Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

20 maja 2010, 10:15

witam

wpadłam na chwilkę bo zaraz lecę na dworek
słoneczko wyszło , huraaaaaaaaa :ico_haha_02:

a ja już poćwiczyłąm , teraz zjadam płatki ( ostatnio standardzowe śniadanko )
kurczed włąśnie stanełam na wadze i -3kg :ico_brawa_01:
lecę przymierzyć stare spodnie :ico_oczko:

boże z tym żywiołem nie można wyrgać , zalewa i tyle , normalnie nie wyobrażam sobie jak teraz bym musiała uciekać z domu i wszystko zostawiać :ico_noniewiem:

Magda33, Hania super dziewczynka i najważniejsze że zdrowa :ico_brawa_01:
no tak, sarucha jestem, ale tylko w dowodzie, bo w głowie ciagle 16-ście...no moze 21
i to jeste najważniejsze , ja też mam cały czas 18
tylko jak z Alą gdzieś jestem to mi się przypomina ile ja mam lat , bo ona już taka duża :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-05-20, 10:17 ]
dziewczyny weszłam w ulubione jeansy :ico_brawa_01:


tylko ta wisząca skóra na brzuchu :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

20 maja 2010, 10:34

weszłam w ulubione jeansy
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

edulita śliczna sukienusia, ja też muszę czegoś poszukać i w koncu ochrzcić ZOsię :ico_wstydzioch: , bo na święta się nie udało ze względu na to, ze chrzestnym nie pasował termin, ale teraz trzeba Zosieńkę ochrzcić.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

20 maja 2010, 10:38

Witam dziewczynki!!!
U nas dzis nie pada ale nie ma sloneczka :( wczoraj bylo tak goraco ze mala w samym pampersie jechala i koszulce :ico_brawa_01:

Poznalam wczoraj w parku poleczke ktora ma coreczke miesiac starsza od Nikoli, wymienilysmy sie tel i bedziemy razem mykac na spacerki nawet mieszkamy 5 minut od siebie - nawet nie wiecie jak sie ciesze Nika bedzie miala towarzystwo :ico_brawa_01:

Wczoraj przyszla paczka do mnie i troche zdziwiona bylam bo nic nie zamawialam a tam prezenty z pampersa :ico_szoking: cala paczka pampersow activ na probe i chusteczek nawilzonych ale fajnie to juz 2 taka paczka z pampersa odkad Nika sie urodzila :-D

Lece teraz pocwiczyc bo Nika wlasnie zasnela :) wpadne pozniej bo dzis chyba spacerku nie bedzie

[ Dodano: 2010-05-20, 10:54 ]
wyslalam wlasnie zdjecia na nasza poczte i dalam zdjecia z mezusiem i moje z parku z mala zebyscie zobaczyly moje faldy i moj brzuch i jestem ciekawa czy znajdzie sie wiekszy brzuchacz :-D niz ja, a i zdjecia ale robione z lustra takze nie wyraznie

[ Dodano: 2010-05-20, 10:58 ]
Co do sukieneczek na chrzciny to tutaj jest tego mnostwo w roznych kolorach i nie drogie takze jak juz zalatwie chrzcinki to tez kupuje cos takiego :-D

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

20 maja 2010, 11:01

jak juz zalatwie chrzcinki to tez kupuje cos takiego
ooooo to nie jestem ostatnia z chrzcinami :-D

Nika bedzie miala towarzystwo
super, będzie miała kumpelę od najmłodszych lat :-)

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

20 maja 2010, 11:07

Magda33, zdecydowalismy ze chrzciny zrobimy tutaj i od tyg wybieramy sie do polskiego kosciola ale jakos nam nie podrodze albo zawsze cos wyskoczy a mamy troszke drogi zeby tam dojechac na dodatek jeszcze Adriankowi komunie musimy zalatwic :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

20 maja 2010, 11:12

jeszcze Adriankowi komunie musimy zalatwic
to masz trochę spraw do załatwienia :ico_olaboga:
a fotki super, Nikolcia prześlicznie się uśmiecha :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-05-20, 11:13 ]
kurcze, teściu zasłabł w pracy i P do niego jedzie, mimo, że nie przepadamy za sobą, to i tak się martwię :ico_noniewiem:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

20 maja 2010, 11:17

Magduś Zdrowia dla chłopców. Bliźniaki to podwójna robota, ale i jak widać podwójna radość. Fajnie masz, bo nigdy nie beda samotni. :)
Hanutka mojej przyjaciółki przyszła wczoraj na świat.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Kolejny maluszek. :-D
taka sukienusie kupiłam
Śliczna sukieneczka. :) Chcemy potem zdjęcie Idy!
słoneczko wyszło , huraaaaaaaaa :ico_haha_02:
Zazdroszczę. U nas o słońcu nie ma mowy. :ico_noniewiem:
kurczed włąśnie stanełam na wadze i -3kg
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A z tymi spodniami to niezależne, bo ja stoje z wagą, cały czas mam 5-6kg na plusie, a w stare spodnie wchodze. :)
dziewczyny weszłam w ulubione jeansy :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
tylko ta wisząca skóra na brzuchu :ico_placzek:
Kiedyś zejdzie... musi! Mówi się, że 9 mc rosło i 9 musi spadać...
wyslalam wlasnie zdjecia na nasza poczte i dalam zdjecia z mezusiem i moje z parku z mala zebyscie zobaczyly moje faldy i moj brzuch i jestem ciekawa czy znajdzie sie wiekszy brzuchacz :-D niz ja, a i zdjecia ale robione z lustra takze nie wyraznie
Może niech każda zdjęcie wstawi to sie pooglądamy. :-D A zdjęcia supeer! I te uśmieszki Nikoli. A my Cie w ogóle podziwiamy za wytrwałość, postępy. Potrafisz postawić na swoim. Też bym tak chciała, ale za słaba jestem, za szybko sie poddaje.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

20 maja 2010, 12:06

Może niech każda zdjęcie wstawi to sie pooglądamy.
ja się nie mogę doprosić żeby mi zrobił fotkę :ico_zly: ale jak już zrobi, to obiecuję wstawić :-D

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

20 maja 2010, 12:07

Magda33 nie jestes emerytka moj piotrek jest chyba z twojego rocznika nie uwazam go zastarucha i ciebie tez nie :ico_nienie:
a informatyka, spoko dalam rade, ale wczesniej studiowałam fizyka ale oblałam :(
ja tylko tak przelotem bo olis spi a jestem u babci, ide tvpooglądać bo w domu nie mam :]

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

20 maja 2010, 12:11

Magda33 to zrób sama. :) Ja tam nigdy nie prosze. :) Jak potrzebuje to pstrykam albo samowyzwalacz daje. :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość