Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

26 maja 2010, 09:47

Witam, ja dziś klikam z pracy, nic mi się nie chce robić, a poza tym mam luźniejszy dzień. Pogoda na razie całkiem fajna. Po pracy idę z młodym na szczepienie, które już dwa razy było przekładane. Mam nadzieję, że dziś mi go zaszczepią.
A tu możesz się stawiać,to nie pomoże bo oni tak mają nie dają żadnych leków na początku i tyle.Nic nie można zrobić,ja prosiłam,płakałam ale oni tylko mówią że im przykro i tyle...
co kraj to obyczaj, ale ich podejście jest dziwne. Nawet ni starają się ustalić przyczyny poronień czy plamienia, a bardzo często taką ciążę można bez większych ingerencji uratować. Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

26 maja 2010, 09:53

gaga22, witaj. No taz zazwyczaj idzie uratować ciążę a że oni zwykłych tabletek nie dadzą typu choćby no-spy czy progesteronu,to jest dziwactwo,dla mnie straszne zacofanie.Daleko im do polskiego sposobu leczenia na które zawsze mimo wszysko narzekałam,teraz wiele bym dała żeby być w polsce.No ale trudno,jakoś dam radę może a w lipcu się przebadam.

Moje dziewczynki nadal dziś chore,Zuzia jeszcze śpi ma gorączkę ,kurcze,że też coś się czepiło...
Ja też mam katar i czuję się grypowo,lekką temp też mam...a na dworze byle jak :ico_noniewiem:

Chmurkkaa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 27 maja 2010, 12:21

27 maja 2010, 13:22

Gratuluje zubelek. ;* Ja również mam termin na stycznia. ;) Więc jesteśmy dwie. ;) ;* :-D

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

27 maja 2010, 13:49

Chmurkkaa, witaj wśród styczniówek i jeszcze raz gratuluję :-D
a jest tu nas chyba 4 :-D

[ Dodano: 2010-05-27, 13:51 ]
imię Ania w twoim podpisie to twoje imię? Bo ja też jestem Ania :one:

Chmurkkaa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 27 maja 2010, 12:21

27 maja 2010, 14:31

Tak to moje imię. :-) No to super. A to sorki myślałam że jesteśmy tylko my. Ale im więcej tym lepiej. :-)

Awatar użytkownika
Sandrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 500
Rejestracja: 13 cze 2008, 15:55

27 maja 2010, 18:11

Witam serdecznie :-)
Z USG mam termin na 5 stycznia.
gaga22, ... no i znowu ten styczen... :)
Ja bylam styczniowka 2009.
Pozdrawiam wszystkie przyszle mamy.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

27 maja 2010, 19:58

Sandrusia, witaj i gratuluję :ico_ciezarowka:
czyli masz już dzieciątko?
ale fajnie,przybywa nas :-D

To piszcie dziewczyny jak się czujecie? i powiedzcie coś o sobie będzie nam raźniej pisać :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-05-27, 20:00 ]
i suwaczki poróbcie dziewczyny jak chcecie oczywiście ,będziemy śledzić nasze maluchy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

27 maja 2010, 20:37

Witam serdecznie :-)
Z USG mam termin na 5 stycznia.
gaga22, ... no i znowu ten styczen... :)
woow Sandrusia no i znowu razem :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: witaj, tylko, że ja tym razem przerzuciłam się na drugą połowę stycznia, a Ty konsekwentnie trzymasz się początku :-D
Ja również mam termin na stycznia. ;)
witam nową koleżankę :ico_sorki:
To piszcie dziewczyny jak się czujecie? i powiedzcie coś o sobie będzie nam raźniej pisać :ico_oczko:
my z Sandrusią znamy się z poprzedniej ciąży - obie jesteśmy styczniówki 2009.

Ja w sobotę idę na kontrolne usg do gina, bo byłam w 5 tygodniu i w sumie tylko pęcherzyk było widać w macicy i nawet nie bardzo się go dało zmierzyć. A w sobotę mam podejść do niego na oddział ginekologiczny, bo tam mają lepszy aparat niż u niego w gabinecie. Zobaczymy cz fasolka prawidłowo rośnie. Nadal mam mdłości, ale na razie odpukać nie są mocniejsze tylko mniej więcej na tym samym poziomie. Zasypiam zaraz po tym jak położę młodego spać, bo w dzień to nie ma szansy, no i dzisiaj cycki zaczęły mnie mocniej boleć. A poza tym to super :-D jak to w ciąży :-D :-D

O rany ale się rozpisałam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

27 maja 2010, 20:39

Witam serdecznie :-)
Z USG mam termin na 5 stycznia.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Sandrusia, koooope lat Kochana :-D bardzo sie cieszę z Twojej :ico_ciezarowka:
wątek nasz odkopujecie?? ;-) :-D może jeszcze któraś z 2009 dołaczy :-)
ja tam jeszcze mam smsy i maile Wasze z wieściami o porodzie :-) heh..az mi sie łezka zakreciła ze wzruszenia :ico_sorki:
Sandrusia, jak Antoś?? :-) jak ty się czujesz??

gaga, a Ty jak w pracy? wyrabiasz? kiedy idziesz na zwolnienie?? a jak domek? rośnie?? :ico_sorki:

zubelek, a jak Ty się czujesz?

Chmurkkaa, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka: gratuluję :-)

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

27 maja 2010, 20:47

gaga, a Ty jak w pracy? wyrabiasz? kiedy idziesz na zwolnienie?? a jak domek? rośnie?? :ico_sorki:
na zwolnienie na razie nie zamierzam iść, bo młody jest o wiele bardziej męczący niż praca. Jak wszystko bedzie ok, to na l4 dopiero w listopadzie lub od połowy października.
A co do domu, to właśnie będą nam lali strop. Termin oddania domu pod klucz mamy 30 listopada. Zobaczymy jak to będzie, ale mam nadzieję, że zbytnio się nie spóżźnią, bo w tym mieszkaniu nie bardzo mamy gdzie dzidzię drugą zmieścić. Tak generalnie to miało być na wiosnę, ale zaskoczyłam w pierwszym cyklu po odstawieniu gumek. Kto by pomyślał, że taka stara baba tak szybko w ciążę zajdzie :ico_puknij:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość