Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

22 kwie 2010, 18:44

ja planuje w przyszlym tyg zrobic mlodemu ryz z truskawkami, zobaczymy czy mu zasmakuje :-)

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

22 kwie 2010, 19:38

witajcie
ja niedawno wrocilam z calodniowego pobytu poza domem :-D

najpierw zaprowadzilam Wiki do szkoly,potem szykowalam sie z Zulka do lekarza do tego nefrologa
no wlasnie u nefrologa oki
powiedzial ze to nic groznego z ta nerka poprostu napisali w tym szpitalu ze niby lewa nerka ze niby ma miedniczke na niej ale ogolnie powiedzial ze to nic groznego
no i musimy tez sami pobrac mocz na posiew
bo on teraz niemoze bo am juz pozapisanych pacjentow a potem idzie sam do szpitala
no i mam przemyc jej pipi i krocze rozcienczonym riwanolem potem przetrzec jałowymi gazikami i czekac na siuski :-D
no i mowi ze nawet do 1godz to moze trwac
ja bede trzymac Zuzi pupke a moj B bedzie łapal siuski hehe
ciekawe jak to bedzie
no i dostalismy tez to skierowanie na ten Cum i musze sic do Szpitala Miejskiego zeby zapisac na jakis termin

a potem na kontrol juz z wynikami i zobaczymy co i jak

a pozniej pojechalam w odwiedzinki do kolezanki i jej 3 tyg synka :ico_brawa_01:
jejku jaka jest roznica jak Zuzka ma prawie 6 mies a widzi sie takie malenstwo :ico_szoking:
ale malutki slodziak taki potem poszlismy na specerek chociaz troche wialo ale dzieci opatulone a my sobie pogadalysmy :-D :-D :-D

jestem taka padnieta ze hej
niemam na nic sily
Zulka juz spi najedzona
teraz tylko Wiki sie umyje i do spanka
i aj tez pojde spac :ico_spanko: :ico_spanko:

Matikasiajak tam pizza ??wyszla??
a ciasto pychotka :ico_oczko:
fajne fotki Milenki ona jest bardzo fotogeniczna i tez taka drobna jak moja Zulka :ico_oczko:
a jak tam Mati i jego siniak zagoil juz sie??
wspolczuje ze mezus musi tak wyjedzac a moze sie uda zeby niepolecial w tak niebezpieczne miejsce :ico_noniewiem: :ico_oczko:

Magdus81
wszystkiego dobrego dla chlopcow z okazji 7 miesiaca :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Ewka82fajnie Pawelek wyglada z ta parowka hehe
a ty widze ze dajesz juz mu bardzo duzo rzeczy do jedzonka super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no i z przytulankami to masz tak jak umnie tez bardzo czesto i sama przyjemnosc :-D :-D :-D

Edulita fotki dziewczynek super
a Nikola ma przepiekne oczka takie duze i brazowe i bardzo podobna do tatusia :-D
a Idka widze ze ma takie żyłki na glowce jak moja Zulka mam nadzieje ze kiedys sie one schowaja :ico_oczko:
brałam juz teraz po porodzie tabsy to sie żle czułam a wogóle to mam problemy z żylakami i pekajacymi naczynkami wiec nie chcę narazie brac tabletek
ja tez mam zylaki :ico_placzek: ale biore tabtelki bo niechce na gumkach czuje sie troche niekomfortowo :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

zaczarowana jak tam sie czujesz no i jak Gracjanek juz lepiej??
a fotki super :-D

Kasia90 a uwas jak Kingusia antybiotyk pomaga??do kiedy jestescie w domku??

Sabcia super ze nocka z mezem udana :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

przepraszam kochane ale juz ttak zamulam przed tym kompem ze bede za chwilke pisac bzdury :ico_spanko: :ico_spanko: chyba za duzo tlenu hehe

uciekam lulku buziaczki papa

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

22 kwie 2010, 19:54

mikusia1, Pawcio nie je parowek :-D to bylo tylko do zdjecie :-D :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

22 kwie 2010, 20:02

Ewka_82, - z truskawkami ? nie boisz sie :ico_noniewiem: Truskawki i poziomki często uczulają. Wprowadza sie je dzieciom najwczesniej po 10 miesiącu
powiedzial ze to nic groznego
całe szczęście że wszystko ok :ico_brawa_01: a z tym łapaniem siusia to akcja na całego - polowanie mozna powiedzieć :ico_oczko: :ico_haha_01:
bardzo podobna do tatusia
skóra zdjeta z M :-D
mam nadzieje ze kiedys sie one schowaja
napewno sie schowaja teraz skóra cieniutka i mało barwna ale z czasem nie będzie ich widac :-)
Zmykam kapac dziewczynki i klasc je do łóżek bo mi marudza już zmęczonki :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

22 kwie 2010, 20:09

edulita, ale jak mam deserki po 5 miesiacu i sa truskawki, i kaszka jest po 6 mcu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

22 kwie 2010, 20:15

Mikusia jak się rozpiszesz to już cała lekturka, ale naprawdę fajnie:)
Dobrze, że z Zuzią wszystko na dobrej drodze!! :ico_brawa_01:
Pizza była bardzo pyszna. Nawet T sam powiedział super i sięgnął po kolejny kawałek:)
Tylko na drugi dzień tak jak moja twarda :ico_olaboga:
Milenka taka drobniutka to nie jest:) w sumie chyba w normie. A ile Zuza waży?
Ale w tej opasce wygląda przecudnie.
Mati jak Mati małe tsunami. Już na drugi dzień zatrzymał się 5 cm od krawężnika na działce u babci :ico_szoking:

Sabcia co do kisielku to jest naprawdę super. Wlewam pół buteleczki gęstego soku lub nektaru (oczywiście dla niemowląt). Dolewam trochę wody, wsypuję łyżeczkę mąki ziemniaczanej, można trochę cukru i mieszam aż się zagotuje. Gotowe.

Ewcia no na truskawki jeszcze chyba za wcześnie. Zresztą jeszcze nie ma naszych polskich.
Ja się zastanawiam czy sobie pojem w tym roku jak karmię.
No myślałam, że już parówki podajesz:)
Ale gdzieś w gazecie widziałam reklamę takich w słoiczku dla dzieci, ale nie wiem od którego to miesiąca. nic go nie nauczy uważać:)

Edulita super fotki na poczcie. Ale ten śnieg to z dzisiaj? :-D :-D oj chyba nie:)

[ Dodano: 2010-04-22, 20:17 ]
Siunia super fotki. Ja to nigdy nie wiem który jest który z Twoich synków, ale jeden strasznie podobny do taty:)

[ Dodano: 2010-04-22, 20:20 ]
ok lecę a6w wzywa :ico_sorki: i 500 skakanek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

22 kwie 2010, 20:29

matikasia, myslalam o mrozonych z horteksu ale to dam malinki :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

22 kwie 2010, 20:35

No malinki chyba lepiej i Ewcia dzięki że mnie natknęłaś że ten pobyt nad morzem w bloku jest bez sensu :ico_brawa_01: już znalazłam kwaterę za 120 zł pokój z łazienką, aneks do korzystania. Prawie w centrum i blisko morza. Jutro zarezerwuję.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

22 kwie 2010, 20:37

Ja też byłam w Kątach rybackich. :-D :-D :-D

I właśnie chyba zarosłam całkiem!!! :ico_noniewiem:
no wlasnie u nefrologa oki
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a uwas jak Kingusia antybiotyk pomaga??do kiedy jestescie w domku??
W zasadzie do dziś. Kingusia już prawie zdrowa, gorzej z jej rodzicami. :ico_noniewiem:
Pawcio nie je parowek :-D to bylo tylko do zdjecie :-D :-D
No właśnie byłam w szoku jak on to połyka i gryzie. :ico_szoking: :-D
napewno sie schowaja teraz skóra cieniutka i mało barwna ale z czasem nie będzie ich widac
mogłabym się kłócić, mi widać, co prawda tylko jak ktoś uważniej popatrzy, ale widać dosyć wyraźnie koło skroni i oczu...
ok lecę a6w wzywa :ico_sorki:
Mnie też. Ale idę najpierw Kingę uśpić, bo jeszcze gada w foteliku. :ico_szoking:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

22 kwie 2010, 20:39

Kasia90 to Kinia się rozbrykała z zasypianiem:)
A miałam pytać już wczoraj Ciebie odnośnie ćwiczeń a6w. Ty robisz na każdą nogę po 3 sekundy czyli powtarzasz np. 8 razy każdą nogę czy tą co na obrazku?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości