moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

31 maja 2010, 14:47

jutro do ortopedy na kotrolę też
napisz później do mnie co tam się dowiedziałaś ;-)

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

31 maja 2010, 15:22

u nas ok
wczoraj mloda miala gorączke i strasnzy katar
napakowałam w nią leków i dzisiaj nie ma juz nic
dziwne to

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

31 maja 2010, 15:46

jagodka24, a co dajesz corci? moja tez ma katar byl lekarz dostala nasivin fenistill i jeszcze jedne krople

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

31 maja 2010, 17:49

wisnia3006, wiesz ja mowie o starszej córci :)
ale mysle ze mlodszej tez bym zapodała nasivin ale tą mniejszą dawke

no i pod nos maść majerankowa a do łóżeczka olbas

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

31 maja 2010, 19:49

wisnia3006, witamina c w kropelkach 2x po 5 kropli i oscillo 2xdziennie i wapno 5 ml 2x dziennie i do noska coś tam soft nie pamiętam i to nam dano na katarek i szybko pomogło :-D

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

31 maja 2010, 20:33

wlasnie wit c tez powinna pomóc
a to soft coś tam to właśnie nasivin riterka, :) drogie to ale dobre
chociaz jak to mówią katar leczony trwa tydzień a nie leczony 7 dni :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

31 maja 2010, 20:42

hej!
no...dokładnie tak z tym katarem
ale oscillo dobra rzecz! ja daję właśnie młodemu , bo moje drogie panie...byłam u lekarza i dostałam antybiotyk!!! mam cholerny kaszel, zawalone gardło i smark po pas...brrrrr
jak on złapie to się pochlastam!
na razie ok
młoda dziś maruda bo deszcz leje od rana...
a Tomolek...odwdzięczył mi się wczorajszym kompotem z rabarbaru i darł japę pół dnia...tylko noszenie na rękach, więc padam na twarz, jestem zrąbana...
do tego 2dzień bez konkretnej kupy....porażka totalna!
no ip pięści po łokcie w dziobie....

eve kuźwa, jak on tyle waży, to chyba mojego Ci przywiozę!!! bo on np dziś zjadł rano ok.8, a potem dopiero o 14! a później w śpiku ok.16, no i po kąpieli pojadł...a tak to histeria była za każdym podejściem...nie wiem jak ona rosnąć...
ale walczę...chciałam iść zważyć jutro, ale leje....no i ja chora, to se daruję i pójdę za tydzień..może coś podskoczy

buziam!

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

31 maja 2010, 21:00

zborra Tymek od kiedy skończył 4 tygodni robi mi kupkę 2 razy w tygodniu góra, wiec 2 dni to spoko :-) u nas do 8 dojechało kiedyś - zapodaj herbatkę koperkową, u nas zawsze pomaga i w godiznę po podaniu pielucha pełna :-)

co do jedzenia i apetytu - ja już miałam kiedyś Ci to pisac i zapomniałam - zrób Małemu morfologie zwykła, hm? bo moze ma anemię? i stąd brak apetytu? moze przydałby się multicebion - i witamin dostarcza i apetyt zaostrzy :-) pogadaj z pediatrą, bo ponoć anemia u takich maleństw jest fizjologiczna i do 6 m. życia ponad 10% dzieci ja ma tylko nie wszystkie mamy wiedzą. w każdym razie - badanie by nie zaszkdoziło myślę :-)

no i Ty kochana wykuruj sie szybciutko :ico_sorki:

jagódka no to całuski dla imienniczki mojej córci :ico_sorki: na polepszenie i oby katar szybko zniknął :ico_sorki: teraz taki zdradliwiy czas - raz ciepło, potem zimno i ciągła zgnilizna w powietrzu z tej wilgoci :ico_zly:

a my na przekór nawet w deszcz od kilku dni spacerujemy - a co tam :ico_oczko: Jaga kalosze i parasol najwyżej, tymek folia, ja kaptur i ubaw mamy :-D bo inaczej byśmy co drugi dzień z koniecznosci w domu kwitnęli a Jagę do p-kola i z powrotem odtransportowac trza :-)

monis dam znac jak po ortopedzie jak dam radę, bo po przejściu tylu km na piechtę odjade chyba :-D

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

31 maja 2010, 21:19

eve.ok, wiesz moje dziecko i ja namiętnie chodzimy w deszczu
ja co prawda nie mam deszczówki więc mokne ale dzieciaki nie

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

31 maja 2010, 21:19

zborra, lactulol to rewelacyjny syrop,który nam pomaga jak nie ma kupki, daję go małej z herbatką i po jakimś czasie kupeczka jak marzenie.
co do zębów to u nas sieczka dzisiaj na rękach w wyciem ostrym, pomaga smarowanie żelem i chłodna herbatka, wczoraj włożyła całą rączkę i 1 palec drugiej :ico_oczko:
jagodka24, faktycznie masz rację z tyn psikaczem no i katarem, ale ostatnio 3 dni i minął a teraz ma tylko rano przez chwilę a później cisza.
Jutro idziemy na szczepienie bo przełożyłam przez ten katarek, chociaż nie wiem czy katar to powód do nieszczepienia :ico_puknij:
no i moje dzieciaczki śpią cudnie :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość