Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

29 kwie 2010, 16:10

No właśnie tibby, dlaczego dostałaś Tobiego dopiero na drugi dzień w południe?? Ja też sobie nie wyobrażam leżeć bez Maluszka...

katinka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 21 lis 2009, 11:55

29 kwie 2010, 17:21

Tibby - dzielna jestes opis porodu super no i szkoda ze tak dlugo sama musialas lezec bez Tobiaszka
brawa dla wszystkich konczacych tygodnie :ico_brawa_01:

A umnie bez zmian jak swedzialo tak swedzi bylam u poloznej zbadala mi cisnienie, zbadala mocz, pytala czy widze mroczki przed oczami, sluchala czy serduszko MIkolajkowi bije i powiedziala , ze wszystko w normie i ze niewie od czego mam to swedzenie i ze jest jej bardzo przykro ale musi mnie z ta niedogodnascia zostawic wiec wrocilam do domku i drapie sie nadal

Karo - w okolicach pachwin tez juz mam slady po paznokciach

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

29 kwie 2010, 17:34

Tibby, :ico_brawa_01: za pierwszy tydzień Tobiaszka! Dzięki za dokładny opis porodu - najbardziej chyba mnie przeraziło to pobieranie jakiejsc próbki z główki Maluszka jak jeszcze był w środku :ico_olaboga: Ale dobrze, że ostatecznie jest OK :-)

karo, ciesze się, że u lekarza wszystko ok :)

katinka, nie bagatelizowałabym na Twoim miejscu tego swędzenia. Nie wiem jak lekarka mogła otak Cię puścić w niepewności i nie zlecic żadnych badań :ico_puknij:

Ja już dzisiaj odebrałam pierwszą recenzje i jestem przeszczęśliwa :-D - jest baaardo pozytywna! :-D Mam nadzieję, że druga będzie chociażby w połowie taka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

29 kwie 2010, 19:12

wzięli mi go, bo powiedzieli, że muszą go zbadać, bo był siny jak się urodził i miał lekkie niedotlenienie. woleli go poobserwować przez noc.
mnie nawet to było na rękę, bo wymęczona byłam niemiłosiernie! :ico_olaboga:

ważne, że już po wszystkim. czuję się teraz o niebo lepiej. bez szwów już mogę chodzić ze spokojem, aczkolwiek okłady z kory dębu działają cuda! :ico_sorki: jeszcze krwawię, ale mam nadzieję, że to niedługo już przejdzie. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

29 kwie 2010, 21:27

Dopiero tydzień Tibby więc jeszcze troszkę pokrwawisz. Ale przy okazji właśnie :ico_brawa_01: za tydzień Tobiaszka na tym świecie.

Dobrze w sumie, że zabrali na obserwację.

julchik, następne będą tak samo pozytywne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Katinka, kurcze... nie masz jeszcze kogoś żeby skonsultować??

NICOLA_1985

30 kwie 2010, 08:06

hej
stawiam :ico_tort: za skończony 35 tydzień :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

30 kwie 2010, 08:38

hej
stawiam :ico_tort: za skończony 35 tydzień :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

30 kwie 2010, 09:06

NICOLA_22, :ico_brawa_01: za 35 tydzień :-) Teraz to już zleci nie wiadomo kiedy :-)

katinka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 21 lis 2009, 11:55

30 kwie 2010, 09:43

Stawiam torcik za 33 tc :ico_tort:

Juchlik druga recenzja bedzie pewnie tak samo pozytywna jak pierwsz
Nicola - brawa za skonczony 35 tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

naprawde nie bagatelizuje tego swedzenia no ale z kim mam jeszcze to skonsultowac sa trzy polozne i z tego do jutra tylko jedna z nich przyjmue ta co wczoraj..... dzisiaj swedzi krocze, sutki, brzych w nocy swedzialy mnie jeszcze rece ale narazie przestaly :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

30 kwie 2010, 09:52

Katinka, dobrze kojarzę, że jesteś za granicą????
To może byc cholestaza. Masz możliwość zrobienia badań z krwi w kierunku cholestazy właśnie? To choroba zw. z wątrobą i może być niebezpieczna... kurcze, aż nie chcę wklejać linków, ale musisz iść kochana i wywalczyć jakieś badanie, bo z tym schorzeniem można a nawet trzeba wylądować pod fachową opieką... Nie wiem, sprawdź objawy z linków:
http://www.maluchy.pl/artykul/170
http://pl.wikipedia.org/wiki/Cholestaza ... 5%BCarnych
Mam jednak wielką nadzieję, że to nic z tych rzeczy! A może wyszło Ci uczulenie na coś: proszek, płyn do płukania, kosmetyki do ciała.
Bardzo możliwe również. MOja koleżanka w ciąży spuchła od mandarynek- a przed i po ciąży mogła normalnie jeść.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość