Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

21 maja 2010, 23:14

witam nocnie,
dziś byłam na spacerze i powiem Wam, że na osiedlu koło mnie jest nieciekawie, wojsko robi wały z worków z piaskiem, postawili jakieś super zapory, a wody coraz wiecej :ico_olaboga: porobiłam trochę zdjęc, jak zgram to wkleję
mam nadzieję że nie stała się jakaś tragedia
jejku, ja też mam nadzieję, że nic strasznego się nie wydarzyło, teraz cały cZas myślę o co chodzi :ico_noniewiem:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

22 maja 2010, 00:04

a o co chodzi z tymi zdjęciami , gdzie mamy je wstawić ?
bo chyba coś przeoczyłam :ico_wstydzioch:
Albo tu, albo na poczte, swoje zdjecie jakies.
bo jakieś takie nieciekawe myśli przychodza mi do głowy
Niestety narazie nic nie moge Wam powiedzieć.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

22 maja 2010, 10:55

Witam!!!
Ja wlasnie smigam z dzieciaczkami do ogrodka bo u nas znowu pieknie i upalnie :-)

wkleje zaraz na poczte foteczki z wczorajszego spaceru jak Nika jezdzi w wozku z pampersem na wierzchu jak wietrzy tylek heheh

Magda33 i Magdusia - slyszalam ze Wroclaw zalewa :ico_olaboga: paranoja co sie dzieje na tym swiecie

[ Dodano: 2010-05-22, 10:56 ]
Kasia90, oj to mnie zmartwilas, normalnie ciarki mi przeszly po plecach

[ Dodano: 2010-05-22, 11:05 ]
Ewcia- super foteczki :ico_brawa_01: ja tez mam zdjecia z wanny z Nikola ale az strach wysylac hehehehe lepiej hipcio w zoo sie prezentuje hahaha

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

22 maja 2010, 12:22

Witam weekendowo,
Zosia nie dała mi pospać dzisiejszej nocy, bo od 1.30 do 5.30 wisiała na cycu i co jej wyciągałam z buźki, to szukała :-)
slyszalam ze Wroclaw zalewa
spoko Sabcia, sytuacja na razie opanowana :ico_brawa_01: ja mieszkam kło osiedla, które było zalane w 1997 roku, ale na razie jest tam bezpiecznie. WOda zalała ogródki :ico_olaboga:


właśnie wstawiłam zapiekankę ziemniaczaną z kurczakiem do piekarnika, a po obiadku zmykam na spacerek :-D

[ Dodano: 2010-05-22, 12:29 ]
No i już nie jest bezpiecznie, zalewa właśnie osiedle, koło mnie. P pojechał robić zdjęcia i mówi, że woda rośnie w oczach, zamknęli ulicę dla autobusów i samochodów :ico_placzek: czyli jak się woda utrzyma w poniedziałek mam wolne, ale ni tym się martwię, martwię się czy nie dojdzie do nas. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

22 maja 2010, 15:54

Witam się po południu. Jakaś zmęczona dziś jestem, a Milcia od godziny marudzi. Położyłam ją wreszcie na koc i zaczęła się bawić. Spacerek w deszczu zaliczony. Milenka spała pod folią. Zrobiłam rosół, krokiety z serem i pieczarkami i muffinki z twarożkiem i białą czekoladą. Przepis będzie na forum:) właśnie nadrabiam wklejanie fotek.

Kasia90 nie strasz. Wyjaśnij co tam musisz i jak najszybciej napisz nam co się stało!! bo my tu się martwimy.
Wklejam obiecane moje fotki. Pomarszczonego brzucha nie wkleję, bo się porzygać można.
Obrazek

Obrazek

Magda33
trzymam kciuki oby Cię nie zalało. Straszny ten żywioł!!
Auto na 99% znalezione. T doczytuje szczegóły. Ja się uda to poleci z nami do Niemiec w Boże Ciało i wróci nowym autem w niedzielę :ico_haha_01:

Ewcia
a chodzi o chlebek ten pierwszy czy ten z serkiem homo?
wózeczek superowy. Kolejne brawa dla babci!!

A moja mama dziś zadzwoniła, że kupiła Milence poszewkę różową w kwiatuszki by miała na miesiąc jak przyjedziemy:)

[ Dodano: 2010-05-22, 15:56 ]
coś z tymi moimi suwaczkami nie tak, wklejone są 3 adresy a teraz pokazuje z dziećmi a nie pokazuje ślubnego :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-05-22, 16:03 ]
na naszą pocztę wysłałam prezentację z sesji zdjęciowej:)

[ Dodano: 2010-05-22, 16:15 ]
nowe przepisy na moim blogu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

22 maja 2010, 18:04

matikasia mam nadzieję, że nas nie zaleje, bo na osiedlu obok tragedia, woda juz po pachy, wiele domów podtopionych :ico_olaboga: woda podnosi się z minuty na minutę, nie mieliśmy prądu, ale całe szczęście juz jest.
A tak w ogóle to super wygladasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

22 maja 2010, 19:13

jejku dziewczyny współczuje wam, u mnie jedyne zmartwienie to że BYĆ MOŻE kotłownie mi zaleje, ale najwyzej po kostki...
eh brak słów...

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

22 maja 2010, 20:01

Kala podjeła decyzje, że jak wróci sama Wam wszystko powie. Zresztą nawet tak lepiej, bo nawet nie wiedziałabym jak mam powiedzieć. Dla uspokojenia powiem, że dzidzia zdrowa, jakbyście myślały coś na ten temat.

Matikasia rewelacyjnie wyglądasz! Taka szczupła. Ja może wkleje w poniedziałek zdjęcie przodem i bokiem. A tak w ogóle śliczne mieszkanko!

Magda33 Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Widziałam wiadomości. Strasznie to wygląda.

A teraz ide do rodziny, bo u rodziców jestem. Kingusia pierwszy raz jadła tą czekoladowa kaszke z hippa na noc, zjadła niecałe pół i zaczeło ją naciągać. :ico_szoking: To jej więcej nie dawałam. Jutro jeszcze spróbujemy...

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

22 maja 2010, 21:08

Dzięki dziewczynki za komplementy. Faktycznie jak jestem ubrana nie wyglądam źle, ale gdyście mnie widziały jak ważyłam 50 to teraz bardzo widać różnicę. Skóra na brzuchu jest tragiczna nadal. Jak siedzę w wannie i na siebie patrzę, to wiszące donice i wisząca fałda skóry :ico_sorki:

Autko znalezione tylko cena dla nas podejrzana. Tata jutro ma dzwonić i dopytać o wszystko. Może być?
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/detai ... abNumber=2

Poćwiczyłam, poprasowałam, umyłam blachy, forum i idę spać dziś wcześniej. Ta zmienna pogoda mnie dobija. Oby jutro nie padało, bo festyn na mieście jest.

Kasia90 czekamy na Twoją fotkę.
Dziękuję za komplementy co do mieszkanka;)

Magda33 ciągle myślę o tej powodzi. Jak tam u Ciebie. Zdjęcia z tv są przerażające. Muszę poszukać na necie gdzie u nas w mieście można jakieś dary zanieść. Słyszałam w radiu, że potrzebne są pampersy i odżywki dla dzieci, a także jedzenie.

Ciągle myślę o Kali. Co tam się stało. Oby jak najszybciej wróciła.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

22 maja 2010, 21:10

co znaczy zaczeło ją naciągać? a nie zawczesnie na czekoladową? ja niby olisi daje próbować różne rzeczy ale czekolady jeszcze nie :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości