała skopiować częsci numerów z pamięci telefonu na kartę... ggrr.... (po osuszeniu oczywiście)

Nooo, to chyba tyle, tęsknie za Wami potwornie, ale naprawdę nie mam czasu... do tego - 2 razy w tygodniu zostaję w pracy na angielskim, więc wracam do domu padnięta dopiero przed 19:00 :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

09 kwie 2010, 13:39

Gie, o matko świeta... :ico_szoking: co za widoki... :ico_olaboga:
a jaka Zuzia zadowolona...hahahh...nie,no ja generalnie sie usmialam...chociaz Tobie pewnie do smiechu nie jest... :ico_noniewiem:
potrącił samochód... Jechała do mnie na rowerze i jakiś młody chłopak ją stuknął
wspólczucia...
tęsknie za Wami potwornie, ale naprawdę nie mam czasu...
my rowniez...ale jak nie masz czasu,nic nie poradzisz..
ja ostatnio tez nie mam czasu na nic...do tego pogoda ostatnio jest w miare,takze łapiemy jak najwiecej swiezego powietrza...

a do tesciow jak widac nie pojechalismy...

za to ide do fryzjera na 15.30...wcisnela mnie dzisiaj :ico_brawa_01:

takze,do milego

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

09 kwie 2010, 20:04

Gie, hahaha, Zuzia rules!! :-D ale sie usmialam, a moja mama az chwycila sie za glowe, jak zobaczyla te wyczyny Su :-D

mnie rowniez przykro z powodu tesciowej... dobrze, ze nic powaznego sie nie stalo

Jagna30, pochwal sie nowym fryzem ;-)

ja sie juz chwale

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i jak? :-D

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

09 kwie 2010, 20:40

Shoo slicznie Ci w tej grzywce!! Bardzo mi sie podoba! Do tego tak fajnie Ci sie uklada :) bardzo dobra decyzja! Az mi sie zachcialo isc do fryzjera jak tak sobie patrze na Twoja nowa fryzure :)

Gie, wspolczuje :) dla mnie to faktycznie jest przezabawny widok - jaka mala przestrzen ogarnela :D masakra!! Pewnie siedziala sobie cichutko i tworzyla :D:D:D

Ja po tym wczorajszym lataniu mam zakwasy na nogach i to tak olbrzymie ze od dawna takich nie mialam :O My dzisiaj spedzilysmy pol dnia z sasiadka. Mielismy isc na sacer ale pogoda sie popsula. Mala przynajmniej sie bawila z sasiadem :) wspominalam juz ze nauczyla sie mowic ASIA? Chodzi i mowi Asia, Asia, Asia :) a jak chcialam pokazac mamie jak mowi i poprosilam o ASIA to dostalam AŚKA! I to jeszcze z takim oburzeniem! Kochany łobuz :) Skonczyly sie wreszcie moje koszmary z dupkiem z uczelni w roli glownej, indeks oddany, zycie jest piekne ;) teraz tylko musze poprawiac prace magisterska a jest tego sporo!

Do tego dzisiaj sie zalamalam, bo zaczelam przegladac oferty pracy i srednie zarobki - i ksiegowe z doswiadczeniem zarabiaja w mniejszych miastach 1500zl BRUTTO! Przeciez to prawie minimalna płaca! MASAKRA! W ogole na Kraków na poczatek jakby sie udalo gdzies z 1800zl netto znalezc to pewnie graniczyloby z cudem - a zlobek na pelen etat 1100, 1200, nieporozumienie jakies! No ale taki kraj ;) trzeba sobie jakos w nim radzic. A jak nie to wlaczam przyspieszony kurs jezyka czeskiego albo slowackiego i wtedy juz zarobki na poczatek od 5000zl netto w gore :D Najlepsze jest to,ze ktos bez szkoly, bez matury z bieglym wegierskim moze w Krakowie zarabiac z 8000zl :) a my biedni studenci uczymy sie tyle zeby pozniej zaczynac od 1500 :/

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

10 kwie 2010, 15:39

Witam :-)

Gie Zuźka to naprawdę mała artystka, kurna przepiękny widok ;-)
Wiem, że tobie nie było do śmiechu, ale dałaś radę ze sprzątaniem :-)
Sama po czasie też pewnie myślisz, że jest niesamowita :-)

shoo - no no kochana jak zawsze wyglądasz bosko, z tą grzywką rewelacja, zresztą ładnemu we wszystkim ładnie :-)
Ja tylko zafarbowałam sobie na ciemno rudy/kasztanowy - jakoś taki ;-)

yoanna u nas też są takie zarobki, ja po 3 latach pracy mam 1500 brutto ;-)
mam doświadczenie w branży i ogromną bazę danych klientów - a to cenna rzecz :-)

Maja póki co zdrowa, dokazuje niesamowicie, dzisiaj np. poszła dopiero spa o 14,30 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
dała mi w koś dzisiaj
na noc idzie do babci, a my z P. zostajemy w domu :-/
w czwartek tak żeśmy się ścieli że w piątek rano powiedział mi że się wyprowadza, na szczęście został.
Wydaje mi się że to jednak nie ma sensu, nie odbudujemy już naszych relacji i uczucia wobec siebie. Boję się że tylko będziemy się męczy razem :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-04-11, 16:36 ]
i znowu cisza
Tragedia dla Polski okrutna, tyle ważnych osobistości zginęło w jednym samolocie - rany boskie aż serce ściska
[*][*][*]

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

12 kwie 2010, 21:07

Straszna tragedia, ciagle nie moge w to uwierzyc, wlaczam TV i tylko patrze, nawet nie mam ochoty na nic, ciezko sie zmobilizowac, zeby obiad nawet zrobic.

NIECH SPOCZYWAJA W POKOJU [*][*][*][/b]

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

13 kwie 2010, 12:20

witam...

niestety stało to co sie stało... :ico_placzek: tragedia tak niewyobrazalna,ze nikt w nia nie wierzyl...

ja dowiedzialam sie stojac w sklepie..poinformowały nas ekspedientki...
w pierwszej chwili pomyslałam,ze to jakis zart.,.. :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

no coz,zycie toczy sie dalej...trudny okres czeka rodziny tych wszystkich tragicznie zmarlych...nas rowniez....

nic,zmykam do pracy...

mam kilka fotek....moze jeszcze dzisiaj je wrzuce...

ale tak prawde mowiac,rzeczywiscie jakos sily mi brak na cokolwiek...
w pracy wszyscy o tym dyskutujemy...

i nasuwa sie tylko jeden cytat..."Spieszmy sie kochac ludzi,tak szybko odchodza"..... :ico_placzek: :ico_placzek:

trzymajcie sie dziewczyny i zagladajcie czesciej :ico_sorki:
pa

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

15 kwie 2010, 17:22

Witam :-)
szkoda że mam pisac sama do siebie :-/

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

15 kwie 2010, 17:56

hej dziewczyny
:-D wpadłam z :ico_kawa: :ico_kawa i Obrazek dla Bąbelków

widze ze u was pustki :ico_noniewiem:
zapracowane jesteście :ico_haha_02:

a Bąbelki znów urosły :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

yoanna, :ico_olaboga: oj, ja już bym zwariowała z takim "wykładowcą" chyba dlatego studia przerwałam w ciąży :ico_olaboga: :ico_olaboga: bo akuratnie na tym semestrze były takie dupki jak Twój :ico_zly:
ps. śliczne foty z koszyczkiem

shoo, super fryzurka :ico_brawa_01: laska jesteś :ico_oczko: :ico_oczko: hehe kiedy ja znów bede wygladać jak nastolatka??? :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Gie, :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale agentka :ico_brawa_01: no gratulowac pomysłowej córci :ico_haha_02:



my teraz przechodzimy epokę "leku separacyjnego" :ico_olaboga:
Maja szału dostaje histerii jak odejde od niej na metr :ico_placzek: :ico_placzek: nawet z mezem wczoraj zostać w łózku nie chciała :ico_szoking: a normalnie to córcia tatusia jest, jak on jest w domu to ja mogłabym nie istnieć :ico_olaboga:
u teściowej ciężko ją zostawić, jak juz zostanie jest ok ale jak wrócę z pracy i ją odbieram to masakra, płacze jak tylko mnie zobaczy :ico_olaboga: i juuuuuż natychmiast na ręce :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

mam nadzieje ze jej to szybko przejdzie, teraz korzystam z chwili ze śpiucha grzecznie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

:ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

16 kwie 2010, 08:43

Witajcie

faktycznie pustki, ja jakos nie zagladalam po tej tragedii, jakos odechcialo mi sie wszystkiego.
U nas ok, maly jak byl wredny tak i jest, wiecie co, on w zlosci bije mnie albo szczypie albo ciaga za wlosy, nie wiem czemu on taki jest, nie sadzialam ,ze moj synek bedzie taki :ico_placzek: :ico_placzek:

shoo, slicznie wygladasz, pasuje Ci grzyweczka, i faktycznie wygladasz jak nastolatka:)
Figurki tez pozazdroscic :ico_brawa_01:

Jagna, a Ty kochana tez mialas sie pochwalic fotkami :ico_nienie:

margarita, jak sprawy z mezem, lepiej???
Milego dnia

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość