Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

18 kwie 2010, 10:54

Kala ;), :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: straszna ta twoja tesciowa :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: i jaka zawzieta :ico_szoking: :ico_szoking:

znowu pisac nie moge bo Wik rozrabia


operacja przelozona na 12 30 wiec jakos bez jedzenia wytrzymamy :) a samochód :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: nie wiem co to bedzie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

18 kwie 2010, 14:00

samochód :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: nie wiem co to bedzie :ico_olaboga:
mam nadzieję że dobrze będzie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

18 kwie 2010, 14:45

ejustysia, dobrze że przenieśli operacje - wogóle dla dzieci operacje powinny byc TYLKO rano!!! Przeciez dziecku sie nie wytłumaczy takiemu małemu że jeść nie może :ico_placzek:

A co do samochodu - to macie jakąś alternatywe że ktoś Was może powieść?? Jacyś znajomi, rodzina?? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-04-18, 15:56 ]
Matko a ja pół dnia dzis siedze przed kompem i jem :ico_olaboga: Właśnie zjadłam całą poczke ciastek francuskich zaraz po sałatce :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

18 kwie 2010, 17:14

jestem pelna obaw czy pokocham to dziecko - strasznie zle z tym sie czuje ale mysle w kategoriach ze wiktorek bedzie mial teraz gorzej - bedzie musial sie dzielic wszystkim i tez mamusia
jeśli mogę się wtrącić
ejustysia, Wiktorek z pewnością nie będzie miał gorzej, ale tylko i wyłącznie lepiej, będzie musiał się wszystkim dzielić i dobrze, bo już od dziecka będzie się uczył, że tak trzeba, pójdzie do przedszkola i będzie umiał współpracować z dziećmi, a nie tylko sam, będzie od początku (prawie) wiedział, że nie jest "pępkiem świata", że są jeszcze inni, bo nigdzie wśród dzieci w przedszkolu, szkole i w dorosłym życiu tak nie będzie. Uważam, że decyzja o drugiej dzidzi była, głównie ze względu na Wiktorka, słuszną decyzją. Piszę tak, bo sama mam dwie dziewczynki, różnica wieku miedzy nimi to 1 rok i 3 miesiące i uważam, że taki stan rzeczy jest doskonały. A że czasem jest ciężko nam rodzicom, to już nasz problem, na pewno nie dzieci, bo dzieciom razem jest cudownie.

I nie martw się że nie pokochasz drugiej dzidzi - serce matki jest wyjątkowo pojemne :-)

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

18 kwie 2010, 21:00

Kala ;), strasznie Ci wspolczuje takiej sytuacji rodzinnej :ico_placzek:
Okropne to co piszesz, tym bardziej, ze juz z pierwszym mezem zycie Ci sie nie ulozylo :ico_placzek:
mnie tez 2 ciaz przerasta jestem pelna obaw czy pokocham to dziecko - strasznie zle z tym sie czuje ale mysle w kategoriach ze wiktorek bedzie mial teraz gorzej - bedzie musial sie dzielic wszystkim i tez mamusi

cholera ja boje sie tego samego :ico_placzek: pomimo iz staralismy sie dosc dlugo od maluszka drugiego, pomimo iz o drugim dziecku marzylam odkad mati skonczyl 7 miesiecy boje sie jak cholera. Boje sie jak to zniesie Mati, boje sie jak sobie poradze i w ogole boje sie wszystkiego :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-04-19, 08:28 ]
Mój synuś kończy dziś trzy latka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: stawiam więc urodzinowy :ico_tort: :)

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

19 kwie 2010, 08:51

ejustysia napisał/a:
mnie tez 2 ciaz przerasta jestem pelna obaw czy pokocham to dziecko - strasznie zle z tym sie czuje ale mysle w kategoriach ze wiktorek bedzie mial teraz gorzej - bedzie musial sie dzielic wszystkim i tez mamusi



cholera ja boje sie tego samego pomimo iz staralismy sie dosc dlugo od maluszka drugiego, pomimo iz o drugim dziecku marzylam odkad mati skonczyl 7 miesiecy boje sie jak cholera. Boje sie jak to zniesie Mati, boje sie jak sobie poradze i w ogole boje sie wszystkiego
nie macie sie czego bać!!!!!!!!!!!!!! :ico_puknij: WSZE DZIECI POKOCHAJĄ MŁODSZE RODZEŃSTWO I BĘDĄ SZCZĘŚLIWE ŻE MAJĄ SIE Z KIM BAWIĆ!!! GWARANTUJE!!! :ico_sorki: To że moja Madzia nie wie czy będzie w stanie pokochać tak samo mocno 2 dzidzie jak kocha Maje to rozumiem bo ma 6 lat i jeszcze tego ogarnąć nie potrafi, ale Wy jako MATKI!!!!???? Zobaczycie maleństwa na kolejnych USG i gwarantuje że pokochacie od pierwszego wejrzenia!!!!!!!!!!!!! :ico_sorki: :-)

Monia M, :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MATEUSZKA Z OKAZJI 3 URODZINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01:
Obrazek

Lece sie szykować na USG bo maiąłm już zawno a od kompa sie oderwać nie moge :ico_puknij: :ico_sorki:

Miłego dnia!!!!!!!!!!1

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

19 kwie 2010, 09:40

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MATEUSZKA Z OKAZJI 3 URODZINEK
dziękujemy bardzo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki:
Lece sie szykować na USG
lec predziudko i melduj wszystko po USG :-)
Miłego dnia!!!!!!!!!!
i wzajemnie!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

19 kwie 2010, 10:56

Lece sie szykować na USG
Leć leć i jak wrócisz zdaj relację. Trzymam kciuki.
Mój synuś kończy dziś trzy latka stawiam więc urodzinowy :)
Wszystkiego najlepszego dla synusia z okazji 3 urodzinek. :ico_brawa_01: Dzięki za torcik no i za krokieciki :-D
Kala ;), współczuję Ci sytuacji w której sie znajdujesz. Trzymaj sie dzielnie i nie pozwól nikomu wyprowadzić sie z równowagi. Spróbój ignorowac swoją tesciową i nie reagowac na jej zaczepki.
ejustysia, mam nadzeiję, że udalo Ci sie wybrnąć z kłopotów z samochodem i do jakos jechaliście do Wa-Wy.

[ Dodano: 2010-04-19, 11:16 ]
Ja w sobotę byłam na wieczorze panieńskim, a mój mąż na kawalerskim. :-D Było dosyc kameralnie bo w gronie 6 osób. Ja byłam jedyną niepijacą, ale wytłumaczyłam sie że biorę leki i nikt mnie nie namawiał. Było bardzo fajnie bo gadaliśmy na takie różne babskie tematy. Po godzinie pierwszej dziewczyny wpadły na pomysł, by zajżeć do panów na wieczór kawaleski przebrane w rózne gadżety które dostała przyszła panna młoda, bo tam bawiły się nasze drugie połówki. No i niestety nie był to najlepszy pomysł, bo co niektóre zastały Panów w dwuznacznej sytuacji i dobre humory przerodziły sie w złość :ico_placzek: Jednocześnie w tym lokalu odbywał sie inny wieczór panieński i panowie jak trochę sobie wypili to zaczęli sie za mocno integrować. Jedna z dziewczyn zastała swojego męża jak sie całował z inną a druhna też zobaczyła swojego chłopaka w objęciach innej dziewczyny, tak więc dziewczyny były ostro wkurzone i wypadły jak burza. Dobrze, że chociaż mój mąż zachowywał się przyzwoicie i na mnie grzecznie czekał.

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

19 kwie 2010, 15:22

sylwiab0000, :ico_olaboga: to kolezanki mialy mily wieczor :ico_zly: rozszarpalabym takiego delikwenta na kawalki :ico_zly:
Wszystkiego najlepszego dla synusia z okazji 3 urodzinek
bardzo dziękuje w imieniu Mateusza :ico_sorki: :ico_sorki:
Dzięki za torcik no i za krokieciki
drobiazg, polecam się na przyszłość :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-04-19, 15:36 ]
ejustysia trzymamy kciuki za Wiktorka!!!!
Daj znac jak poszlo.

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

19 kwie 2010, 17:32

Monia M też się dołańczam do życzeń dla Mateuszka. :sylwester: :675: :ico_prezent:

Ania R staram się nie denerwować ale to strasznie trudne jest :ico_olaboga: Od kilku dni z tego wszystkiego boli mnie głowa, a dziś właśnie z tym bólem poszłam do lekarki i skierowała nas na neurologie do szpitala... A kto dałby Weronisi cycusia jakby mnie na oddziale zatrzymali??? Lekarka w szpitalu stwierdziła osłabienie i strasznie niskie ciśnienie. Kazała odpoczywać w ciągu dnia jak mała śpi i się nie denerwować... I dali mi pół litra :ico_smiechbig: ale kroplówki z solą fizjologiczną bo się odwodniłam przez to wszystko i kazała pić 2 litry wody niegazowanej dziennie przynajmniej. Miejmy nadzieję że pomoże. A raczej pomogłoby gdybym miała skądkolwiek pomoc do dzieci. Na to by niania codziennie przychodziła nas nie stać :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-04-19, 17:33 ]
Monia M zapomniałam podziękować za krokieciki :-D poproszę przepis :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość