Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

17 kwie 2010, 09:28

Magda33 dziękuje za informacje :-D
5.maja ide do alergologa więc się wszytsko dowiem co i jak będzie z tą alergią!!
wasze dzieciaczki moga nawet razem chodzic do tego samego zlobka ????
raczej chyba nie bo Magda zapisuje gdzie indziej :-) ale było by fajnie jak by chodzili razem.

[ Dodano: 2010-04-17, 09:31 ]
jak mi Zosia spadła z łóżka
u mnie niestety były już upaki. Poobkładałam poduszkami i też poszłam po pamersa wracam a Olek leży na podłodze i całe szczeście na poduszce i się śmieje. Nawet sobie nie wyobrażam jak by nie spadł na poduszke tylko na podłoge :ico_sorki: a Maksiu ostatnio siedział na fotelu i sobie zszedł też złapałam w ostatniej chwili :ico_sorki: głupota moja nie za granic że przecież to tylko na chwileczke.
Teraz już jak wychodze to zawsze kłade ich na podłodze.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

17 kwie 2010, 09:32

Magduś81 pewnie, że byłoby fajnie. ALe wiesz zawsze w karcie zgłoszeniowej mogę wpisać drugi żłobek, bo tak można, nie mozna tylko skłądać karty w dwóch i może jka nie uda się to jednego, to do drugiego. Mi zależy tylko żebym miała po drodze do pracy, a może ten Twój by mi pasował :-D

[ Dodano: 2010-04-17, 09:35 ]
Teraz już jak wychodze to zawsze kłade ich na podłodze
też już tak robię, bo wstarczy chwila, a te nasze dzieci to takie ruchliwe teraz, ze aż strach, a co to będzie jak zaczną chodzić :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

17 kwie 2010, 09:39

a może ten Twój by mi pasował
ten jest blisko zajezdni tej starej na legnickiej. Więc napewno by ci paskował. Jak będziesz chciała to podam ci adres. To jest żłobek nr 4

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

17 kwie 2010, 09:42

Piszecie o upadkach. Mój wisiał głową do podłogi a nogi na łóżku w górze wierzgały. myślałam że zwariuje, miałam potworne wyrzuty sumienia, ale Ty Magda33 musisałaś się nieźle zdenerwować.


Niestety jestem zmuszona iść się ubarć, pomalować i uczesać bo jadę z G na zakupy dla naszego malucha. Najlepiej to bym w dresie została z sińcami pod oczami i rozwalonymi włosami... :ico_wstydzioch:
Takiego mam lenia kiedy jestem chora...

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

17 kwie 2010, 09:44

Tak sobie teraz pomyślałam, że fajnie by było się kiedyś spotkać. :)

Kinga nam dała pospać do 9. :ico_szoking: Tylko, że do katarku doszedł nam kaszelek. :ico_olaboga: I chyba kolejna wycieczka do lekarza. :ico_zly:

[ Dodano: 2010-04-17, 09:45 ]
Zaczarowana, ale gwarantuję, że trochę lepiej się poczujesz. :)

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

17 kwie 2010, 10:22

Witajcie
tyle naskrobalyscie ze az ciezko zapamietac co komu odpisac hehe :ico_olaboga: :-D :-D :-D

ale sie naczytalam o waszych historiach :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Sabciaale historia ale cale szczescie ze sie wszystko dobrze skonczylo :ico_oczko: :ico_oczko:
ale co sie stracha najadas to twoje :ico_placzek:

matikasiawidze ze uwas tez maly wypadek :ico_olaboga: dobrze ze sie dobrze skonczylo i Matiemu nic niejest a siniak oby szybko zszedl :ico_oczko:
Milenka bosko wyglada jak sie wgryza w chrupke :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wiolawdobrze ze u ciebie z noga tez dobrze,tylko szkoda ze natrafilas na lekarza durnia i do tego pediatra :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
ja tez bralam antybiotyk dwa razy jak mialam zapalenie piersi i tez Augumentin :ico_oczko: :ico_oczko:
no i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Lolka za zabek :-D i moze kolejny tez :ico_oczko:

matikasiaty tez mialas przygode w przychodni to straszne co sie dzieje naprawde
jak sobie przypomne moj pobyt z Zuzia w szpitalu i te ich bardzo madre diagnozy to az ciarky po plecach same przechodza :ico_olaboga: :ico_olaboga:
co sie dzieje z tymi lekarzami naprawde

ja wczoraj bylam z Wiki u pediatry na kontrol to sie okazalo ze do naszej pediatry sie niedostaniemy bo ona na pogrzeb idzie i musze isc do innej ktora bardzo nielubie bo jest niekompetentna i przepisuje tylko homeopatie i to jest ta lekarka co jak Zuzka miala wysypke kazala mi przestac karmic bo to alergia :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
a karmie nadal takze nikt jej nielubi
no i nasza pediatra wyszla i sie pyta czy my tez do niej a ja ze juz sie niedostalam to odrazu poszla do tego gabinetu tamtej lekarki i zabrala nasza karte i nas przyjela :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
nienazekam na swoja pediatre chodze do niej odkad Wiki sie urodzila i jestem w 100% zadowolona takich lekarzy powinno byc wiecej szczegolnie jesli chodzi o nasze dzieci :ico_oczko: :ico_oczko:

Zaczarowanaciekawe co tam u Bigottki ze sie nieodzywa :ico_noniewiem: mam nadzieje ze nic powaznego sie niedzieje
a ty jaks ie czujesz juz lepiej??mam nadzieje ze antybiotyk pomaga no i zycze oby sie udaly zakupki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

i zdrowka dla Gracjanka a swoja droga fajna ta fotka na n-k piekne ma te boczki hehe widac ze mamusi mleczko smakuje :-D :-D

Kasia90 dzieki za info w sprawie Suni i dobrze ze uniej wszystko oki
ciekawe jak jej dzieciaczki sie miewaja??

no i biedna Kingusia :ico_placzek: duzo zdrowka zycze
no i czekamy na fotki twojej kuchni :ico_oczko:

Kala :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: jestem w totalnym szoku niema słow na to co zrobil twoj maz :ico_zly: :ico_zly: :514: :514: :514:
naprawde szczerze ci wspolczuje i do tego 3 dzieci masakra i co bedzie tak dlugo robil dzieci az spłodzi wlasnego syna :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: dla mnie to chore naprawde
mysle ze powinnas go wyrzucuc na zbity p..k a ty napewno dasz rade moze rodzina pomoze??a niemieszkac z kims takim :ico_olaboga: :ico_olaboga:

z tego wszystkiego zapomnialam co jeszcze hmmm

Magda33trzymam kciuki za posiew
a swoja droga wy sami pobieracie mocz na posiew??
mi kazali zrobic posiew u lekarza przez cewnikowanie zreszta dowiem sie jak bede 22kwietnia u nefrologa
bo ponoc samemu jak sie pobiera to czasem sa zle wyniki ze jakies dodatkowe bakterie sie dostaja czy jakos tak :ico_noniewiem:

no i trzymam kciuki za żlobek :ico_oczko: :ico_oczko:

Magdus81super fotka w podpisie :-D
niepamietam czy pisalam ale :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zabka
no i super ze chlopcy sie dobrze rozwijaja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zreszta widac to na fotkach ale czasem warto pojsc do specjalisty zeby on ocenil swoim okiem czy nasze dzieci sie dobrze rozwijaja :ico_oczko:
no i tez trzymam mocno kciuki za zalatwienie żłobka dla chlopcow :-D

hmm co jeszcze
moja Zuzka zasnela a Wiki robi lekcje hehe znaczy sie robi zadania w cwiczeniach ktore jej kupilismy :-D
no i w poniedzialek jeszcze nieidzie do szkoly mam zadzwonic do pediatry i powiedziec czy nadal kaszle

musialam jej zakupic do szkoly liczydlo i patyczki :-D
chociaz Wiki swietnie liczy bez tego w pamieci ale dla niej to dobra zabawa :ico_oczko:

acha dziekuje dziewczyne za komentarze i mile słowa co do dziewczynek :-D :-D :-D

musze jeszcze raz przeczytac pare stron wstecz zeby sie upewnic czy wszystko napisalam hehe

wkleje pare fotek na nasza poczte
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2010, 10:37 przez mikusia1, łącznie zmieniany 1 raz.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

17 kwie 2010, 10:35

no i biedna Kingusia :ico_placzek: duzo zdrowka zycze
no i czekamy na fotki twojej kuchni
Za życzenia zdrówka dziękujemy, a kuchnia może będzie dziś skończona. :ico_sorki: :ico_sorki:

I zdjęcia dziewczynek na nk boskie!!! :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

17 kwie 2010, 10:36

Edulitadla mnie to chore zeby dzieci na sile zmuszac do jedzenie :ico_puknij: i dobrze ze im Niki zwymiotowala do talerza :ico_oczko:
jak Wiki chodzila do przedszkola tam nigdy jej niezmuszali tylko dwa trzy razy pytali ajk niechcialo to nie
a swoja droga fajne powiedzonko o tym chlebku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dzieci to czasem nawet czesto potrafia nas rozbawic swoimi smiesznymi zdaniami :-D :-D

Kasia90dobrze ze u twojego chrzesniaka to nie pneumokoki :ico_olaboga:
zycze zdrowka

Ewka82pracowity czas dla ciebie podyplomowka niepomoge ale trzymam kciuki anpewno ukonczysz :-D :-D :-D :-D

Matikasiadla Milenki za przekrecanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Sabcia i dla twojej NIkoli tez :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejne postepy

dobra uciekam troche ogarnac chatke papa
milej soboty i niedzieli

[ Dodano: 2010-04-17, 10:38 ]
I zdjęcia dziewczynek na nk boskie!!!
a dziekuje w imieniu dziewczynek :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

17 kwie 2010, 11:15

Witam z rana, od wczorajszego wieczorka 3 strony :ico_szoking: ale już doczytałam, choć Mat stoi nade mną z gierką:) a za godzinkę jedziemy do deichmana mi po buty, Matiemu po sandały gdyby nad morze na majówkę gorąco było. A potem jedziemy do rodzinki.

Kasia90 oby na kaszelku już się u was skończyło. Milenka też tak miała i nawet to ze 2 tygodnie trwało, ale przeszło w końcu.

Kala jestem w szoku. I jeśli mam być szczera, to dziwię Ci się, że jednak uległaś na to łóżko tak szybko. Przecież chyba siłą by Cię nie wziął??? :ico_olaboga: ja bym uciekała gdzie pieprz rośnie. Choćby do domu samotnej matki. Naprawdę nie możesz liczyć na niczyją pomoc??? a rodzina??

Ewcia podaj maila a coś tam Ci prześlę. Nie wiem czy to Ci coś pomoże, ale jeśli tak to super, bo ileż można pisać w kółko to samo tylko przez różne osoby.

Właśnie szukam na allegro Milence fotelik do karmienia, bo taka biedna jest jak my śniadanie jemy, a ona na leżaczku i się patrzy:)

Mati dziś już ok. Sznytę ma tylko długą. A tydzień temu nie napisałam. tak się rowerem z górki rozpędził jak z T jechał, że tylko kask go uratował, ale aż kamienie miał do niego wbite tak przefikołkował.

Zaczarowana oby już Ci przeszło.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

17 kwie 2010, 11:23

nad morze
Oj, zazdroszczę. :) My po przeprowadzce nie mamy kasy na takie wakacje, a tak by się chciało. Rocznice ślubu mamy 25 lipca, fajnie by było pojechać. :662:
oby na kaszelku już się u was skończyło
Wiesz co, podejrzewam, że ten kaszelek to z nocy, z katarku jest, bo odkąd wstała to kaszle coraz mniej.
ale aż kamienie miał do niego wbite tak przefikołkował.
Matko, te dzieci to huragany, mój chrześniak też taki. :)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość