Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

27 maja 2010, 17:09

matikasia, no myślę że masz :ico_noniewiem: Karolina Florczyk its me :ico_haha_01: czy jak to tam sie pisze :)
Oliwka znalazła nową super zabawke :D suchego pampersiaka

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

27 maja 2010, 17:28

A no to mam:)

[ Dodano: 2010-05-27, 17:47 ]
Isia super ta zabaweczka. Widać, że córci się podoba :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

27 maja 2010, 18:21

nom, udany zakup :) gdzie jesteście? gdzie edulita bigottka Królik asika zaczarowana Siunia irysek magduś81 o madziulli juz nie wspomne :ico_noniewiem: hmm pominełam kogoś? iw_rybka to chyba chce lanie, pod koniec ciąży ciągle z nami pisała a teraz :ico_noniewiem:
i tak długo długo by można.... ide zmywać póki mój brzdącak śpi

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

27 maja 2010, 18:30

Isia - Nikola tez sie bawi suchym pampersem albo chusteczkami po szeleszcza a najbardziej lubi swoje skarpetki sciagac i wieczko ze sloika heheheh ale i tak nic nie pobije kosza na bielizne brudna to dopiero super zabawka ......

Nikola wlasnie przed chwila siadla z pozycji raczkowania :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

27 maja 2010, 19:18

Ciekawskie te nasze dzieci. Milenka bawi się tym, co tylko dorwie do łapek:)

Ale tu pustki dziś:)

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

27 maja 2010, 19:39

przyszłam sie wyżalić bo jestem złaaaa że chyba bede gryść :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: kurcze mojej mamie zepsuł sie samochód i traktowała mnie jak taxi, gdy powiedziałam jej to weź pożycz go sobie (ja i tak mało nim jeżdże) to ona boi sie moim ŻĘCHEM jeździć ale przyszła koza do woza i pożyczyła go dziś i juz poleciała do kumpla i grzebią pod maską i a co tu wisi a co tu rozłączone, tłumacze że tak ma być bo musimy czujke wymienić i czekamy aż ją firma P sprowadzi ale :ico_zly: no tak mi ciśnienie podniosła że szok, ja do jej żęcha już chyba nie wsiąde - dla zasady
a moja matka to taka wygodnicka że jakby mogła to by do kibla autem jeździła :ico_zly:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

27 maja 2010, 19:48

Isia iw_rybka to ze swoją córeczką ciągle na rehabilitację jeździ więc nie ma czasu za bardzo i Andrzejkiem musi się również zajmować. A powiedz mi ile dałaś za to cudeńko dla Oliwki?????
matikasia moja to nic lepsza najlepiej to siedziałaby przy laptopie i waliła w niego pięściami a jak tego nie może to robi mi porządek na stole i teraz w tym chodziku to wszystko dosięga zwłaszcza jak coś jest na kanapie to szybko ma capnięte ;-)
Isia do madziulli próbowałam wysłać maila ale jakoś do mnie wraca komunikat że odbiorcy takiego nie ma chociaż wzięłam sobie z forum jej maila :-/
Isia co do pampersów to ja kupiłam dla spróbowania te pieluszki co są pakowane po 2 sztuki i jakoś gdy ją przewijałam to dupcię miała wilgotną i jakoś one mnie nie przekonały zastanawiam się jeszcze jakie są Hugisy bo ich jeszcze nie próbowałam i tych z biedronki Dada bo podobno robi je Pampers dla biedronki specjalnie.
Co do chusteczek nawilżonych to ja używam pampersa bo w Tesco często są promocje 6 opakowań za 25 zł.
Wiktorii przydarzyła się tylko raz taka porządna kupka że była osrana po same paszki ale na szczęście zrobiła to dla babci taką małą niespodziankę i ja nie musiałam jej przebierać ;-)
Moja gwiazdeczka już śpi ;-) i mam wieczory teraz wolne jakie to super ;-)
Co do wzrostu to moja niestety już nosi ciuszki 80 jestem po prostu w szoku po kim ona taka długa jest może po wujku chrzestnym bo on ma 190 cm ;-)
Magda33 co oni jacyś niepoważni że P. ma jechać a Was zostawić chyba " go Bozia opuściła".

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

27 maja 2010, 20:07

bigottka, nie wiedziałam że iw_rybka na rehabilitacje jezdzi - nic nam przeciez nie napisała
z przesyłką za to "cudeńko" dałam 124 zł
no jak juz wspomniałam każdy używa co lubi w moim mniemaniu rossman lepszy niż pampers
ciesz sie że wiki taka ruchliwa moja z kolei to luzak na maksiora, ciągle myk na brzuch a z brzucha juz nie... siedzenie też ją tak średnio interesuje, wogóle jakaś taka opierzchała, gdy położe ją na dywanie i jej kuzynke co ma 5,5 miesiąca to Ala zrobi dwa kóła wokół oliwii a ta dalej leży i w nosie ma wszystko
lecz ciągle sie pocieszam że ma jeszcze czas :ico_noniewiem:
a ja używam bambino nie za drogie i moim zdaniem ok, ale ja w sumie używam całej serii bambino mydełko szampon oliwka husteczki jakos najlepiej mi pasują
tylko kremu do buzi z hippa
moja juz od 1,5 godziny śpi, nie zdążyłam jej wykąpać nawet dziś :ico_wstydzioch: ale wczoraj była porządnie wyszorowana, wiec nic jej będzie...
umieram z nudów...

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

27 maja 2010, 20:13

isiawarszawa, spoko kobietko moja to też taka trochę leniwa jeżeli chodzi o przewracanie z brzucha na plecy jak jej się chce to zrobi ale na to musi mieć wielką ochotę o woli sobie posiedzieć na kanapie i pobawić się gazetą lub kopertą lub w chodziku to już czad ;-)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

27 maja 2010, 20:18

a moja matka to taka wygodnicka że jakby mogła to by do kibla autem jeździła :ico_zly:
hehehe dobre. :-D :-D :ico_haha_01: Ale straszna jest. Trzeba było jej nie dać, przynajmniej byś sie nie nasłuchała. Chcesz pomóc i jeszcze dostajesz.
i mam wieczory teraz wolne jakie to super
Ja tak miałam, jeszcze niedawno, od 2-3 dni chodzi spać nawet koło 21:30. Teraz też jeszcze nie śpi. Ale dziś szczepienie miała to usprawiedliwiona. I maruda cały dzień, ledwo żyje. Już nie chodze tylko sie turlam.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość