Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

21 maja 2010, 00:40

Witam nocnie ja dziś zarobiona okno w sypialni umyłam remament w ubrankach Idy zrobi łam i jeszcze cały domek ogarnełam :-D
Niki juz lepiej ale nadal gryźc niebardzo moze bo cała buźka pobolewa :ico_olaboga: Idka rozkreca się z gadaniem mamu baba babu i tak w kółko :-)
Isia - wal co ci na serduchu lezy i sie nie przejmuj to dobrze robi odrazu lżej :-)
Magduś 81 z ta wodą to rzeczywiscie afera :ico_olaboga: oby wam nie odłączyli :ico_noniewiem:
Ewka_82, - super ze Pawciu zdrowy :ico_brawa_01: i niech juz tak zostanie :ico_nienie:
Sabcia pogoda superowa ale i tak Niki najsłodsza i najładniejsza :ico_brawa_01: superowe foty
Magda33matikasia - obiecuje fotki bo chce sesje u fotografa zamówic więc napewno wstawie :-) co do sukienki to mi sie tak sobie podoba dla Niki miałam z angli taka słodka a tu u nas wyboru dużego nie ma :/ no ale wybrałam naj z tych co były :-)
Nic uciekam spac bo jutro mamy rehabilitację wiec od rana napiety plan dnia :ico_spanko: dobranoc

[ Dodano: 2010-05-21, 00:41 ]
Kasia90, - czekam na foteczki z sesji :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

21 maja 2010, 07:08

Witam jak zwykle z pracy :-D

isia z mamami już tak jest, wiem coś o tym...choć z moją porozmawiałam i jest już grzeczna :-D

Sabcia a tam od razu pierdoła, piszemy tu o tylu rzeczach, ze czasem trudno wszystko zapamiętać, więc miałaś prawo pomyśleć, ze ja studiowałam co innego :ico_oczko:

Magduś81 wczoraj rzeczywiście zakup wody mineralnej graniczył z cudem. Ja nigdzie nie mogłam dostać Primavery, a na tej wodzie przygotowuję wszystko dla Zosi, ale teściówka dała nam 2 zgrzewki Żywca :ico_szoking: ale nie wiem czy widziałaś jakie przygotowania na Kozanowie? :ico_olaboga: Jakąś specjalną zaporę robią, wały z worków porobione. Mam tylko nadzieję, ze do nas to nie dotrze i że jeszcze dziś nie bedzie aż tak dużo wody i uda mi się dotrzeć z pracy do domku, do Zosieńki :ico_noniewiem:

Matikasia superowe fotki, a Milencia cudoooownaaaa :ico_brawa_01:


Edulita dobrze, że z Niki już lepiej, tylko niech jeszcze przestanie boleć i będzie git. Zosia też nawija jak Idunia i też baba, mama, maba i am...no i czasem dada :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

21 maja 2010, 08:09

to znów ja, najpierw żale :ico_noniewiem: no bo przyjechała matka dzis z pracownicami bo auto dalej zepsute a na nogach 2 km nie łaska, ale że ją wkurzyły to juz od wpółdo szóstej pukała do mnie i zaczeła o porządku, o tym że bałagan że to ze tamto :ico_zly:
Ewka super że Pawcio zdrowy :ico_brawa_01:
Kasia jakie zdjęcie?
Magda moja to inna innosc, jej sie nie da na nic zwrócic uwagi bo tak jak pisałam albo jest złość i wrzaski, albo foch albo płacz... niestety moja mama ma charakter mojego dziadka od którego wszyscy sie odwrócili i jest sam z obciętymi nogami (nie bede sie wdawać w reszte szczegółów) i niestety jesli matka nie zrozumie tego to i ona zostanie na starość sama... eh czasem mi jej żal a czasem to mam ochote udusić :ico_zly:
Oliś śpi to może wkoncu uda mi sie ogarnąć po mojemu, zjesc sniadanie, moze sie przekąpac... dzis nikt i nic mnie z domu nie wygoni....

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

21 maja 2010, 08:19

juz od wpółdo szóstej pukała do mnie i zaczeła o porządku
:ico_olaboga: kurcze, już od rana humor Tobie psuje :ico_zly: kiepsko, że nie możesz z nią spokojnie porozmawiać żeby zaraz nie było obrażania i rzeczywiście jak nie zrozumie, że źle robi, to może zostać sama, bo nawet najbardziej cierpliwy człowiek moze nie znieść jej fochów :ico_noniewiem:

Ewa jak dobrze, że Pawełek już zdrowiutki :ico_brawa_01: teraz tylko operacja, którą na pewno dzielnie zniesie i później już tylko sielanka :-)

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

21 maja 2010, 08:20

Witam z ranusia !!!
Wlasnie sacze wode z cytryna hehe zamiast kawki :-)

Dzieki dziewczynki za Nikusie :-)

U nas dzis taka ciepla noc byla ze Nikola spala w samym bodziaku :-D , obudzila sie wczoraj o dziwo jeszcze o 21 z przerazajacym krzykiem - chyba juz lada moment te zabki wyjda - na szczescie pojeczala i poszla spac bidula

isiawarszawa, przesrane, najgorsze jest to jak potem cala zlosc sie na rodzine przelewa ..... zacisnij zeby i lej na to wszystko ciesz sie urokami macierzynstwa :ico_brawa_01:

No nic na kompa juz z ranka weszlam teraz ide synkowi lunchbox szykowac do szkoly i spadamy pomalu - przy okazji spacerek - a za oknem juz mam 20 stopni - jak bedzie tak cieplo jak wczoraj to Nika w samej sukience pojedzie :-D

Buziaczki i milego dnia

[ Dodano: 2010-05-21, 08:23 ]
Ewka_82, ja rowniez sie ciesze z Waszego powrotu - teraz juz tylko do przodu - DUZO ZDROWECZKA

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

21 maja 2010, 08:28

juz mam 20 stopni
nie drażnij lwa Sabcia :-D u mnie rano w aucie termometr pokazywał 14 stopni, ale jest szaro i mokro, jest mżawka i jeszcze mieszkam niedaleko osiedla, które jest na terenie zalewowym, więc moze być wesoło :ico_zly: nas nie zaleje, ale trudno będzie do mnie dojechać...ale cóż poczekamy, zobaczymy...

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

21 maja 2010, 08:36

Czesc babeczki :-D
Wczoraj urwanie głowy i nocka słaba, ale kawa postawiła mnie na nogi.
Chłopaki leżą na kocyku i w miare są spokojni więc mam chwilke dla siebie. Maks ma znowu koszmarny katar :ico_sorki: robie inhalacje ale skubaniec nie daje sobie oczyścić noska jak jestem sama to nie zrobie bo chyba musiałabym mu głowe skręcić.
Ewka_82 super że jesteście już w domu i że Pawełek jest zdrowy!!! I że jesteś już z nami :ico_brawa_01: a za dwa tyg operacja i też wszytsko będzie dobrze!!!
Sabcia, zdjęcia Niki sa rewelacyjne :ico_brawa_01: Jest słodziutka a i u was tak ciepło. Zazdroszcze!!!
edulita, dobrze że z Niki już lepiej!!!
Matikasia wczoraj oglądałam zdjęcia i rewelacja :ico_brawa_01: super sparawa!! Musze na 100% takie coś sobie zorganizować.
Magda33, byłam wczoraj na spacerze nad Odrą i poziom był wysoki ale nie widziałam tych przygotowań. Czytam tylko o nich. Mam nadzieje że Kozanowa znowu nie zaleje, bo te bloki chyba się tym razem rozpadną. A do was też mam nadzieje że woda nie dojdzie. Ale kochana pamiętaj że oni będą za wszelką cene bronić stadionu więc i was :ico_oczko:
isiawarszawa, pisz kochana co leży na sercu!! A teściową masz nieziemską :ico_sorki:

A może jakieś egzorcyzmy odprawimy żeby słońce zawitało do Polski :-D ja mam dosyć deszczu wiatru zimna i paskudnej pogody, przez co moje dzieci mają katarki i nie moge iść na spacer bo leje i wieje!!!
Słońce słońce słońce

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

21 maja 2010, 08:40

będą za wszelką cene bronić stadionu więc i was
na to liczę :-D Niestety nie mieszkałam w 1997r. we Wrocławiu i nawet nie wiem jak było z Maślicami tu od strony Królewieckiej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

21 maja 2010, 08:41

ale trudno będzie do mnie dojechać...ale cóż poczekamy, zobaczymy...
Madziu jak była powódz w 97 to woda doszła do parku tego koło czerwonego kościoła. Ale rzeczywiście przejazd był utrudniony!! A jeszcze remonty :ico_sorki: kosmos!! Oby woda nie wylała za mocno!!
A wode teraz mam zapas na miesiąc :-D ale lepiej dmuchać na zimne bo w 97 wody nie było przez dwa tygodnie i co wtedy zrobie, będe jeździć gdzieś za Wro po wode :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

21 maja 2010, 08:42

Maks ma znowu koszmarny katar
bidulek kochany :ico_pocieszyciel: niech ten katar idzie sobie w czorty !
jak jestem sama to nie zrobie bo chyba musiałabym mu głowe skręcić
moja Zośka też nie dawała sobie oczyszczać noska, ale teraz bardzo to lubi i jak jej psikam wodą morską i czyszczę fridą, to ona jeszcze wydmuchuje glutki i śmieje się przy tym niesamowicie.

[ Dodano: 2010-05-21, 08:44 ]
wode teraz mam zapas na miesiąc
my też mamy zapas, ale się przyda, nawet jeśli mieliby nie zakręcać wody.

[ Dodano: 2010-05-21, 08:46 ]
właśnie dostałam mms'a od koleżanki, która urodziła Hanię :-) śliczna jest, ma gęste czarne włoski i pyzate policzki i chyba jest podobna do tatusia :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość