emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

30 kwie 2010, 11:48

Ania_R, ja mysle, ze jesli mozesz, to przezcekaj ten okres (zredukuj ilosc karmien), zobaczysz, to minie
nie zabieraj jej teraz ego, czego ona najbardziej potrzebuje

a czy jak mialyscie mniej karmien, to Tobie to pasowalo??
mleko Cow&Gate
wg mnie nia ma sensu podawac podrobek Twojego mleka :ico_oczko: bo ono jest najlepsze dla dziecka
Generalnie wiem że to ja mam większy problem żeby ją odstawić od cyca i powiedzieć NIE niż ona :ico_placzek: Za miękka jestem
to jesli nie ma zadnych przeciwskazan, to karm ja jeszcze, widocznie nie jestes na to jeszcze gotowa

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

30 kwie 2010, 12:43

ja mysle, ze jesli mozesz, to przezcekaj ten okres (zredukuj ilosc karmien), zobaczysz, to minie
nie zabieraj jej teraz ego, czego ona najbardziej potrzebuje
chyba masz racje - spróbuje przeczekać przynajmniej do jakiegoś 7 miesiąca ciąży - może sama przestanie już chcieć cyca :ico_sorki:
a czy jak mialyscie mniej karmien, to Tobie to pasowalo??
mi to pasowało, bo i nawet Maja zaczeła sie przyzwyczajać i nawet nie wołała, a teraz znów jak tylko wezme ją na kolana to pokłada sie do cyca :ico_noniewiem:
wg mnie nia ma sensu podawac podrobek Twojego mleka bo ono jest najlepsze dla dziecka
no właśnie wiem - testowałam ją tylko na to czy ona rano jest głodna że chce jeść czy chodzi o samego cyca - jednak cyca bo mleka nie chciała i wolała popłakac chwile i iść spac bez jedzenia mleka sztucznego :ico_sorki:
to jesli nie ma zadnych przeciwskazan, to karm ja jeszcze, widocznie nie jestes na to jeszcze gotowa
no właśnie nie ma przeciwskazań w sumie - jedyne o co sie obawiam tak naprawde to żeby nie karmić potem 2 na raz i o tą zazdrość Maji do maleństwa przy "jej" cycu :ico_noniewiem:
Więc cycujemy dalej :-) :ico_sorki:
emilia7895, dziękuje za pomoc w rozwianiu moich wątpliwości co zrobić :ico_brawa_01: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

01 maja 2010, 00:20

Ania_R, ja bylam dokladnie w identycznj sytuacji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w tym samym momecie zaszlam w ciaze co Ty i tez karmilam Igusie jeszcze.
wiec u mnie potczylo sie to tak :
Iga sama przestala cycowac jakies 2 miesiace temu ale ciagle dotytka czasem cycusia rano jak ja bior do lozeczka :-)
wiesz nie wiem czy nie bedzie chciala jeszcze jak sie mala urodzi ale watpie bo wogole sie za niego nie zabiera :ico_nienie: a to dotykanie raczka mysle uspokaja ja i daje jej poczucie bezpieczenstwa
spokojnie karm i zobaczysz jak sytuacje sie rozwinie :ico_sorki:
jesli cos to pisz :-)

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

01 maja 2010, 09:58

mmarta81, właśnie byłam ciekawa jak to było u Ciebie bo czytałam kiedyś właśnie tutaj że karmiłaś w ciąży tylko nie mogłam znaleść jak sie ostatecznie sprawa rozstrzygneła :ico_oczko: Dzieki za odpowiedź :ico_sorki: Teraz Ci będe kibicować jak urodzisz już drugie maleństwo :ico_sorki: no i będe czekać na cenne rady (jak znajdziesz czas) jak Ci sie udaje ogarnąć 2 w sumie dalej małych szkrabów :ico_oczko: Ja już sie boje :ico_chory: bo Maja to straszna przylepa i coś czuje że będzie bardzo zazdrosna :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

01 maja 2010, 10:12

Ania_R, jak zaszlam w cieze tez sie balam ale powiem Ci ze przez te 9 misiecy Iga tak wydoroslala ze szok :ico_szoking: wiadomo to ciagle malenstwo ale juz sama je mowi jak zrobi kupke sama sie soba zajmie :ico_sorki: wiec jakos patrez pozytywniej :ico_oczko:
juz niedlugo zobacze jak to bedzie tak naprawde ty bardziej ze z 2 dzieci bede sama od pocatku :ico_noniewiem: maz pracuje od 10 do 18 wiec w sumie caly dzien a nikt do mnie nie moze przyleciec pomoc :ico_noniewiem: wiec od razu na glebokie wody :-D

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

01 maja 2010, 11:29

mmarta81, to tak jak u nas. K w pracy od 7-15:30 lub 12-20:30 z czego godzine mu zajmuje dojazd. Jak dzidzia sie urodzi to K weźmie 2 tygodnie Paternity i moze moja siostra przyleci na 2 tygodnie, a tak to potem sama z 3 będe :ico_noniewiem: ale jakoś musimy dać rade :ico_oczko: :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

01 maja 2010, 12:17

milia7895, dziękuje za pomoc w rozwianiu moich wątpliwości co zrobić :ico_brawa_01: :ico_sorki:
ciesze sie, ze moglam pomoc :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

01 maja 2010, 22:49

Ania_R, pewnie ze damy :-D

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

07 maja 2010, 23:26

Ania_R, ja karmiłam jak byłam w 3 ciazy , 2 synka jakies jeszcze 4 miesiace od zajscia, do mementu gdy skonczył roczek
Na roczek mam zasade odstawic dziecko od cyca
u mnie poprostu idzie to tak, ze pol roku odtswiam cyca na noc, i tu juz zadnia meza, maz nosi i lula jak placze , daje pic, zeby tylko nie czulo ode mnie cyca
A odstawienie w ciagu dnia, po pierwszy miesiac 1 razy dzinnie cyc
Kolejny miesiac raz dziennie
I az odstawiło sie bez problemow i placzow
Fajnie tu zrobiła Beata W nie wiem czy czytałaś, poprostu zachorowała , przenisła sie na noc do drugiego pokoju, synka zostawila z mezem i maz zadziałał , że cyc w nocy odstawiony.
Ja mysle ze powinnas to zrobic stopniowo,
Najpierw na noc potem na dzien, bo jeszcze nadal sporo mleka ci sie bedzie produkowało, a to nie jest za wesole, zeby jeszcze jakiegos zapalenia piersi sie nabawic, a przy stopniowym odtawieniu powinno byc ok
I jak juz urodziłam to synek nawet nie pamietał ze jadł cyca jak był na rok odtawiony i nie był zazdrosny o karmienie

Małgorzatka, a widzisz pod wzgledem jedzenia, ja jestem taka, ze po 1 Nathan woli jesc sam niz byc karmiony po 2 na nakarmienie dziecka potrzeba czasu , a ja wole ten czas zamiasta na karmienie poswiecic na sprzatanie po dziecicha jak juz zjedza
Siedza przy stole i wiadomo Milan wiekszy ladnie je
A Nathan je raz lyzka raz rekoma, podloga i stol uwalony razem z nim, ale jemu to nie przeszkadza i mi tez skonczy to odejdzie, nie chce jesc to nie wmuszam, z reszta dzieci tez maja swoje smaki i nie wszystko lubia.

mmarta81, jeciu ty juz za niedlugo rodzisz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A wiecie czy to chlopiec czy dziewczynka?? Jak na imie dacie??

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

07 maja 2010, 23:45

siunia, super fotka w podpisia -dawno nie widzialam Twojej 3-jeczki :ico_brawa_01: mam nadzizje ze u Ciebie wszystko ok :ico_sorki:
ma byc dziewczynka :ico_brawa_01: imie mamy :ico_brawa_01: Amy :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość