Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

19 kwie 2010, 20:07

Kala ;), musisz duuuużo wypoczywać ile sie da (choć wiem że to nie łatwe przy małym dziecku), ale staraj sie ile możesz i dbaj o siebie :ico_sorki: Ja tez mam bardzo niskie ciśnienie wiec rozumiem cie jak słabo sie czujesz :ico_sorki:

Juz po USG :ico_brawa_01: DZIDZA ŁADNIE ROŚNIE (WEDŁUG USG 9,2TC) I SERDUSZKO ŁADNIE BIJE :ico_brawa_01: Wierciszek to też mały :ico_oczko: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-04-19, 20:08 ]
AHA I MIERZY 24MM :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

19 kwie 2010, 20:34

Juz po USG DZIDZA ŁADNIE ROŚNIE (WEDŁUG USG 9,2TC) I SERDUSZKO ŁADNIE BIJE Wierciszek to też mały
No to super. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla maluszka.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

20 kwie 2010, 08:31

AHA I MIERZY 24MM :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Monia M, :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla synka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

A wiec zdaje relacje, dojechalismy bez przeszkód - Wikus bardzo chcial pic - ale na miejscu dostal syropik - glupiego jasia - i bylo już ok - wszystko mu sie podobalo a najbardziej duze lampy na sali operacyjnej:)

operacje trwala 2 godzinki, po czym przyszedl pan doktor powiedziec ze wszystko ok a najwazniejsze ze jąderka są bardzo duże o idealnej konsystencji wiec nie ma co sie obawiac o jego plodnosc

nastepnie pani pielegniarka przyniosla Wikusia - byl bardzo marudny, ledwo go uspilam - mial oczka jakby byl czyms oduzony - wtedy najbardziej chcialo mi sie plakac - spal 2 godzinki przebudzil sie i byla tragedia - strasznie sie rzucal - ale udalo sie go uspic, jak nastepnym razem wstal bylo juz ok - jednak raczej do smiechu mu nie bylo , doktor powiedzial ze wyglada bardzo ladnie i ze zaleca jechac do domu wiec wrocilismy wczoraj - co 4 godziny dostaje srodki przeciwbólowe, ale rano obudzil sie już jakby nic sie nie stalo jest radosny i usmiechniety - a najbardziej ucieszyl sie n widok butli z mlekiem :) w czwarttek jedziemy na zmiane opatrunków

a najbardziej zadziwil mnie obiad szpitalny - bo byl jak w restauracji - no ale fakt klinika prywatna :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

20 kwie 2010, 13:23

ejustysia dobrze że Wiktorek taki dzielny :ico_brawa_01: i dobrze że jesteście już w domku, wypoczywajcie :-D
Kala ;), musisz duuuużo wypoczywać ile sie da (choć wiem że to nie łatwe przy małym dziecku), ale staraj sie ile możesz i dbaj o siebie :ico_sorki: Ja tez mam bardzo niskie ciśnienie wiec rozumiem cie jak słabo sie czujesz :ico_sorki:
Ja kilka lat leczyłam niskie ciśnienie, do czasu ciąży z Weroniką i jakoś nie mam szans powrotu do leków... :ico_noniewiem:
Weronika miała być szczepiona tydzień temu ale nasza pediatra była na urlopie i kazali w tym tygodniu dzwonić. Wczoraj zadzwoniłam i powiedzieli że lekarka utkwiła na lotnisku i nie wiadomo kiedy wróci do Polski i do pracy... :ico_noniewiem: Więc byliśmy dziś u innej i zaszczepiliśmy Weronisię. Dzielna była, bacznie obserwowała pielęgniarkę nawet przy wkłóciu i nie płakała, dopiero kiedy wstrzykiwała WZW typu B. W rączkę. Potem smoczusia zassała i spała całe 10 minut :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

20 kwie 2010, 15:33

Juz po USG DZIDZA ŁADNIE ROŚNIE (WEDŁUG USG 9,2TC) I SERDUSZKO ŁADNIE BIJE Wierciszek to też mały
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-04-20, 15:34 ]
ejustysia, bardzo sie ciesze, ze wszystko poszlo dobrze i, ze syn tak dzielnie to znosi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

20 kwie 2010, 15:35

bacznie obserwowała pielęgniarkę nawet przy wkłóciu i nie płakała,

dzielna kobitka, Wiko po tej szcepionce mial straaszna goraczke i wysypke :ico_placzek:


dzis przyszedl stolik edukacyjny - wik zachwycony, przyszedl garniturek - uroczy i szatka ze świecą - a zaproszen dalej nie ma :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

20 kwie 2010, 15:36

Kala ;), Ty serio o ten przepis pytasz :ico_oczko: ????

[ Dodano: 2010-04-20, 15:39 ]
my teraz z mezem mamy szal chrztow :-)
W niedziele podaje do chrztu coreczke brata to bedzie juz moja druga chrzesnica, a 23 maja maz podaje do chrztu syna swojej siostry to tez juz bedzie drugi chrzesniak mojego meza, ma juz chrzesnice coreczke AniR :-D

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

20 kwie 2010, 16:46

Ja kilka lat leczyłam niskie ciśnienie
a to sie leczy??? Ja mam nawet 80/44 :ico_olaboga: ale zawsze słyszałam że ludzie z niskim ciśnieniem dłużej żyją i generalnie jest lepiej miec niskie niż za wysokie :ico_noniewiem:

ejustysia, dzielnego masz synka!!! DObrze że wszystko wporzątku i tak szybko zapomniał o operacji :ico_sorki: :ico_brawa_01:

Kala ;), dzielna córcia na szczepieniu :ico_brawa_01:

Monia M, no to macie sezon na Chrzty :ico_olaboga: :ico_brawa_01:

Dziś byłam u GP (lekarza rodzinnego) bo na pierwszą wizyte standardowo trzeba do niego. Zostałam zapytana jak sie czuje i to wszystko - po wizycie! :ico_puknij: Teraz skieruje mnie do położnej która sie ze mną skontaktuje i umówi na spotkanie w tym tygodniu lub przyszłym... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

20 kwie 2010, 17:18

Monia M serio pytam o przepis tylko wiesz, taki szczegółowy dosyć bo a to mi coś z farszem pójdzie nie tak a to ciasto na naleśniki... :ico_zly: :ico_placzek: może Twój przepis mi wlezie do głowy... :ico_sorki: :-D
A Ty na prawdę w ciąży zostaniesz chrzestną... Wiesz te zabobony... :ico_olaboga: ja czekałam aż siostra męża urodzi i dopiero chrzciliśmy Weronikę :ico_noniewiem:

ejustysia ale mnie nastraszyłaś :ico_szoking: Weronika już śpi od 14. Ja spałam z nią do 16:30 ale Szymek zgłodniał to mnie obudził, z resztą cały czas mnie budził, nie może zrozumieć że mnie głowa boli i mam odpoczywać :ico_zly: i że jak mnie nie przestanie boleć to mnie zabiorą do szpitala nie wiadomo na jak długo... Zmierzę Weronice gorączkę.

Ania_R zapomniałam pochwalić dzidziusia w brzusiu. Super że tak rośnie i się wierci. Jak byłam w ciąży z Weroniką to bez przesady ale non stop kopała, jak z godzinkę spokoju mi dała na dobę to był sukces :ico_sorki: i taka ruchliwa jest do tej pory :ico_brawa_01:
Kala ;) napisał/a:
Ja kilka lat leczyłam niskie ciśnienie
a to sie leczy??? Ja mam nawet 80/44 :ico_olaboga: ale zawsze słyszałam że ludzie z niskim ciśnieniem dłużej żyją i generalnie jest lepiej miec niskie niż za wysokie :ico_noniewiem:
No ja brałam jakieś tabletki na podniesienie ciśnienia bo miałam zawroty głowy. Generalnie tak się czułam jak teraz ale nigdy aż tak głowa mnie nie bolała :ico_chory: :ico_szoking:
No, Weroniczka super na szczepieniu dzielna byłą, i ja i Rafał jesteśmy z niej dumni, Szymek przy każdej szczepionce się zanosił od płaczu. Ja też jestem taka panikara, to Szymek po mnie ma strach do białych fartuchów :-D a Weronika wdała się chyba w Rafała, bo honorowy dawca krwi to przyzwyczajony do igieł... :ico_haha_01: ejustysia pisała że Wiktorek miał gorączkę i wysypkę a Weronika nigdy mi tyle czasu nie spała i zaczynam się martwić a razem z tym głowa zaczyna znów boleć... :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-04-20, 18:01 ]
na szczęście 36,4 na czółku i 36,6 w uchu :-D może nic jej nie będzie :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-04-20, 19:51 ]
aha zapomniałam się pochwalić. Weronika waży 8 250 kg :ico_brawa_01: a nie powinnam dźwigać... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

20 kwie 2010, 19:57

ejustysia masz bardzo dzielnego synka. Dobrze, że operacja przeszła bez komplikacji.
Ja z kolei mam ciutkę przy wysokie cisnienie, a szczególnie gdy mierzone mam przed wizytą u ginekologa. Dlatego od samego poczatku ciąży ginekolog zalecił mi mierzyć 3 razy dziennie ciśnienie i jeśli bedzie za wysokie to musiałabym brac leki. Całe szczęście, że jak mierzę ciśnienie w domu to wychodzi prawidłowe i na razie obywam sie bez leków. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
że ludzie z niskim ciśnieniem dłużej żyją i generalnie jest lepiej miec niskie niż za wysokie
Z tym to masz zupełną rację. :-D
A propo chrzesniaków to ja mam dwie chrześnice i jednego chrześniaka. Najstarsza będzie miała w przyszłym roku osiemnastkę, a najmłodszy chrześniak za dwa lata będzie komunistą. :-D

[ Dodano: 2010-04-20, 19:58 ]
stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 11 tydzień

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość