NICOLA_1985

18 kwie 2010, 22:15

hej
ja wpadam dobranoc powiedziec :-)

tibby trzymamy kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& obyś w koncu sie rozpakowała :-) :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: my chcemy już Tobiego zobaczyc :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

19 kwie 2010, 09:02

NICOLA_22, też bardzo bym chciała już mieć małego przy sobie.
jutro do szpitala, a stamtąd to mnie bez niego nie wypuszczą :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

19 kwie 2010, 09:36

swoją drogą Tibby, musisz odbierać dzisiaj wypis skoro jutro i tak idziesz? :)

witam z rana :ico_kawa:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

19 kwie 2010, 10:19

Martalka, kazali mi przyjchać to jadę.

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

19 kwie 2010, 11:40

tibby, powodzonka! &&&&&

Nicola, cudne zdjęcie Karolinki!!! :ico_brawa_01:

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

19 kwie 2010, 14:23

Dzień Dobry Kobitki !

Weekend i po weekendzie cech...wczoraj miałam od samego rana do późnego popołudnia gości z maluszkiem rocznym ;) było milutko i rodzinnie ;) wybraliśmy się w tą przepiękną pogodę na bardzo długi spacer, a wieczorem zdychałam z bólu bioder i rwy kulszowej. Jednak 3 godzinne marsze trzeba będzie odstawić na później :ico_olaboga: a uwielbiam długie spacery :) W sobotę oczywiście z mężem poczynaliśmy przygotowania do niedzielnego zjazdu rodzinnego i tak mijały godziny, minuty, aż mamy poniedziałek ;D

DZIEKUJĘ WAM za informacje dotyczące odstawienia herbaty czarnej. Że też ja o tym nie pomyślałam :ico_puknij: uwielbiam mocną czarna herbatkę z dwiema łyżkami cukru i cytrynką :ico_kawa: ale faktycznie to ona moze powodować u mnie te bezsenne noce. W sobote i wczoraj to padłam z wymęczenia alejuż od dziś herbatę serwuję sobie tylko do śniadania, a resztę dnia herbatki owocowe, soki i niegazowana woda mineralna. :ico_haha_02:

Dzisiaj mam trochę pracy przy dokumentach, za którą zaraz się biorę :ico_olaboga: niestety, a wieczorkiem jedziemy z małżonkiem do Łodzi do centrum handlowego i wpadniemy pewnie na godzinkę do moich rodziców ;)

julchik22, na bolesna łydkę po skurczu powinny pomóc:

* ciepłe okłady na łydki;
* ostrożne masowanie bolesnych mięśni w kierunku serca;
* ćwiczenia rozciągające;
* ciepły prysznic;
* pamiętaj o uzupełnianiu płynów w organizmie !!!

NICOLA_22, super fotka małej ;)

tibby, co tam u Ciebie??zbałamuciłaś męża???

Pozdrowionka dla wszystkich :D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

19 kwie 2010, 17:05

tibby, co tam u Ciebie??zbałamuciłaś męża???
wciąż 2w1 :ico_ciezarowka: i niestety mąż odmówił współpracy pod pretekstem, że nie chce żeby mnie coś bolało (w domyśle plecy i biodra, bo na to narzekam najczęściej). więc poszliśmy grzecznie spać :ico_noniewiem:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

19 kwie 2010, 18:40

Samanta, dzieki za dobre rady na moje dolegliwosci! :ico_sorki: Na pewno wypróbuje je wszystkie :-)

tibby, klin - klinem - mozesz męża zmobilizować przedstawiając mu perspektywę współżycia po porodzie, a właściwie jego braku pewnie przez jaaaakiś czas :ico_oczko:

Ja dzis jakoś cały dzień sie marudze - zabieram się za naukę, ale komletnie nic mi nie wchodzi do głowy. Przez weekend dałam sobie spokój, bo już czułam, że jestem zbyt zmeczona tym psychicznie i od dzis miałam się zmobilizować, a tu nici :ico_olaboga: Egzamin w czwartek, a ja jeszcze nie czuje się na siłach :ico_olaboga: Najgorsze są definicje, ktore trzeba wykuć na pamięć, a jest ich sporo :ico_olaboga: No nic - dosyc narzekanie - trzeba brac sie do roboty

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

19 kwie 2010, 20:51

żegnam się bo jutro już od rańca będę w szpitalu.

trzymajcie kciuki, co by Tobi był zdrowy i szybciutko chciał się z rodzicami zobaczyć.

miłych dni życzę :ico_papa:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

19 kwie 2010, 22:19

Tibby, mocne kciuki za pobyt w szpitalu.
Tobiaszku, do zobaczenia po tej stronie brzucha!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość