Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

10 kwie 2010, 19:30

Ja dalej nie wierze, jak zamach stanu normalnie, tyle ludzi na takich ważnych funkcjach państwowych, taka tragedia, jak miałam swoje obiekcje co do prezydenta to straszne to jest, biedna jego córka, i ci wszyscy generałowie, w głwie się nie mieści :ico_placzek: :ico_olaboga:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

10 kwie 2010, 21:06

Witajcie:(
No nie mieści...
Ja też mam wrażenie że ogladam jakiś film... Tyle ludzi... Jakie życie jest kruche...
Aż się nie chce wierzyć że w takich okolicznościach...

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

10 kwie 2010, 21:30

Ja dziś cały dzień ogladam tvn24 i chodze jak zbity pies. Jakos nie moze to do mnie dotrzec... Jutro pojdziemy chyba pod pałac prezydencki. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

11 kwie 2010, 11:27

No nie chce sie wierzyc...poseł Dolniak, z Sosnowca...był u nas w LO, fajny facet.....o ironio, mielismy napisac na życie polityczne relacje z obchodów

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

11 kwie 2010, 12:59

Do mnie jeszcze dziś to nie dociera...dalej nie mogę uwierzyć w to co się stało...też cały czas oglądam...Nelce udało się przetłumaczyć, że nie może nic mówić przez 2 miniuty, dopiero jak mausia i tatus pozwola i sie udało...obok tej tragedii nasuwają mi się pytania typu dlaczego w jednym samolocie siedziało tyle osobistości? nie ma co gdybać wiem o tym, ale dużo pytań mi się przedziera w głowie.... :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-04-11, 13:08 ]
w samolocie siedział przyjaciel ze studiów mojej teściowej, jeszcze z nią nie rozmawiałam od wczoraj bo nie była w stanie...kurcze tragiczny tydzień bo w wielką sobotę popełnij samobójstwo jej kuzyna syn... :ico_placzek:

sylwia77
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 21 mar 2007, 22:31

11 kwie 2010, 15:01

Witajcie!

Ja też nie mogę się pozbierać. Nie potrafię zrozumieć dlaczego to się stało.....

Nie mam ochoty na nic, snuję się jak cień całymi dniami.
Do tego pogoda depresyjna.

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

11 kwie 2010, 18:14

Ja wróciłam z Krakowskiego Przedmieścia. O 12 tej byliśmy w centrum Warszawy. Wszystko zamarło. Ludzie stali, samochody, autobusy, tramwaje, wszystko zamarło. Szymek tylko raz zapytał co to i jak usłyszał ze syreny to słuchał i nie mówil juz nic.
Pod Pałacem niewyobrażalny tłum, nie udało nam się nawet podejść zbyt blisko. Zostawiliśmy kwiaty, zapaliliśmy znicz. Na ulicach Warszawy mnóstwo samochodów ze wszystkich rejonów Polski. Gdańsk, Poznań, Toruń, Kraków, wszyscy podążali w stronę Pałacu. Nadal szok i niedowierzanie...

http://ulastepniak.fotosik.pl/zdjecia/1.html

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

11 kwie 2010, 20:14

Dla mnie to jest niewiarygotne i nie wiem kto za to odpowiada, że tyle osób o tak ważnych funkcjach siedziało w jednym samolocie, jak o tym myślę to ciągle mam wrażenie, że nie dzieje się na prawdę, jestem ciekawa i pełna obaw jak teraz będzie funkcjonowało nasze państwo bo większość z osób które zginęły od dawna grało ważne role w życiu publicznym :ico_placzek:

U nas cały dzień lało więc nawet nie wychodziłam z domu...

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

12 kwie 2010, 13:38

Hej! Cały czas mam włączone wiadomosci, Ania, mysle ze jakos wszystko bedzie działać, konstytucja przewiduje takie sytuacje, na szczescie! Dzieki temu jest szansa, ze unikniemy wzglednie administracyjnego chaosu.
Troche przerazaja mnie teorie spiskowe, jakie pojawiaja sie powoli, na ten moment Rosja zachowuje sie dobrze, oczywiscie mozna sie doszukiwac jakichs dziwnych rzeczy, ale to chyba nie ma sensu na ten moment. Rosyjskie gazety podają, że jest szansa na ocieplenie stosunków, itd

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

12 kwie 2010, 15:15

Ja wiem Justyna że administracyjnie wszystko będzie hulało, ale wydaje mi się że człowiek człowiekowi ie równy, a to jednak byli ludzie z dużym doświadczeniem i wiedzą.Zobaczymy co przyniesie przyszłość.

Co do stosunków polsko-rosyjskich wątpię żeby coś się zmieniło, bo my mamy swoje poglądy oni swoje, dobrze że pomagają jak mogą akurat w tej sytuacji ale raczej nie będą z tego powodu nagle zmieniać swojej polityki no gazowej.

A jeśli chodzi o teorie spiskowe to wystarczy posłuchać mojej zdemenciałej babci :ico_olaboga: ona to ma dopiero wizje :ico_szoking:tej katastrofy.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość