Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

25 maja 2010, 20:10

Zaczarowana super wyglądasz :ico_brawa_01:

Chłopaki spia a dzisiaj lekkie koszmarek był :ico_sorki: zmęczeni na maksa nie chcieli spać po południu i efekt był widoczny przed kąpielą.
Ja zmykam spać bo boje się że nocka znowu będzie beznadziejną.

Buziaczki słodkich snów

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

25 maja 2010, 21:02

Magda33 no mam nadzieje ze te leki pomoga :-D
ale wazne ze moge funkcjonowac :ico_oczko:

zaczarowana :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ty kobieto rodzilas??nieiwdac wogle tak samo szczuplutka jak bylas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja to mam problem straszny :ico_placzek:
niby schudlam po porodzie 15kg potem 2kg kolejne a teraz bylam u gina i przytylam spowrotem te 2 kg :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
i jak patrze na was dziewczyny to az zazdroszcze naprawde
tez bym chciala tak wygladac
mam wielki tylek,o brzuchu niewspomne,nogi ach szkoda gadac :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ograniczam juz slodycze bo neistety to moj nałog :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
maz juz widzi ze jem mniej ale musze ograniczyc wogle jedzenie do minimum bo bede wielka jak wieloryb niedlugo :ico_placzek: :ico_placzek:

dobra niezanudzam wieczorowo
Chłopaki spia a dzisiaj lekkie koszmarek był :ico_sorki: zmęczeni na maksa nie chcieli spać po południu i efekt był widoczny przed kąpielą.
Madzia witaj w klubie umnie dzis bylo tak samo :ico_olaboga: tylko ze ja mam jedo dziecko a u ciebie dwoje :ico_olaboga:

ale moja juz spi od 20 i mam nadzieje ze juz do rana jak codzien

ide pogadac z siostra na skypie buziaczki papa

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

25 maja 2010, 21:09

Kurcze dziewczyny wszystkie tak marudzicie a wyszlo szydlo z worka kto tu jest najgrubszy :ico_noniewiem: :ico_zly: i nie marudzic mi tutaj tylko cieszyc sie tym ze dzieciaczki macie zdrowe i nic im nie dolega .............. chyba nie chcialybyscie wazyc tyle co ja ????? hehehehe no to jeszcze jedno marudzenie i ta moja waga na was wskoczy hihihi

[ Dodano: 2010-05-25, 21:10 ]
zaczarowana, sliczna kobietka z Ciebie :)

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

25 maja 2010, 21:31

Witam wieczorkowo :-D

My dzis caly dzien poza domem, najpierw na kontroli w szpitalu- wszystko w jak najlepszym porzadku, operacja 9 czerwca :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Potem maly spacerek, wypad na pizze :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: zgrzeszylam na mojej diecie ale czasem trzeba :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Potem u tesciowej na dzien matki i po 19 bylismy w domku, kapanko, butla i mlody spi jak leleczka :-D :-D :-D

Magda33 nie mialam najmniejszego zamiaru rzebysz poczula sie winna :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: przeciez moglam odpisywac rownie dobrze innej osobie. to ja jestem z dzieckiem i ja mam uwazac. Takze nawet tak nie mow, przepraszam jak tak to odebralas. Chodzilo mi tylko o pokazanie jaki to ulamek sekundy, zagapienia sie i do czego moze doprowadzic :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Zaczarowana wygladasz rewelacyjnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A o naszej szcuplutkiej Madzi33 to juz nie wspomne :-)

mikusia1, ty kochana nie przesadzaj :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: widzialam na Nk jak super wygladasz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ja juz mam 2 kg mniej niz przed ciaza i maz juz zabronil mi sie odchudzac :-D :-D :-D ale ja jeszcze mam zamiar z 5 kg zrzucic :-) Trzymac kciuki prosze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

25 maja 2010, 21:45

Witam wieczorowo. Dopiero usiadłam. Koleżanka posiedziała do 18. Potem T pojechał z nią i wysadzili go w lidlu po pampki więc sama kąpałam dzieci. Po Matim woda była strasznie brudna po zabawach w piachu :ico_haha_01: potem pozamiatałam, umyłam podłogi, 600 skakanek, 100 brzuszków, 10 minut koło i dopiero usiadłam. A no jeszcze na M jak M poprasowałam swoją stertę, która rosła w oczach.
Oczywiście cały czas myślałam o forum ile będę miała zaległości. Ale to nałóg :ico_sorki:

Magda33 ja też takich mięśniaków nie lubię raczej.
Murzynek pycha, podeślij męża.

Sabcia co kupujesz w polskim sklepie?? Jak ceny?

Mikusia nie za wesoło widzę u Ciebie ze zdrówkiem. Oby Ci szybko przeszło i oby dziewczynki nie załapały.
A lekarzowi chodziło o to, że Zuzia w ogóle nie podnosi się podciągana, czy że sama nie siedzi? Bo przecież jak na ten wiek to nie musi jeszcze siedzieć.
Super, że zakupki udane!
No do laseczki to mi jeszcze troszkę zostało. To micho na brzuchu. Beee
Co do pieczenia i gości, to jakoś tak się składa ostatnio, że ciągle ktoś nad odwiedza. Poznaliśmy na osiedlu nowych znajomych, znajomych starzy odwiedzają nas teraz przed naszym wyjazdem do Niemiec, a ja wolę coś upiec niż kupić. Matiemu też, bo tak mu mogę przemycić różne rzeczy.
Mikusia na fotkach z NK nie wyglądałaś źle. Nie przesadzasz więc tam?? Wiesz mało która z nas jest zadowolona ze swojej figurki teraz. Masz jednak rację dietka mniej żreć jest najlepsza. A co Ty tam podjadasz??

Wisnia3006 dwa miesiące to jeszcze masz dużo czasu na dojście do formy. Ja przytyłam też ok. 30 kg. Teraz zostało mi jeszcze 7 kg. Nie robiłam nic szczególnego. Nie obżerałam się i od stycznia zaczęłam ćwiczyć. Robię to do tej pory codziennie. Karmienie piersią.

Kasia90 jak tam towarzystwo w domu?? Teraz to masz wesoło.

Zaczarowana laska z Ciebie jak się patrzy i wcześniej i teraz. W ogóle ładna z Ciebie dziewczyna. Ile masz lat? A na tych fotkach trochę nie podobna jesteś do siebie z tej stałej fotki.
A miałam pytać. Ten lokal na solarium wynajmujesz czy jest wasz??

Sabcia masz rację. Kobietom nigdy się nie dogodzi z wyglądem, a już na pewno nie tym, co rodziły. Cieszmy się zdrowiem, cudownymi dziećmi i że na przykłada nas powódź nie zalała.

Ewcia super, że z Pawciem ok. Dziś też miałam pizzę. Jem ciasto, a waga spada sobie powoli. Jak się zje coś czasem, to nie ma żadnej szkody z tego powodu.
Ewcia a ile ważysz przy jakim wzroście, że jeszcze 5kg?
:ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-05-25, 21:51 ]
A no jeszcze miałam napisać, jakie moje dziecko ma pomysły. Od kilku dni jak dzieci przychodzą to włazi na szafkę i zeskakuje :ico_szoking: wczoraj wieczorem raz na łóżko. Wysoko nie jest, ale z 1,70 m. Dziś wchodził (potem opowiadał). Ja z Kasią siedziałyśmy w salonie i słyszę ŁUP. Poleciałam, a on schował się za drzwi i szlocha. Bał się pokazać, bo wiedział, że się skapnę, że skakał. Ręka go bolała i brodę zdarł. Pierwsze co to powiedziałam pakuję cię do szpitala. :ico_sorki: Potem siedział tam z nimi, ale gadał jak ranny z tą brodą i szlochał w kąpieli. Myślę, że ma nauczkę. Powiedział, że to go nauczyło i że więcej nie wejdzie. No zobaczymy. :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

25 maja 2010, 21:53

matikasia, ja jestem z tych grupo koscistych i teraz waze 68kg, przeg ciazka mialao ok 70kg, a tak 63 to moj cel. A mam 173cm :-) :-)

A co do siedzienia, to w szpitalu bylismy u rehabilitantki i powiedziala nam ze dziecko na samodzielne przejscie z lezenia do siadu ma czas do ukonczenia 9!!!! miesiaca, wiec my nie mamy sie czym martwic!! Ja sie martwilam ze sie nie przekreca i prosze, wczoraj pokazal co potrafi. I powiedziala zeby dziecka nie siadac samego bez oparcia nawet jesli ladnie siedzi, bo pierszy siad powinien byc samodzielny, wtedy dopiero kregoslupek jest gotowy :-)

[ Dodano: 2010-05-25, 21:55 ]
matikasia, to ma pomysly :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Dobzrze ze sie nie polamal :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Oby go to czegos nauczylo, ale znajac dzieci to za pare dni zapomni o bolu i od nowa zacznie :-D :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

25 maja 2010, 21:58

Ewcia no właśnie tego się boję, że zapomni i znów sobie coś zrobi, a ja nie jestem w stanie przesiadywać ciągle u niego w pokoju. No tak się popisuje jak go ktoś odwiedza. Ile bym dała,żeby on poszedł do przedszkola i nauczył się być z dziećmi...
To wagę masz już chyba dobrą. Jesteś sporo wyższa od nas jak sobie tu piszemy.

Dziewczynki chyba nie wszystkie macie mnie jeszcze na naszej klasie. Zaproście mnie, to będę mogła foty oglądać.
Kasia Bryła
Stargard Szczeciński

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

25 maja 2010, 22:04

matikasia, juz duzo nie zostalo, zobaczymy jak to bedzie, mam nadzieje, ze dam rade, jutro wkleje wam jakies foteczki :-)

A z tymi dziecmi juz tak jest, a nie chcecie poslac Matiego do przedszkola??? Dzieci w grupie lepiej sie rozwijaja

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

25 maja 2010, 22:10

Jestem na naszej poczcie. Jak miło Siunię widzieć i rodzinkę;)
Sabcia super foty. Ale macie pogodę!
Mikusia dzwiewczynki słodziutkie! :ico_haha_01:
Magda33 oglądałam fotki z powodzi. Przerażające :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

25 maja 2010, 22:33

No kochane ja mam powody do narzekan bo waze teraz 70kg :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: przy wzroscie 160 :ico_szoking: :ico_szoking:
takze mam co zrzucic na fotkach na n-k nie widac dolu tylko gore :-D
takze wiem co mam ukryc niestety a na tej fotce to wciagnelam mocno brzuch zeby niebylo widac :ico_placzek:
cieszyc sie tym ze dzieciaczki macie zdrowe i nic im nie dolega .
to racja ja sie bardzo ciesze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
chyba nie chcialybyscie wazyc tyle co ja ?????
a ile ty wazysz napewno mnie niz ja :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Ja juz mam 2 kg mniej niz przed ciaza i maz juz zabronil mi sie odchudzac :-D :-D :-D ale ja jeszcze mam zamiar z 5 kg zrzucic :-) Trzymac kciuki prosze
wow to zazdroszcze fajnie i trzymam mocno kciuki&&&&& :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
I powiedziala zeby dziecka nie siadac samego bez oparcia nawet jesli ladnie siedzi, bo pierszy siad powinien byc samodzielny, wtedy dopiero kregoslupek jest gotowy
a mnie neurolog kazal cwiczyc z Zuzia i brac ja do do pozycji siedzacej i puszczac i tak cwiczyc :ico_noniewiem: juz sama

dzis juz siedziala przez ponad 10sekund :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jutro wkleje fotke :-D
My dzis caly dzien poza domem, najpierw na kontroli w szpitalu- wszystko w jak najlepszym porzadku, operacja 9 czerwca
to super ciesze siebardzo dobre wiesci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
że Zuzia w ogóle nie podnosi się podciągana, czy że sama nie siedzi? Bo przecież jak na ten wiek to nie musi jeszcze siedzieć.
nie juz podnosi sie do podciagania jak od dawno tylko ze sama jeszcze niesiedzi
ale mowil ze jest drobna i ma mala pupke i niema na czym ciezaru utrzymac :ico_oczko:
Mikusia nie za wesoło widzę u Ciebie ze zdrówkiem. Oby Ci szybko przeszło i oby dziewczynki nie załapały.
dziekuje bardzo :ico_oczko: :ico_oczko:
Masz jednak rację dietka mniej żreć jest najlepsza. A co Ty tam podjadasz??


no bede musiala zastosowac ta dietke :ico_oczko: a podjadam slodycze :ico_wstydzioch: i troche tlustych rzeczy ale najbardziej slodycze ktore juz ograniczylam :ico_oczko:

matikasia, no dzieciom niestety przychodza czasem glupie pomysly oby sie to juz niepowtorzylo i cale szczescie ze sie nic powaznego nie stalo :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-05-25, 22:34 ]
Mikusia dzwiewczynki słodziutkie!
dziekujemy :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość