Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

12 kwie 2010, 15:52

ja czekam na mojego małżonka bo tez sie kimnę jak wróci :-)

Awatar użytkownika
julia.l
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2972
Rejestracja: 14 maja 2008, 19:34

12 kwie 2010, 16:52

Dziewczyny gratuluje z całego serca i aż zazdroszcze :ico_wstydzioch: ale w tym pozytywnym tego słowa znaczeniu :-D

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

12 kwie 2010, 17:00

julia.l,
dziękujemy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

12 kwie 2010, 21:27

niepytaj :ico_wstydzioch: To chyba niewykonalne dla mnie i Maji
oj nie , na pewno dacie rade :-D
u mnie dzis bez mdlosci
oj zazdroszcze choc u mnie dzis tez ez mdlosci, ale ja dzis tylko jednego nalesnika jadlam bo mam zoladek scisniety
Ja jak zwykle spałam z Mają już w dzien :ico_wstydzioch: i tak jestem jeszcze śpiąca :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:
_________________
ja wika o 14 30 usypiam na spacerze wracamy - on spi w wozku a ja na lezaku na dworze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale dla mnie to tez za krotko taka drzemka :ico_placzek:


kupilam dzis buty na allegro i ylam w centrum handlowym ale nic nie kupilismy - bo u as jest tak ze k. placi ale mamy odmienne gusty i jak ja cos wybiore to onmowi ze za szmaty placil nie bedzie - a jak on cos wybierze to jak dla mojej babci - wiec powiedzialam mu ze bede chodzila w rozciagnietej bluzie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

a no i mama dzwonila ale nieodebralam :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

12 kwie 2010, 22:02

a no i mama dzwonila ale nieodebralam
bierzesz ją na przetrzymanie :ico_oczko: zawsze to jakis sposób :-)

Co do płacenia w sklepie, to mój mąz zanim za cos zdarzy zapłacic to ja juz wczesniej konto wyczyszcze :ico_oczko: a tak powaznie. Mimo, ze to maz zarabia to konto mamy wspolne, ale tak naprawde to ja sie "rzadze" kasa. Moj maz mnie kiedy nawet zapytal " a ile ja wlasciwie zarabiam" :-D serio jego to wogole nie interesuje. Wie, ze nie zarabia az tyle bym wydawala na glupoty :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

13 kwie 2010, 10:08

Monia M, U nas to jest tak, że K. tez strasznie dużo to nie zarabia - tym brdziej ze jestesmy w trakcie wykanczania omu i kupe kasy to pochlania, jeszcze w poniedzialek operacja wiktorka i znowu kasa pójdzie - z tym ze on nie ma konta wszystko po kieszeniach trzyma :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: sam nie wie ile ma i nawet jakbym sama wziela i cos kupila to za chiny ludowe by nie wiedzial ,a le ja durna jestem - raz mu tylko 10 zl wzielam :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

13 kwie 2010, 11:04

u mnie dzis bez mdlosci chyba juz pozegnalam te wstretna przypadlosc oby juz nie wrocila
OOO to super. Tylko pogratulować :ico_brawa_01:
Ja jak zwykle spałam z Mają już w dzien i tak jestem jeszcze śpiąca
No mi wczoraj też ok. 16 chciało się mocno spać, ale poszłam na spacer i mi przeszło.
ja wika o 14 30 usypiam na spacerze wracamy - on spi w wozku a ja na lezaku na dworze
Fajnie że możecie sobie tak razem pospać i to w dodatku na świeżym powietrzu :-D
a no i mama dzwonila ale nieodebralam
Twarda z ciebie sztuka :-) , ale mama zasłuzyła sobie takim postepowaniem.
jeszcze w poniedzialek operacja wiktorka
A co mu sie dzieje, że musi byc operowany?

Ja dzisiaj byłam na badankach i spuścili mi bardzo dużo krwi. Część badań robiłam prywatnie a cześć na NFZ. Dobrze, że trochę badań wycyganiłam na fundusz zdrowia i za pozostałe zapłaciłam 200 zł :-)
A u nas to jest tak, że to ja wiecej zarabiam i na początku naszego małżeństwa strasznie to przeszkadzało mojemu mężowi, ale w końcu to zaakceptował. Osobiście uważam, że to facet powinien wiecej zarabiać, ale jest jak jest. Kase trzymamy razem i wspólnie uzgadniamy różne wydatki. Jeśli chodzi o zakupy ubrań dla mnie to po sklepach z nim nie chodze, bo on po prostu nie lubi więc nie chcę go katować i najczęściej na zakupy wybieram sie sama ewentualnie z siostrą lub koleżanką.
sam nie wie ile ma i nawet jakbym sama wziela i cos kupila to za chiny ludowe by nie wiedzial
to trzeba korzystać :-D

[ Dodano: 2010-04-13, 11:08 ]
Dziewczyny stawiam :ico_tort: za 10 tydzień :ico_brawa_01: mając nadzieję, że z dzidzia wszystko OK, ale o tym przekonam sie za 2 tygodnie.

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

13 kwie 2010, 13:41

sylwiab0000, gratulację z okazji 10 tygodnia :-) Codziennie o Was myślę, odliczam dni i z każdym dniem coraz bardziej się cieszę. Trzymajcie się!

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

13 kwie 2010, 15:11

sylwiab0000 gratuluje 10 tygodnia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ejustysia a operacja to z jakiego powodu????

[ Dodano: 2010-04-13, 15:11 ]
bylismy dzis na bardzo dlugim spacerze...wrocilam taka glodna, ze na samo wejscie zjadlam 10 pierogow :-D

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

13 kwie 2010, 19:28

gratulację z okazji 10 tygodnia Codziennie o Was myślę, odliczam dni i z każdym dniem coraz bardziej się cieszę.
Dzięki AgaSza. Ja tym bardziej się cieszę. Bardzo mi miło, że o nas myślisz. :ico_brawa_01:
Jak wam się wróciło z naszego Podlasia do Poznania? Dziewczynki pewnie miały frajdę z jazdy pociągiem. :ico_haha_02:
sylwiab0000 gratuluje 10 tygodnia
Dzięki Monia M.
wrocilam taka glodna, ze na samo wejscie zjadlam 10 pierogow
To dobrze, że apetyt dopisuje :ico_brawa_01: i juz nie męczą cię mdłosci.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość