Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

27 maja 2010, 20:19

bigottka, a pamietasz jak nie mogłysmy sie doczekać aż dzidziule kopnął? moja była ostatnia i teraz też ze wszystkim na końcu :D ale przynajmniej nie musze sie martwić że nie dogonie swojego dziecka ;-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

27 maja 2010, 20:21

Bigottka tak za często to może jej nie wsadzaj to tego chodzika:)
Fajna fotka małej:)

Isia a wiesz, że bambino robi nivea?
Lekarka powiedziała, że lepiej używać jakąś serię AA z apteki jak jest problem ze skórą, ale chyba kazała mi kaskę wydać, bo Milence tylko raz wyskoczyły na buźce te plamki, a za tydzień 7 miesięcy kończy.

Moje szkodniki też już śpią. Pomyłam podłogi, pozamiatałam, rozładowałam zmywarkę. Zaliczyłam 600 skakanek, teraz pokręcę kołem. T układa pod domem drzewo do kominka.

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

27 maja 2010, 20:23

Hej kochane
Ja oczywiście z solarium piszę.

Bigottka gratuluję ząbków Wiki, bo chyba jeszcze nie gratulowałam. A ja mam dla Ciebie ubranka które kiedyś Ci obiecałam, i jakbyś znalazła chwilkę czasu na wstąpienie do solarium to je wezmę i Ci je dam :-)

Wczoraj w ogóle byłam na szczepieniu z moim brzdącem. Waży 8440 kolosek mały, a jak długi to nie wiem hehe
Po szczepieniu bardzo dużo spał. Ale nie płakał jak na 1 szczepieniu, tylko chwilkę zakwilił, wzięłam go na ręce i uspokoił się :ico_brawa_01:

On lubi bawić się chusteczkami, laptopem, kablami i wszystkim co mu wpadnie w ręce. Dziś wyrzywał się na misiu i gryzł go ile wlezie a nadal jest małym szczerbolkiem :ico_szoking:

My używamy pampków pampersa heh. Chcieliśmy wypróbować hagissów, ale są okropnie twarde i szybko go poraniły, fajne są te rossmanowskie, jak pampersa :-D
A chusteczki różnie

Matikasia kochana moje dziecko też miało takie suche plamki, najpierw na rączce jedna, potem na całym ciałku. Chodziłam do trzech lekarzy i wszyscy byli zdania tego, żeby go oliwić często i kąpać w emolium. Ja jednak wiedziałam że to nie chodzi o suchość skórki bo często był smarowany różnymi specyfikami, purelanem też próbowałam i nic. Więc doszłam do wniosku że nie ma sensu męczyć jego skóry, bo to nie o to chodzi, tylko szukać przyczyny u źródła. No i umęczyłam jedną lekarkę i razem doszłyśmy do wniosku że trzeba mu zmienić mleko bezbiałkowe. I wszytsko zeszło, jest gładziutki aż miło i ani śladu po plamkach. Musiałam zrezygnować zkarmienia piersią. Karmię go teraz NAN HA. A że głodomór to nie przeszkadza mu to że mleko jest gorzkawe. Wręcz przeciwnie, trzęsie się na widok butelki.


Magda33 nie ma to jak chonor teściów. Nie wszyscy są świadomi, że ich gniazdo zostało definitywnie opuszczone przez syna


Isia
nie dość ze ludzie chcą pomóc to jeszcze narzekania.... :ico_olaboga:

A ja mojemu synkowi na dzień dziecka kupiłam coś takiego
http://allegro.pl/item1057632276_wielof ... cyjny.html
Lubi muzyczkę, więc napewno się zainteresuje :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

27 maja 2010, 20:23

hehehe dobre. Ale straszna jest. Trzeba było jej nie dać, przynajmniej byś sie nie nasłuchała. Chcesz pomóc i jeszcze dostajesz.
jakbym nie dała to dalej bym byla jako taxi :ico_zly: przyjedz po mnie, zawieź mnie tu, zawieź mnie tam... :ico_zly: tylko żre i śpi dom brudem zarósł by gdyby nie babcia a mnie bałaganiarą nazywa :ico_zly: teraz czekam aż przyjedzi po coś tam .... :ico_zly: i nie wiadomo czy moge isć sie myć czy siedziec na nonono i czekać bo kto brame otworzy :ico_zly: eh wyżaliłam sie

[ Dodano: 2010-05-27, 20:29 ]
zaczarowana, no zastanawiałam sie nad tym ale kupiłam ostatecznie muzyczny ogródek little tikles czy jakos tak

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

27 maja 2010, 20:30

Aaaaa i dziękuję za miłe komentarze dotyczące fotek, które wstawiłam :-D

[ Dodano: 2010-05-27, 20:30 ]
isiawarszawa, a ja zastanwiałam się nad tym ogródkiem hehe

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

27 maja 2010, 20:46

zaczarowana, a dlaczego ja nie mam cie na nk ? :ico_nienie:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

27 maja 2010, 21:11

isiawarszawa, no właśnie nie wiem hehe.
Zaproś mnie- Urszula Wisła Ziębice/ Gdynia

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

27 maja 2010, 21:59

Wpadam jeszcze wieczorem :-D Zosia śpi, P w wannie, a ja na forum :-) Mała dziś była trochę marudna, ale miała 37,8 stopni... nie wiem dlaczego :ico_noniewiem: Może górne ząbki będą szły, bo przeziębiona nie jest.

Bigottka pyzunia z Wikuni :-)

isia ja szukałam właśnie we Wrocku tego muzycznego ogródka i nie mogę go nigdzie znaleźć, powiedz mi czy Ty zamwiałaś go od prywatnej osoby, czy z jakiegoś sklepu we Wrocławiu?

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

27 maja 2010, 22:26

Magda33 ale fajnie, nie doczytałam literki P i wyszło mi Zosia śpi w wannie :ico_haha_01:

Zaczarowana to tak miałam z Matim. Miał uczulenie na białko mleka krowiego i też po 6 miesiącach karmienia musiałam przestać i przejść na prosobee. Okazało się, że miał też uczulenie na sosję, więc dostał nutramigen i na tym ciągnął do roku i trochę. Jak się napiłam, to w 2 sekundy leciałam do kibla wypluć :ico_sorki:
U Milenki to musi być co innego, bo karmię ją przecież już 7 miechów prawie i skórka gładziutka od początku, a mleko normalnie piję. Dziś już te plamki blade są, ale suche, a przestałam to żółtko dawać. Może to faktycznie to.
Fajna zabawka :ico_brawa_01:

Moja Milcia coś świruje z jedzeniem. Idzie spać po tej 19. Mam pokarm, słyszę jak łyka, a za godzinę po położeniu znów płacze głodna i za 30-40 minut znów. Zdążyłam z wanny na szczęście wyjść, bo by syrena wyła :ico_haha_01:
Teraz już się godzinę nie obudziła to chyba będzie spała. Ciekawe do której, wczoraj do 3.

No uciekam laski spać bo mi powieki już opadają.
Przepis na murzynka na blogu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

27 maja 2010, 22:38

nie doczytałam literki P i wyszło mi Zosia śpi w wannie
:-D
ja też zmykam do łóżka, bo rano trzeba wstać do pracy :ico_olaboga: Dobranoc :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość