Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

20 maja 2010, 12:25

Jak potrzebuje to pstrykam albo samowyzwalacz daje.
teraz sobie przypomniałam, że P ma do swojego aparatu pilota :-D więc mogę ustawić aparat na statywie i sama sobie zrobić fotopstryka :-D
studiowałam fizyka
o rany, fizyka to dla mnie zawsze była czarna magia i chemia i nie wiem jakim cudem mialam 5 z chemii :ico_szoking:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

20 maja 2010, 12:35

mogę ustawić aparat na statywie i sama sobie zrobić fotopstryka :-D
No to czekamy. :-D

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

20 maja 2010, 12:43

Kasia90, dzieki za mile slowa

Magda33, mi sie wydaje ze informatyka jest lzejsza od rachunkowosci - ja konczylam finanse, bankowosc i jeszcze handel miedzynarodowy - mialas moze jeszcze ekonometrie bo chyba byla gorsza os statystyki - ale w sumie fajne przedmioty nie bylo problemow ale mase liczenia

CZEKAM NA WASZE FOTECZKI

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

20 maja 2010, 12:50

mialas moze jeszcze ekonometrie
nie miałam :-D

[ Dodano: 2010-05-20, 12:50 ]
kurcze, ale mam dziś lenia i na dodatek robię się głodna...chyba zejdę na dól coś dobrego zjeść :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

20 maja 2010, 13:57

nie miałam :-D
hmmmm no to dziwne :ico_noniewiem: moja kumpela tez miala rachunkowosc i ekonometrie przechodzili - to jest cos podobnego do statystyki ale jeszcze bardziej poglebione i dwa razy tyle liczenia - ja mialam taka babke na staty i ekono ze 30 % studentow mialo warunek :ico_olaboga: ja na szczescie ominelam warunek ....

a mi dzis nie chce sie wychodzic na spacer - ale czas sie ruszyc :-) w sumie cwiczenia juz za mna ale jakos nic wiecej mi sie nie chce ......

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

20 maja 2010, 15:59

hmmmm no to dziwne
dlaczego dziwne? Ja studiowałam prawo i administrację, a to humanistyczny kierunek i dlatego mieliśmy tylko podstawową rachunkowość i statystykę, a tak to historia, prawo, prawo i prawo :-D

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

20 maja 2010, 16:04

Sabcia, pogoda troszkę do nas przyszłą :ico_oczko:

fajnie że masz towarzystwo na spacerki a Nikola koleżankę do zabawy
robię się głodna...chyba zejdę na dól coś dobrego zjeść
ja włąśnie zjadłam obiad kalarepę i arbuza :ico_oczko:
ide tvpooglądać bo w domu nie mam :]
masz przynajmniej więcej czasu dla siebie i Oli

i muszę uciekać , bo Lol się skupciał ,
a zaraz muszę lecieć do salonu popracować :ico_oczko:

zresztą trzeba korzystać z pogody :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

20 maja 2010, 16:32

Jeja ile wy smarujecie. Ja kompletnie nie mam na nic czasu jak T jest w domu :ico_haha_01: Wczoraj mieliśmy nowych sąsiadów. Siedzieli do 22. Fajnie było. Rano T wziął Milcie i pospałam do 9. Spałabym jeszcze, ale mała się osrała a kalika z tą łapką nie mógł jej umyć.

Potem spacerek, plac zabaw, zakupy. Sterta prasowania rośnie chyba od 5 dni. Zaraz się wezmę.
Zdjęcia z sesji mam. Jak tylko wkleję na bloga to napiszę, bo tutaj nie ma szans. Za dużo ich.
Mam też prezentację. Jak oglądałam z podkładem muzycznym popłakałam się ze szczęścia :ico_haha_01:

Isia no nie cieszysz się z wiatraczka? Jak możesz
Brawa dla Oliwci za przewroty

Kojec super:

Kala
jak ja Ci współczuję tej całej sytuacji. Dziwię mu się, że chce trwać w tym związku, że mu tak dobrze. Sąd powinien Tobie dać prawa do opieki. Masz przecież mu wiele do zarzucenia w zachowaniu. Nie wiem tylko jak to jest skoro Ty nie masz żadnej kasy.

Magduś
chłopcy Ci coś często łapią te paskudy.

Magda33 no Hania niezła babeczka.

Edulita super, że ząbek ok.!! a sukieneczka śliczna.

Wiolaw no brawa za 3 kg na minusie. Jak to zrobiłaś??
Moja skóra na brzuchu też tragiczna, a tak to nie jest źle.

Sabcia super, że masz nową koleżankę. Ja też teraz poznaje ludzi. Na osiedlu fajnie się zaczyna robić.

[ Dodano: 2010-05-20, 16:54 ]
[URL=http://img249.imageshack.us/i/collage3h.jpg/]Obrazek[/URL

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

20 maja 2010, 17:08

Paranoja dzisiaj u nas we Wrocławiu. Ktoś puścił plotke że mają odciąć wode i panika!!
K nalewał wode do wszystkiego co się dało i pojechał po wode do sklepu. I co i nonono blada w żadnym hipermarkecie nawet zgrzewki wody :ico_szoking: koszmar.
Ja złapałam jedną zgrzewke ostatnią niegazowaną :ico_szoking: ludzie zwarjowali. Wode wywozili koszami po kilkanaście zgrzewek!!!
Ide odpocząć bo dzisiaj koszmarny dzień :ico_sorki: chłopaki spią więc i ja ide się położyć!!!!

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

20 maja 2010, 18:15

oj to się narobiło z tą wodą :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość