Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

20 maja 2010, 18:23

Magda33 - a ja myslalam ze ty tylko rachunkowosc mialas :ico_noniewiem: ale ze mnie pierdola heheh
magduś81, no to Was zalatwili z ta woda


a ja chyba wyskocze jeszcze z mala do ogrodka bo u nas tak parno ze wytrzymac sie nie da :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

20 maja 2010, 18:50

witam znow na chwile, padam na ryjek a oliwia jeszcze nie spi :ico_olaboga: miałam zaplanowane zmywanie sprzątanie prasowanie a skonczy sie pewnie na ogarnięciu góry i umyciu butelek, reszte zrobie rano bo padam, nie spimy dzis od 5 i mało co w dzien spała a tak to jęczy i jęczy...
kłade ją na plecy a ona fik na brzuch i jęczy, to znow na plecy jęczy... to fik na brzuch i jęczy, mam dosc :ico_olaboga:
mielismy nadzieje że piotr przeniesie sie do siedlec z robotą i bedzie z nami mieszkac ale sie nie zanosi :506: :506: a to dopiero miesiąc sama mieszkam a juz mam dosc a gdzie reszta :506: sorki za żale... ide uspać to moje jęczydło...

[ Dodano: 2010-05-20, 18:54 ]
eh ponarzekałam to oliś odrazu zmiana o 180 stopni, teraz leży w łózeczku ssie ręce i spiewa tatatalalala... uroczo to brzmi

[ Dodano: 2010-05-20, 19:25 ]
no juz spi! i do 5-6 rano spokoj poza jakimis rzadkimi podawaniami smoka...
jejku nic mi sie nie chce :ico_noniewiem: ale ide zmyje butelki przyjde tu ogarne coby rano dało sie wejsc i poleże sobie
albo nie, zmyje wszystko poki woda ciepła i siebie też :ico_haha_01:
jutro rzadna siła mnie nie wygoni z domu!!
kurcze (ponarzekam wam jeszcze) wkurza mnie matka, bo wygania mnie na spacery krytykuje mój porządek a sama w domu ma tajfun, nonono za przeproszeniem tylko autem wozi, dzis jej sie zepsuło, to po pracy pytam sie czy zostanie ze mną to popale kartony ogarne mieszkanie a ona nie bo pozniej do domu jak pojdzie? raptem 2 kilometry... no ale pewnie by spaliła za duzo kalorii i energii by biedaczka nie miała :ico_zly: sorry dziewczyny ale wkurza mnie, bo u kogos to widzi a u siebie nie... jak jej zwróce na coś uwage to albo krzyczy (bo sie wqr...) albo strzela focha albo płacze... mam dośc, wymiekam juz chwilami...
no ale moze nie bede was zanudzac moimi żalami, są ważniejsze problemy niż to że mnie matka wkurza

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

20 maja 2010, 19:57

wrocilam z ogrodka mala wykapana najedzona teraz spi
a ja wam wkleje pare foteczek z ogrodka :)

[ Dodano: 2010-05-20, 20:04 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

[ Dodano: 2010-05-20, 20:05 ]
no i reszta zdjec nie poszla nie wiem czemu :ico_zly:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

[ Dodano: 2010-05-20, 20:07 ]
godzina 18 a u nas tak cieplo :ico_brawa_01:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

20 maja 2010, 20:15

Sabcia jeja pozazdrościć. Super foteczki, mała super i jaka pogoda :ico_szoking:

Isia nie stresuj się tam!! i marudź marudź!! nie ma szans na inne mieszkanie?? dalej od mamy??

Moje pijawki też już śpią, ja umyłam okno tarasowe. T gdzieś znikł, chyba z sąsiadem gada. Teraz wózek powycieram i gimnastyka, bo dziś nic nie zrobiłam.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

20 maja 2010, 20:23

matikasia, moze i by sie znalazło ale tu gdzie mieszkam mam około 100 m2 pewnie i nic nie płace!! wiec niestety albo ciuciu albo papu jak to sie kiedys mawiało :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

20 maja 2010, 20:25

A no tak. Więc musisz się przemęczyć;)

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

20 maja 2010, 20:57

Witam mamuski.
Nas juz w poniedzialek puscili na przepustke ze szpitala, ale bylismy u mojej mamy bo on mieszka kolo szpitala a dwa razy dziennie musielismy jezdzic na zastrzyk. Dzis bylismy na kontroli i Pawcio juz zdrowy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mamy tylko robic inhalacje, welflon wyciagniety. Pawcio czuje sie juz dobrze, i za jakies 2 tyg operacja. DAMY RADE :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Od wczoraj wieczora jestesmy juz w naszym domku. Wszedzie dobrze ale w domu najlepiej :ico_sorki: :ico_sorki:

Pogoda okropna, zimno, pada i szaro. W depresje mozna wpasc :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: . Biedni ci ludzie co ich tak pozalewalo, nawet patrzec na to nie moge :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Tragedia

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

20 maja 2010, 21:04

Ewcia jak się cieszę, że u Was już wszystko dobrze!! witajcie w domciu i nie chorujcie więcej:)

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

20 maja 2010, 21:16

matikasia, dziekujemy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: mamy taki zamiar :-D :-D :-D

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

20 maja 2010, 21:58

Matikasia To zamieszanie miałaś ładne. Fajne zdjęcia Milenki, chociaż pod względem zdjęć to niektóre zrobiłabym inaczej. Zboczenie takie techniczne... :ico_wstydzioch: Ale Milenka boska, i te minki! Ach! I czekamy na Twoje zdjęcie. :)

Isia A gdzie masz narzekać jak nie tutaj? I czekamy na zdjęcie. :)

Ewka dla Pawcia za zdrówko! :ico_brawa_01: I czekamy też na zdjęcie. A co do zalewania to najgorzej chyba Sandomierz.

[ Dodano: 2010-05-20, 21:59 ]
Mi Kinia też już śpi. :) Już dawno w sumie. Koło 19:10 zasnęła. Obiadek zjedzony, kupe prania poprasowałam, a teraz relaks. Za chwilke ide nyny.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości