Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

16 kwie 2010, 09:40

bcian, no to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
I gratulacje ze bedzedziesz miec dziewczynkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

16 kwie 2010, 09:51

Bcian super ze wizyta ok , i bardzo gratuluje dziewczynki, ja zaraz mykam do przychodni na badanie cisnienia
a co do glukozy to moj lekarz powiedzial, ze bedziemy ja mierzyc od 19 do 25 tyg, w tym przedziale ciazowym , za tydzien 20 tydz. zanim sie wezme bedzie 21-22 wiec mysle ze bedzie ok

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

16 kwie 2010, 10:29

hejka
Bcian super ze wizyta ok , i bardzo gratuluje dziewczynki
ja też gratuluję :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Tweety, ja robiłam badania na hiv, szwagierka w ubiegłym roku była :ico_ciezarowka: i tez musiała robić, 2 lata temu nie maiłam tych badań , szperałam w necie, niby te badania obowiązują, lekarz powinien zlecić, ale ty masz prawo odmówić.
a co do glukozy to moj lekarz powiedzial, ze bedziemy ja mierzyc od 19 do 25 tyg
ja tez nastepnym razem bede miec glukozę, bo ostatnio coś wysokie wyniki

Basiu, jak oglądałm twoje zdjęcie kiedys tam , to nie widziałam tych dodatkowych kg :-D

madzens, ja w ciąży z bianką przytyłam chyba 22kg
i tak się zastanawiam, ze niektóre dziewczyny mają tylko brzuszek, czasem nawet chudną, a ja to jakas taka jestem,ze po mnie się po prostu rozlewa :ico_placzek:

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

16 kwie 2010, 11:02

bylam na mierzeniu cisnienia , jest ok, ale babka a rejestracji to widac bylo ze miala problem zeby mi zmierzyc, 100 pytan a kto kazal i dlaczego i ze ona nie musi ale...., wiec ja jej krotko ze jestem pacjetka przychodni i musi mi zmierzyc a jak nie chce to ja poprosze o dyrektorke przychodni, wiec mi "laskawie "zmierzyla

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

16 kwie 2010, 11:32

Cześć kobietki.

Sylwia, bcian cieszę się że wszystko OK.
Oszczedzajcie się dziewczynki.

Bcian, czyli dziewczynka, GRATULUJĘ!
A Ty Sylwuś jeszcze nie znasz płci?



Tweety tutaj też robia badania na hiv i jest to normalne w ciąży, ale mi juz jakies 2 miesiące temu zrobili.
W poprzedniej ciaży też miałam te badania robione.

Basiu, koniecznie sprawdz u lekzra co z tymi skourczami, mam koleżankę która właśnie na tym etapie dostała takich skurzy i ma zakaz wstawania z łóżka i dostała jakieś leki.
Trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze...
chociaż wiem że z dzieckiem w domu leżenie jest prawie niemożliwe :ico_noniewiem:


Ja jak wazyłam się w 10 tygodniu ciąży na wizycie to sschudłam 5 kilosów, ale ja tak mam w pierwszym trymestrze chudnę a potem tyję...teraz niewiem ile ja przytyłam ale pewnie zwróciło mi te 5 kilosków.

Ja trochę sie martwię, bo wczoraj dostałam te krople to antybiotyk, lekarz zapewniał że mogę brać ale ja dzisiaj trochę poczytałam o tym leku, i piszą że absolutnie w ciazy niemożna go brać bo może uszkodzic dziecko :ico_olaboga:
Jestem w kropce.

Do tego Antolek taki chory i ostatnio coś słabiej słyszy dzisiaj mnie umówili na wizytę, trzymajcie kciuki!!!! Proszę!

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

16 kwie 2010, 11:38

Magda ja niestety nie znam plci, moze, moze za tydzien chociaz nie łudze sie , wole sie mile zaskoczyc , ja chyba przeziebilam sobie pecherz , bo mnie boli i latam co chwile do wc, a wczoraj bylo ok, kurcze

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

16 kwie 2010, 12:53

Magdalena_82, jak lekarz wyraził zgodę to na pewno nic sie nie stanie. Jak kiedys bylam w aptece bo chciałam cos na przeziebienie to w koncu dostalam jakis lek ale farmaceuta mowil ze nie mam sie sugerowac tym co na lekach pisza bo to niby pisza prawnicy. Moja bratowa tez brala antybiotyk na zatoki i nic sie nie stało. Także spokojnie jezeli lekarz dal na to zgode to mozesz brac :-)

sylwia78, a może Twoja dzidzia uciska ci na pecherz? Tez mam takie czasami uczucie i juz panikuje ze mam pecherz przeziebiony. Jak co to możesz brac urinal bo jest na bazie ziól i żurawiny. Mi gin tez to zapisal.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

16 kwie 2010, 13:46

madzens, no własnie jeszcze dzisiaj się dopytywałam niestety pielegniarki, bo to lekarza mojego synka nie umówili, bo wszyscy są na ful zajęci dzisiaj :ico_zly:
Dopytywałam się, ona jeszcze w książce sprawdziła i powiedziała że nie powinno sie brać w trzecim trymestrze ale że ja jestem na początku drugiego to spokojnie...
ale wiecie że ja nadal sie cykam :ico_puknij:
Rąbnięta jestem.

Antoś nic w uszkach nie ma...

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

16 kwie 2010, 14:09

Magdalena_82, rozumiem Cie. Ale jezeli ta sa krople to chyba tak nie szkodza jak tabletki? A jak bys dzis raz sprobowala moze juz jutro bedzie poprawa i nie bedziesz musiala brac :-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

16 kwie 2010, 14:11

lekarz przepisał mi to na 5 dni dwa razy dziennie, wiec muszę się tego trzymać, bo to antybiotyk, tak mi się wydaje.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość