Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

15 kwie 2010, 08:58

witam z ranka

ja już po ćwiczonkach to juz 7 dzień i 8 powtórzeń *3 serie , ale dałam rade
dobrez że sobie odchaczam karzdy dzień , bo wczoraj myslałam że dopiero 5 :ico_oczko:

a po nocy na nodze mniejsze zaczerwienienie ale na 15 umówiłam Lolka do lekarza , to i sama sie pokarze
Lolek wczoraj kasłał i dzis rano więc niech go obejrzy i osłucha , a katarek to ma juz ponad dwa tygodnie ale to chyba alergiczny , bo ja mu podaje wapno to nie ma a jak tylko przerwe to woda leci ,
Ala alergiczka to może i Lol :ico_noniewiem:
jutro miał mieć szczepienie więc napewno nie bedzie
No mi też było łatwiej jak tu wklejaliśmy fotkę
mnie tez , wczoraj próbowałam zalogować sie na ta poczte ale wyskakiwał komunikat że hasło albo login niepoprawny i nic nie zobaczyłam :ico_placzek:
choc moze to byc tylko miejscowa reakcja organizmu na ugryzienie
mam nadzieję , wczoraj jak sie naczytalam o tych rumieniach i wogóle to sie zryczałam jak bóbr :ico_placzek:

a najwazniejsze teraz dziś zauważyłam u Lolka przeciete dziąsełko , ale nie dał obejrzeć czy już widać zębolka, wydaje mi sie że tak :ico_haha_02:

dobra uciekam cos porobić , bo mam taki pekin w domku ,że az sama nie moge na to patrzec , dobrze że mama dziś jest w domku to cos ugotuje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

15 kwie 2010, 09:11

wiolaw, spróbuj jeszcze raz ale w haśle po sz dopisz jeszcze e czyli bedzie ...sze............ bo zrobiłam literówke jak rozsyłałam PW

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

15 kwie 2010, 09:19

Edulita 100 lat dla Iduni!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

15 kwie 2010, 09:40

Witajcie
Isiawarszawajejku dobrze ze nic sie niestalo powaznego,az sie wystarszylam jak to czytalam :ico_olaboga: ale wazne ze wszyscy cali :-D

Edulita :ico_tort: dla Iduni za 9 miesiac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ze mnie tez gapa bo zapomnialam postawic :ico_tort: za Zuzki 5 miesiac :ico_wstydzioch: a teraz stawiam za 5.5miesiaca :-D :ico_tort:

Wilolawmam nadzieje ze u ciebie tez wszystko dobrze sie skonczy i niebedziesz musiala przestac karmic Lolka :ico_olaboga:

trzymam kciuki& i za zdrowko Lolka oby to nie bylo nic powaznego

Kasia90mam nadzieje ze uwas tez nic powaznego z Kingusia i to tylko malutki katarek
biedne te nasze dzieciaczki jak sa chore :ico_placzek:

Sabcia, czemu tak piszesz kochana,napewno niejest tak zle tymbardziej ze tyle schudlas naprawde jestem pelna podziwu dla ciebie i zaloze sie ze wygladasz rewelacyjnie,i niemasz sie czego wstydzic kochana musisz uwierzyc wsiebie ,niemozesz tak sie dolowac tymbardziej ze zmotywowalas tyle dziewczyn na naszym watku do cwiczen i to jest duzy sukces,mysle ze kazda z nas czasem ma zly dzien i czuje sie zle we wlasnym ciele ale pamietaj niejestes sama i wierze ze jutro albo nawet dzis lepiej zaczniesz do tego podchodzic i pokazesz sie nam i zmotywujesz reszte dziewczyn czyli tez mnie :-D :-D :-D :-D
bo mnie trzeba kopa i pewnie jakbym cie zobaczyla na fotce to tez zapragnelabym tak wygladac bo podziwiam cie naprawde za twoj upor nad zbednymi kg i lepsza figurka
i zaraz chce widziec na twojej buzi usmiech bo jak nie to dostaniesz klapsiaka :-D :-D :-D :-D

MatikasiaMilenka dzielna na szczepieniu super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i Mati do duzy chlopak :ico_brawa_01:

ja sie troche boje dac Zuzce chrupka zeby sie niezakleilo jej :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
moze jestem przewrazliwiona ale jakos mam stracha :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Edulitano i dla Iduni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za pierwsze szczepienie i za dzielnosc :ico_oczko:

Sabcia,Isia,Matikasiasuper fotki na poczcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kurka niewiem co chcialam napisac hmm..
dziekuje dziewczyny za zdrowko dla Wiki i za dobre slowo Zuzanki
wiem ze ona jest zdrowiutka tylko czemu ci lekarze tak strasza na zas :ico_zly: :ico_zly:

unas pogoda taka sobie noby sloneczko ale pewnei zimno
wypralam juz budke od spacerowki i sie suszy mam nadzieje ze niebedzie zaciekow :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
wczoraj przymiezylam Zuzke do spacerowki i jest w niej taka malutka hehe

Wiki nadal kaszle,jutro mamy kontrol
dzis musze isc o Wiki szkoly zaplacic za tance i zrobic oplaty szkolne :ico_olaboga:

musze jeszcze zlozyc Pit-y bo jakos tak niemam kiedy ale najpierw pojde do biura zeby zrobili,bo mamy odliczenia na dzieci asami jakos nieumiemy :ico_wstydzioch:
:ico_wstydzioch:

ide posprzatac mieszkanko
milego dnia

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

15 kwie 2010, 09:53

witam wszystkie mamusie. Jeszcze nie ma 10tej a juz padam na twarz... :ico_noniewiem: Rafał rano z pracy wrócił a ja z Werką rozwalone na całym łóżku i zero miejsca dla niego... :-D siadł więc przy stole i włączył tv a dopiero po prawie godzinie nas to obudziło... :ico_szoking: przełączyłam na bajki, dzieci lookały w tv a ja do kuchni robić dzieciom śniadanko. Wracam do pokoju z butlą a tu czuć... :ico_sorki: Wercia zrobiła taką kupkę że myślałam że nie dam rady... :ico_placzek: już chciałam budzić Rafała ale by się wściekł... Ona zawsze mi taki numer odwinie jak tatuś śpi albo w pracy... :ico_placzek: a poza tym mdłości jak diabli i głowa boli masakrycznie... Z tego co pamiętam to nie tylko mnie...

Aha DZIEWCZYNY a o co chodzi z tymi zdjęciami? Może ja bym przesłała parę fotek np z chrzcin Weroniki ale nie wiem jak je dać na forum...

Wczoraj u okulistki spoko. "Pech " chciał, że oko poprawiło się kilka dni temu (ze 3 dni) i lekarka nie miała rozeznania co to mogło być i od czego. Ale taka fajna że jak się odnowi łzawienie i ropienie to pójdę prywatnie :-)

A uważajmy na siebie i na dzieci bo taka pogoda że o katar i inne paskudztwa wcale nie tak trudno :ico_chory:

[ Dodano: 2010-04-15, 09:58 ]
Edulita dołańczam się do życzeń i :ico_tort: za 9 miesiąc Idusi

mikusia1 :ico_tort: za 5,5 miesiąca Zuzanki

[ Dodano: 2010-04-15, 10:00 ]
kasia90 :ico_brawa_01: za 4,5 miesiąca Kingusi :ico_tort:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

15 kwie 2010, 10:22

Wercia zrobiła taką kupkę że myślałam że nie dam rady...
a ty teraz wrażliwa na zapachy :ico_ciezarowka:
mikusia1, za 5,5 :ico_brawa_01: Zuzi
Kasia90, :ico_brawa_01: za 4,5 kingusi
Rosna nam pociechy szybko oj niedługo będziemy za nimi ganiały :-)
oko poprawiło się kilka dni temu
niech już wydobrzeje na dobre i niech nic nie wraca
Zdrówka dla dzieciaczków i dla was :ico_noniewiem: teraz to taka zdradliwa pogoda chwile słońce a za chwile silny zimny wiatr :ico_olaboga: oby do lata
Sabcia, - ty nic tam nie płacz :ico_nienie: robisz mega postępy jesteś najszybciej spadającą z wagi mamuśka na cząłym forum - uszy do góry a fotki zdąrzysz pokazać jak już uzyskasz pożądany efekt :-) z twoim zawzięciem to moze już za miesiąc :-)

[ Dodano: 2010-04-15, 10:25 ]
Ida dzis gadała z babcia przez telefon :-) bierze słuchawkę do rąk i jak mama coś do niej mówi ( oczywiście jest ustawione na głośnik ) to odpowiada po swojemu : aa..... kuu... uuu... buu... i takie tam swoje a cieszy się przy tym coniemiara :-D

[ Dodano: 2010-04-15, 10:26 ]
Kala ;), na pw dostałas od Isi adres naszej wspólnej poczty dopuki się nie wyjaśni wszystko tu na naszym watku to wstawiamy tam fotki

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

15 kwie 2010, 10:31

Witam,
wstałyśmy przed 9-tą, Zosia nakarmiona, przewinięta i własnie szykuje się do drzemki :-D , a mnie dziś głowa boli :ico_placzek:

matikasia weekend majowy zapowiada się super, tylko zeby pogoda dopisala,dawno nie byłam w Rewalu...my w tym roku tez mamy zamiar spędzić te kilka dni nad morzem, ale w Gdyni

isia niezłą "przygodę" miał Twój mąż :ico_olaboga: , mnie kilka lat temu podczas remontu spadła górna szafka z mebli, do szpitala pojechałam następnego dnia, bo kiepsko się czułam, ale na szczęscie nic mi nie było...miałam tylko wielkie jagodowe limo, lekarz dziwnie się na mnie patrzył i chyba nie wierzył, że to szafka, więc mu powiedziałam, że zupa była za słona :-D

iw_rybka dzięki, Twoje dzieciaczki też słodziuchne :-)

Kasia90 zdróweczka dla Kini, wiesz, to dobry pomysł z tymi 2 zakładkami :ico_brawa_01: - już korzystam :-D

Edulita wszystkiego najlepszego dla Iduni...jeszcze 3 miesiące i roczek :ico_szoking:
miejmy nadzieję, ze uda się z tym zamkniętym wątkiem, ja juz z tego wszystkiego usunęłam zdjęcia, które wklejałam od początku :ico_noniewiem:

wiolaw nie denerwuj się, w razie czego są antybiotyki, które mozna brac gdy się karmi piersią. Mi lekarka powiedziała, że miałam szczescie, ze wyszedl rumien, bo udało się w porę uchwycic i szybko zaczac leczenie, co zakonczylo się sukcesem, a sa ludzie, u których rumien się nie pokazuje, a o boreliozie dowiadują się, gdy jest zaawansowana, ale u Ciebie moze jej nie byc wcale. Pokaz to dzisiaj lekarzowi i juz. No i zeby katar i kaszelek dały spokój Lolusiowi. Zębuś pewnie lada chwila się ujawni :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-04-15, 10:35 ]
mikusia :ico_brawa_01: za 5,5 miesiąca Zuzi

[ Dodano: 2010-04-15, 10:44 ]
Sabcia głowa do góry, na pewno świetnie wyglądasz, tylko Tobie wydaje się, ze jest inaczej. Też tak mam, moj P i kolezanki mówią, że jestem chudzielec, a ja im odpowiaam, że do chudzielca to mi brakuje :ico_wstydzioch: mimo, że wiem, że dużo schudłam , bo mam 30 kg na minusie, czyli juz mniej o 9 kg niz przed ciążą. Poproszę Pitera zeby mi zrobił fotkę, to też przeslę. Na pewno Twój brzuszek będzie wyglądał lepiej od mojego, bo Ty cwiczysz, więc to ja powinnam płakać. Poza tym Twojemu mężczyźnie na pewno się podobasz i codziennie pożera Cię wzrokiem :-D

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

15 kwie 2010, 10:49

edulita a skąd wiesz ze dostałam od Isi wiadomość? :ico_oczko:
fotki już dodałam :ico_brawa_01:
co do zapachów to koszmar, nawet żeby obiadek zrobić... :ico_olaboga:
co do oczka Weroniki to jest problemowe od urodzenia, bo źle odśluzowana chyba była... a przez pół marca i łzawiło i ropiało non stop :ico_placzek: i żałuję że wtedy nie wzięłam prywatnej wizyty...

o co chodzi że usuwacie zdjęcia z forum? Chyba ominęłam ten temat... :ico_noniewiem:

ok na razie kończę bo mi łapka odpada bo Werek zamiast lulać klika ze mną :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

15 kwie 2010, 10:50

Hej dziewczynki

Ja jednak chora jak diabli. Z nosa mi cieknie, gardło mnie boli, nie wspomnę o głowie, i mam zatkane uszy tak, że się z nikim dogadać nie mogę. Młody ma katar i jest strasznie marudny,ale to może po tej szczepionce, bo po za katarem nic mu nie dolega. No i nie spał w nocy :ico_placzek: N
Na szczepieniu był bardzo dzielny. Nie musiałam mu smarować nóżek maścią znieczulającą. Szybko był znów uśmiechnięty.
Zastanawiam się jak szybko i skutecznie wyleczyć się z przeziębienia. Takimi domowymi sposobabi. Jak narazie piję herbatę z cytryną, miodem i sokiem z malin. I połykam paracetamol...

więc mu powiedziałam, że zupa była za słona
dobre, i po co się tłumaczyć hehe
ale w Gdyni
zapraszam, zapraszam :-D

Sabcia, uszy do góry kochana i nie przejmowac mi sie tu.

no i :ico_tort: :ico_tort: z okazji miesiecznic i polmiesiecznic naszych pociech.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

15 kwie 2010, 11:17

Dzikuje wam dziewczyny :-) juz mi lepiej wskoczylam na orbiego porobilam brzuchacze i step takze te zle mysli poszly razem z potem hehe
jest ladne sloneczko takze ruszamy zaraz na spacerek to napewno tez mi humorek poprawia

Co do do grubosci to watpie zeby ktos tu byl z taka waga jak ja 87 :ico_noniewiem: , dlatego jak piszecie o swoich brzuchach i faldkach to az mi sie smiac chce - bo kazda z was wyglada o niebo lepiej a ja mam jeszcze dluga droge przed soba - takze musicie byc zadowolone przynajmniej z tego co macie ...... buziaczki laseczki :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość