karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

14 kwie 2010, 14:24

eve jak Filipowi ropiało oczko to tylko solą fizjologiczna 2 dni robiłam i się wyleczyło
u nas leje dziś i trzeba w domu siedzieć,bo wyszłam na spacer i po 15 minutach musiałam wrócić,a jak muszę w domu siedzić to jestem nieszczęśliwa :ico_placzek:
na dodatek ciśnienie chyba niskie bo taka ospała jestem,ze szok :ico_szoking:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

14 kwie 2010, 18:21

Eve u nas masowanie oczka pomogło i sól i już 3 dni i po sprawie

my mamy biodra dopier 28 kwietnia bo takie terminy , prywatnie . na NFZ pod koniec maja dopiero bysmy sie dostali i nie koniecznie na usg bo to ortopeda decyduje czy jest potrzeba wiec ide prywatnie
a jaka szczepionką szczepicie 6w 1 czy 5 w 1 ?? bo niewiem hmmmmmmm

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

14 kwie 2010, 18:53

ja sie cały czas zastanawiam nad tym czy 6w1 czy 5w1
a powiem szczerze że chodzi mi tylko o kase bo "piątka" wyjdzie mnie cos ponad stówe a "szóstka" to juz 200,- a jak chce jej zafundować wszystkie szczepienia to dla mnie ważna ta róznica
obie są dobre i nie wiem czy raczej nie pójde w 6w1
a np wezme tańsze pneumokoki

mała spi po opróżnieniu dwóch flaczków
te tabsy nic mi nie dają
nie mam juz twardych cycków wcale cały czas flaki

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

14 kwie 2010, 20:54

karmelka, to ciśnienie...ja dziś kawkę strzeliłam., bo bym zasnęła na stojąco..
kamelek1, ja szczepię 6w1 bo za 185zł mi się udało kupić, to nienajgorzej...
jagodka24, a od razu szczepisz na wszystko?pneumo i rota też? ze względu na Jagodę i przedszkole?
ja na razie odpuszczam....rota w ogóle...a pneumo może za jakiś czas...

moje towarzycho śpi, ale coś młody znów postękuje...
jak na moją dietkę to i tak nieźle się trzyma, bo dziś na obiad był ryż i żołądki z pieczarkami i cebulką w sosie pomidorowym :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

14 kwie 2010, 21:26

witam wieczorkiem
za szczepienia rota i 6w1 zapłaciłam 520 zł
co do ropki to sól fizjologiczna i masowanie nie pomogło musiałam dać kropelki, pediatra mi wypisała.
Kurcze jak nadrabiam po całym dniu to nie pamiętam która co pisała :ico_olaboga: musze jakieś notatki chyba robić :ico_oczko:
u nas dzisiaj kiepski dzień po szczepieniu trochę marudziła, ale na spacerku ładnie 3 godzinki pospała :ico_sorki: ale za to ja strasznie zmarzłam :ico_chory:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

14 kwie 2010, 21:40

riterka, kochana....ja kiedyś tam...hen hen dawno to na poważnie zapisywałam se na kartce, co której odpisać...ehehhe

a teraz idę się myć, niebawem pewnie Ptyś wstanie
a jak nie to sama go zaraz wezmę na jedzenie, bo mi pierś rozsadza!!! nie wiem, ale od rana dziś mi jedna jakoś szybko się przepełnia....ratunku!

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

15 kwie 2010, 07:59

zborra, szczepie hexa bo M jak rozmawia z lekarzami to mówią że bardzo mało dzieci płaczą przy hexie a np normalna szczepionka na WZW podobno strasznie szczypie
a pneumo tez troszke ze względu na to moje chore ucho w ciązy bo synflorix chroni też przed zapaleniem ucha srodkowego
a rota no bo M sie uparł to niech ma :-D


u nas nocka fajna ale znowu wieczór gorszy
mała zjadła jedego cyca wykąpaliśmy ją dojadła drugim i nie spala
no to zrobilam butle ale nie chciala jej prawie wcale
tylko do 24 nam towarzyszyła :ico_olaboga: czy to normalne że taki maluszek nie spi tyle godz ????? no bo od 21 do 24 to troszke czasu jest nie?
ale za to potem obudzila sie dopiero przed 5 bo starsza musiala swoje płacze odwalać

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

15 kwie 2010, 08:37

hej!
no widzisz, dobrze że mówisz o tym szczepieniu. zobaczymy czy Ptyś nie będzie rozpaczał przy hexie :-D

nie wiem czy to normalne, że tyle nie śpi
moj odpukać dużo śpi
tylko dziś świrował...pewnie po moim jedzeniu
dlatego dziś nagotuję 3różne zupy i pomrożę sobie, żeby mama nie miała ze mną problemów
bo przecież nie będzie gotować codziennie 2obiadów...

buziaki! po 11 pędzimy do przychodni...

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

15 kwie 2010, 09:01

Cześć :-)

My wczoraj po USG bioderek. Wszystko dobrze ale nie wiem, czy to normalne że po ukończeniu 3 m-cy powtórna kontrola? Bardzo miły lekarz! Obchodził się z małą jak z jajeczkiem :ico_szoking:

Ja szczepie 6 w 1 infanriks hexa- pediatra zapisała, ja się nie znam.

Ja dziś padam na twarz...Jolka zasnęła po 22, 2 pobudki w nocy na jedzonko i od 5:30 już nie spała :ico_zly:
Teraz pewnie będzie nadrabiać.

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

15 kwie 2010, 09:47

My wczoraj po USG bioderek. Wszystko dobrze ale nie wiem, czy to normalne że po ukończeniu 3 m-cy powtórna kontrola? Bardzo miły lekarz! Obchodził się z małą jak z jajeczkiem
my też tak mamy,kontrola po ukończeniu 3 m.ż.
ja zaszczepiłam 5w1infanrix ipv+hib,w mojej aptece kosztuje 120zł,a ja miałam rabati zapłaciłam 96zł :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość