Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

25 maja 2010, 11:55

tak w ogóle to niezła laska z Ciebie.
:ico_sorki:
Nie znam dziecka wychowanego na chodziku, które ma opisane objawy
ja mam koleżankę, która jest wychowana na chodziku i ma problemy z biodrami i ortopeda od razu zadał jej pytanie czy rodzice wkładali ją do chodzika, ale pewnie nie wszystkie dzieci tak mają. Mój bratanek też śmigal w chodziku i w wieku 10 miesięcy juz chodził, ale ja nie chcę chodzika. o prostu jestem zdania, że na wszystko przychodzi czas i jeszcze się mała nachodzi :-D

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

25 maja 2010, 11:57

Witajcie

umnie choroba nadala postepuje :ico_chory: :ico_placzek: wczoraj maz przed praca poszedl do apteki i kupil mi gripex max wzialem i juz troche lepiej sie czuje
mam nadzieje ze dziwczynek nie zaraze :ico_olaboga: :ico_olaboga:

unas pogoda sie zepsula taki wiatr ale i tak musze wyjsc na specerek bo cos Zulka marudna a po drugie bede szla po Wiki do szkoly

bylam jzu rano w lumpiku kupilam pare rzeczy dla Wiki i Zuzki i dla meza wychaczylam koszule wizytowa i dwie koszulki cieszyl sie bardzo :-D :-D

teraz duzo rzeczy letnich jest chociaz niewiadomo czy to lato wogle bedzie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Bigottka witaj dobrze ze uwas wszystko oki :-D i Wiktoria swietnie sobie radzi juz siedzi fajnie i na nocnik juz :ico_szoking:
odzywaj sie czesciej :-D

zaczarowana no i super ze u ciebie tez sie uklada ze tesciowa zajela sie Gracjankiem i G ci pomaga :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a jak tam biznesik kreci sie??
wklejaj fotki

a wlasnie widac same laseczki na tym forum normalnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Kasia Matikasia,Magda33 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: jakie wy szczuplutkie naprawde :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Sabcia a ty jaka lesencja jestes
tak jak dziewczyny pisza jak nastolatka :ico_brawa_01:
zreszta wszystkie to laseczki mamuski :-D :-D :-D

Isiawarszawa niemartw sie moja Zuzia tez jeszcze nie siedzi,nie raczkuje,i tak jak twoja sie przekreca szybciutko na brzuszek a na odwrot niestety nie takze spokojnie

bylam wczoraj u tego neurologa i na poczatku troszke sie zmartiwl ze Zuzia jeszcze niesaiada :ico_noniewiem: ale po chwili spojrzal ze ona jest drobniutka i ma mala pupke i moze nieumie jeszcze siadac ale pwoiedzial ze brakuje jej troszke i to kwiesia 2 tyg i bedzie juz siedziec :-D
zobaczymy
ogolnie to widzial ze Zuzia rozwija sie bardzo dobrze i ze jak czescije lezy na brzuszku szybciej zacznie raczkowac
a dzieci ktore czesciej leza na pleckach to szybciej rwia sie do siadania
i potwierdzam to bo bylo tak umnie z Wiki lezala na pleckach i szybciej siedziala a Zuzia czesciej na brzuszku i pewnie zacznie szybciej raczkowac :-D :-D
ogolnie jest wszystko oki

Ewka82 niemow tak kochana ze jestes zła matka :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: jestes najlepsza mamusia dla Pawcia i kazdej znias moze sie zdazyc taki wypadek
kazda z nas stara sie uwazac zeby naszemu dziecku nic sie niestalo ale ile razy to sie nieudaje
takze cale szczescie ze sie nic niestalo i wszsytko jest dobrze :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla ciebie za dyplom :-D :-D

Magda33 co do chodzikow to my tez niekupujemy Wiki fakt faktem miala bo dostalismy ale byla w nim doslownnie 20-30min dziennie i uwazam ze to nic zlego
ale Zuzi niekupujemy obedzie sie bez chodzika :-D

Magdus81unas tez wieje niestety ale trzeba na specerek wyjsc
moja Wiki jak widziala twoich chlopcow to powiedziala ze sa takie słodziaki i sa boscy i ze maja duze fajne oczy :-D :-D

Kalabrak slow na tego twojego meza :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: wspolczuje sytuacji
niewiem co napisac bo jak sie to czytalo to az ciarki przeszly
niemozesz robic sobie i dzidzi krzywdy wkoncu to nie twoja wina ze masz meza debila :ico_zly: :ico_zly:
trzymam kciuki i caly czas mysle o tobie :ico_oczko:

Matikasia murzynek mniam mniam u ciebie to czesto ciasto gosci :-D :-D
Milenka ma juz 2 zabki :ico_szoking: :ico_szoking: super

moja Zulka niema ani jednego :ico_oczko:

uciekam pobawic sie z Zulka marudka i potem szykowac na specerek

buziaki

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

25 maja 2010, 11:59

hej!!!

patrze wlasnie na wasze zdjecia naprawde super macie figurki. dlugo po ciaxy wracaliscie do formy? ja jestem 2 miesiace po porodzie i strasznie wygladam. dodam ze karmie butelka. powodzonka

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

25 maja 2010, 12:10

o prostu jestem zdania, że na wszystko przychodzi czas i jeszcze się mała nachodzi
No pewnie, że tak, a każdy ma inne zdanie. A ona może za dużo siedziała w chodziku. Tak jak mówiłam lepiej z umiarem.
wczoraj maz przed praca poszedl do apteki i kupil mi gripex max wzialem i juz troche lepiej sie czuje
:ico_sorki: :ico_sorki:
moja Zulka niema ani jednego :ico_oczko:

Kinia też jeszcze nie ma. :)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

25 maja 2010, 12:33

dlugo po ciaxy wracaliscie do formy?
mi to zajęło około 2,5 - 3 miesiące
Tak jak mówiłam lepiej z umiarem.
święte słowa, nikogo nie krytykuję za chodziki, ale sama nie chcę :-D już mi wysatrczajaco śmiga Zocha podczas raczkowania, a jeszcze chodzik :ico_olaboga: to byłby sajgon w domu
Kinia też jeszcze nie ma. :)
jeszcze będą :-)
gripex max wzialem i juz troche lepiej sie czuje
super wiadomość, kuruj się i na pewno wkrótce wyzdrowiejesz :ico_haha_02:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

25 maja 2010, 12:53

to byłby sajgon w domu
hehe, ja już przyzwyczajona do sajgonu. :) Od niedzieli mam trójkę dzieci w domu, a w sumie 5 jeśli policzyć Kamila i Andrzeja (męża siostry) :) Ale oni tylko wieczór.
jeszcze będą :-)
Kiedyś muszą. :)
dlugo po ciaxy wracaliscie do formy?
5 miesięcy, 24 dni i to jeszcze nie to co chce.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

25 maja 2010, 13:37

Moj Adik chodzil w chodziku i nie bylo problemow tylko zaczal chodzic dopiero w 14 miesiacu ale juz bez upadkow - mialo znaczenie tez to ze u mojej mamy w calym mieszkaniu byly kafle a jak przeprowadzilam sie na swoje i byla wykladzina maly stanal zaraz na drugi dzien i zaczal chodzic takze nie wiem czy to wina chodzika czy jego strachu ... ale teraz Nikoli nie bede dawac do chodzika mysle ze jak zacznie sama to bedzie smigac a uwielbiam dzieciaczki ktore raczkuja

wisnia3006, ja dopiero teraz mam wage sprzed ciazy ale mialam 30 na plusie teraz walcze z dodatkowymi kg - jednak jestem caly czas na diecie

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

25 maja 2010, 14:29

Sabcia, a jaka duete stosujesz??

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

25 maja 2010, 16:32

No to moje fotki :)

Na promie w drodze do szwecji :)
Obrazek

Na weselu
Obrazek

Na drugim weselu
Obrazek
Obrazek

Zaraz po ciąży
Obrazek

Obrazek

Obrazek

I dziasiaj
Obrazek

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

25 maja 2010, 19:16

Zaczarowana z figury nic sie nie zmieniłaś. Aż zazdroszczę. I ślicznie Ci w tym ciemnym kolorku i w tej fryzurce co widac na 3zdj od dołu co masz z ta mała blondyneczką. :)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość