Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

14 maja 2007, 12:54

Dzięki za wyczerpujące informacje :ico_haha_02: Teraz zaczęłam brać pigułki ale przy kolejnej wizycie u gina zapytam o te plastry bo wydają się być ok :ico_noniewiem:

plasterka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2010, 21:26

14 kwie 2010, 21:34

Plastry są mało kłopotliwe, nie trzeba o nich pamiętać codziennie, wysoko skuteczne, nie takie drogie jak by się mogło wydawać. najlepiej porównać ceny w kilku aptekach. ja znalazłam najteniej u mnie w aptece Usunięto ze względu na reklamę.
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2010, 19:08 przez plasterka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kasieŃka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 125
Rejestracja: 26 lut 2010, 10:05

14 kwie 2010, 23:00

plasterka,

a powiedz odkleic sie moga? tez bym chciala uzywac ale boje sie ze jak bede chodzic do sauny na basen a chodze 2x w tygodniu mniej wiecej albo nawet jak bede brala glupia kapiel czy sie moga odkleic i co wtedy :ico_szoking: ?

asiula25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 15 mar 2010, 08:02

15 kwie 2010, 12:24

ja tez ich używam ale czy jestem z nich zadowolona???
kosztuja ok 40 zł
wyglada ładnie tylko w chwili przyklejenia potem odkleja sia bo sie skóra rusza i wygląda to tak jakbym się nie myła :ico_olaboga: do tego uczulają i trzeba uważać

jak ci sie odklei w całości to musisz przykleić nowy czyli musisz miec zapasowe opakowanie w razie czego

także w zime byo ok bo nosiłam pod ubraniem je no ale na lato wracam do tabletek

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 kwie 2010, 19:56

a ja nosiłam te plastry i jestem z nich zadowolona i na pewno do nich wrócę jak tylko pójdę do gina :ico_sorki:

faktycznie po brzegach lekko się odklejają ale tylko tam i wyglada to troszkę nieestetycznie :ico_noniewiem: ale jak ma się pod ubraniem to i tak nikt tego nie widzi :-D też się bałam,że podczas kąpieli mi się odkleją i pierwszy raz jak nosiłam to co kilka minut sprawdzałam czy nadal jest przyklejony :ico_puknij: normalnie się kąpałam,bałam prysznic i nic sie nie działo :-) jedynie nie można w okolicy plastra i zanim się go przyklei w dane miejsce smarować ciała żadnym balsamem czy kremem bo się plaster nie przyklei :ico_sorki:

no i u mnie cena się różnie wahała w 1 aptece 42 zł a w drugiej jakieś 300 m dalej już 61 zł :ico_szoking:

ja na pewno je mogę polecić z czystym sumieniem :-)

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość