Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

18 maja 2010, 21:43

Kasia fajny telefonik. :) Ja ostatnio mam lenia na ćwiczenia. Nie chce mi sie baaardzo. Poczekam na wenę.

[ Dodano: 2010-05-18, 21:43 ]
Isiadobranoc. :)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

18 maja 2010, 21:45

Kasia90 ja ćwiczę nadal codziennie, ale muszę się pilnować. Czasem wieczorem sobie przypomnę. W dzień nie wiem czemu trudno mi znaleźć czas. Jak było a6w to dopiero był rygor:)

[ Dodano: 2010-05-18, 21:46 ]
A wiecie co. Ta znajomą co poznałam na osiedlu ma świetne hobby. Robi fotki. Ma małe studio. Idziemy jutro z Milenką na sesję :ico_brawa_01:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

18 maja 2010, 21:49

Idziemy jutro z Milenką na sesję :ico_brawa_01:
Ale Wam zazdroszczę!
Jej zresztą też, studia... :-D :-D

[ Dodano: 2010-05-18, 21:50 ]
Ja też się bawie w zdjęcia, ale nie stać mnie na niewiadomo jaki sprzęt i studio. Dostałam aparat na 18nastke i nawet lampy nie dokupiłam bo kasy brak...

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

18 maja 2010, 21:51

W sumie takie mini studio. Jakieś lampy, tła, ale straszne się cieszę, że tam idziemy. Wezmę jakieś rekwizyty i zobaczymy co wyjdzie. Potem może z Matim jeszcze pójdziemy razem.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

18 maja 2010, 22:07

Witam sie i ja wieczorowo u nas ciężki dzień miałam pazurki do zrobienia ale trudno mi było się pozbierać ze wszystkim bo Iduś marudna przez ząbki a Niki boli w buźce nawet gryźc nie może :ico_olaboga: dziewczynki położone spac a ja tez czuje się jakas rozbita :ico_noniewiem: jutro mam dentyste :ico_noniewiem:
Magduś 81 chłopaki superowo :ico_brawa_01: fajnie piszczą :-D jakbym Idulke widziała. Myślałam że to tylko u mnie taki sajgon zabawkowy ale widze że ty tez cały plac wyłożony suuuppppeeeerrrooowwwoooo :ico_brawa_01: pisze się na zięcia jak mozna bo Madzia juz sobie jednego zarezerwowała :-)
Kasia90, Kinia słodziutka a ta niezadowolona minka to znajoma mi ostatnio przy tym ząbkowaniu to jak Idek się urazi to odrazu grymas :/
Wy tez ładnie :ico_brawa_01:
Dla Kini wielkie brawa za próby razckowania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moja to na głowie staje tylko na czterech by chciała choć nie wychodzi :-D ale kolanka zgiac i na czworaka to się denerwuje
Matikasia zakupy sliczne ale Milenka prześliczna :ico_brawa_01:
Wiolaw zdolna jesteś Kopernik jak ta lala :ico_brawa_01:
Isia brawa dla Olisi za obroty :ico_brawa_01:
co do anty i przerywanego to ja przerywany tylko wtedy gdy wiem ze szans na zajscie nie ma wiecie obserwacja samej siebie :-) nie planuje narazie wiecej dzieci ale jakby cos jakas wpadka to co cieszyłabym sie chyba choc boje sie po przejściach z Idą :ico_noniewiem:

dziękuje wam za zyczenia powrotu do zdrowia dla Nikolci :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: jak ja bym chciała aby juz była zdrowa :ico_noniewiem:
uciekam spać :ico_spanko: bo padam :ico_spanko: dobranoc

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

18 maja 2010, 22:32

Edulita dziękujemy za komplementy. :) No Kinga była niezadowolona, bo żyrafka cała nie chciała jej do buzi wleźć, a chciała ją zjeść. :) Dobranoc. :)

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

18 maja 2010, 23:20

to ja jak zwykle kończe dzień
Wiolaw zdolna jesteś Kopernik jak ta lala
to miał być Chopin Frydery , ale może być i Kopernik :ico_oczko:

ja tez miałam dziś żelki , takie niezapowiedziane i w domu robilam bo nie bylo komu zostawić Lolka a to dobra znajoma :ico_haha_02:
co do anty i przerywanego

to ja jestem najlepsza , bo od Ali do Karolka stosowałam tylko przerywany , no i od czasu do czasu prezerwatywy i nic się nie przytrafiło , tylko trzeba było zaplanować i też swoje odczekać :ico_noniewiem:
i jak narazie wróciliśmy do tego , zobaczymy moze znowu się uda , a jak nie to bedzie dzidzia :ico_oczko:

matikasia, fajnie takie fotki , ostatnio moi znajomi poszli sobie do profesjonalnego studia i zrobili rodzinną sesje , fajna pamiątka
jak lolus troszkę podrośnie to tez sobie taka fundnę :ico_haha_02:
Iduś marudna przez ząbki
u mnie tez , normalnie ślina to mu cieknie jak mopsowi , i jak coś wsadza do buzi to płacz bo sie urazi :ico_noniewiem:
i wogóle taki płaczliwy i mamusiny
dlatego i te paznokcie robiłam chyba ze 3 godz :ico_noniewiem:
Kasia90 ja ćwiczę nadal codziennie
tez sie staram , chociaz brzuszki i prowadzę diete MŻ :ico_oczko:

matikasia, miła niespodzianka ze strony tej sąsiadki , lubię takich ludzi :ico_haha_02:
nawet minisprzeczke z panem mężem przez tel
przynajmniej nie musisz go oglądać , tak jak na żywo by to było :ico_oczko:

no dobra dobranoc :ico_spanko:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

19 maja 2010, 06:57

wiolaw, jak by był na żywo to by kłótni nie było bo zaczełam na niego "krzyczeć" że jak ja nie wykarze inicjatywy (puszcze sygnał, zadzwonie) to on nie zadzwoni. wczoraj miał moze nielekki dzień ale wolny (spanie do południa, fryzjer a o 15 pogrzeb kolegi) no ja rozumiem że pogrzeb cieżka rzecz ale nie zadzwonic :/
w sumie nie to nie, w nonono mam. jakos w łukowie wsród swoich nie mam za bardzo czasu az tak za nim tesknic :ico_wstydzioch: pewnie że tesknie ale nie mysle o tym tak bardzo...
ide moje marudziątko uśpie bo jak sie teraz nie drzemnie 20 minut to cały dzien bedzie nie do zniesienia :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

19 maja 2010, 08:07

Dzień doberek.
Pogoda mnie już dobija, ciągle leje i leje. Oby nie było powtórki z 1997r., bo okolice koło mnie były zalane, chociaż z drugiej strony nie musiałabym jeździc do pracy, bo nie miałabym możliwości dojazdu, ale lepeiej niech nie zalewa nikogo :ico_noniewiem:

Magduś chłopcy są wspaniali, uroczy, cudowni i tacy do schrupania, a mój zięciu jaki wesołek :-D

Kasia90 :ico_brawa_01: dla zdolnej Kinguni, zobaczysz jak niedługo będzie raczkować, Zosia raczkuje juz od tygodnia i to tak szybko, że się za nią ledwo nadąża :-D i tylko by stała na tych swoich nóżkach.
Madzia juz sobie jednego zarezerwowała
oj tak tak, Maksiu to mój zięciuniu :-D

wiolaw zdolniacho - Chopino-Kopernik :-D jak żywy

matikasia urocza panienka z Milenki i jak jej ładnie w kapelutku, a bluzeczki słodkie :ico_brawa_01: Czekamy na fotunie ze studia. Mój P też chce zrobić studio, bo ma fioła na punkcie fotografii i nawet przez mojego kumpla ze Stanów sprowadzałam mu obiektywy i lampę, bo tam o połowę taniej niż u nas.

isia Twoja kuzynka, to jak mój brat - liczy tylko na innych :ico_olaboga: Dać palec i chciałby calą rękę. Nie daj się namówić na "wspólne zakupy", bo później może być problem z odzyskaniem kasiorki.


No dobrze, zabieram się za pracę, bo stos dokumentów do zaksięgowania czeka :ico_olaboga: , wieczorem postaram się wstawić najświeższe fotki Zosi. Buziolki.

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

19 maja 2010, 08:10

:)
Ja tylko wpada się przywitać i lece z psem :-D jakieś śniadanko kupie a tak bardzo bym się zakopała w kołdrze bo pogoda znowu deszczowa.
Potem lecimy na zakupy i jakieś domkumenty dowieźć do żłobka.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość