Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

09 cze 2010, 10:28

edulita, to tak jak moja ostatnio zaczęła mówić tata, dada, ty ty ty i takie tam a takie śmieszne minki przy tym robi że ja pękam ze śmiechu no i ostatnio strasznie marudna się zrobiła może górne jedynki idą.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

09 cze 2010, 10:30

a ja wczoraj mojej gwiazdeczce przekułam uszy
:ico_brawa_01: i czekamy na fotę. :)
u nas czwarty zabek jest i gadanie po swojemu dosłownie jak sie rozkręci to na okrągło papla
:ico_brawa_01: i też na zdjęcia czekamy. :))

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

09 cze 2010, 10:31

Kasia90, :ico_brawa_01: za nowości w diecie u Kini :ico_brawa_01:
Ja też jeszcze danonków nie dawałam Idzie ale przy obiadku nam towarzyszy i podjada z mojego talerza :-) ale mimo to nadal na słoikach jedziemy
Może też spróbuje z danonkiem :-)
Bigotka - poprosimy foto małej damy w kolczykach :ico_sorki:
Ide wstawić pranko i dzwonić do kosmetyczki bo już zarosłam musze się umówić na depilacje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

09 cze 2010, 10:32

Magda33 ja też kupiłam mojej te po 6 miesiącu ale one są cholernie drogie więc wrócę do danonków bo moja to uwielbia je i tak jej smakują że szok i jakoś ja tam nie mam obaw czy coś jej będzie ;-) Więc wydaje mi się że możesz jej spokojnie dawać jednego dziennie. A co do potrwa to ja mojej w domu daję takie mniej słone i mniej doprawione ale jak jestem u mamy to ona dostaje to samo co my jemy na obiad i tk jak Twoja mruczy z zadowolenia.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

09 cze 2010, 10:32

bigottka, u nas przy tych górnych to strasznie marudna Dziuńka sie zrobiła więc może być :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

09 cze 2010, 10:34

edulita, Jak się obudzi i pójdziemy na spacer to zrobię zdjęcia i wstawię na forum bo na tamtą pocztę jakoś mi nie wychodzi. Ja to mojej już dawno nie daję słoiczków bo zupki i obiadki jakoś jej nie smakują i pluje za każdym razem a deserki to jej sama robię gotuję wszystko na parze i potem miksuje blenderem ;-) szkoda mi trochę pieniędzy na słoiczki bo tanie nie są a przynajmniej jak ja sama jej zrobię to wiem co je ;-)

Awatar użytkownika
asiaczek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:28

09 cze 2010, 10:39

Z mamusią nad wodospadem :-)
Obrazek
Na spacerku w upalny dzień :-)
Obrazek
Z mamą na spacerku :-)
Obrazek
Z ciotką w swojej piaskownicy :-)
Obrazek
i na nocniku :)
Obrazek

ok, udało się trochę fotek wgrać :) jak klikniecie na nie to się powiększą:)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

09 cze 2010, 10:39

Bigottka ja będę wiedziała co daje dziecku tylko wtedy jak posieję własne warzywka we własnym ogródku, a tak to nic nie wiadomo.
Ja gotuję i daję słoiczki. Różnie, jak tam czas i ochotę.
Brawa za przebite uszka. Czekamy na fotki.

Magda33 akurat sos jadła taki jaki mama zrobiła, zagęściła go nawet 2 łyżeczkami tego z torebki, ale co ta Milenka tam zjadła. Makaron był troszkę mokry.
Wczoraj ja gotowałam pomidorówkę i tez zjadła całą michę.

Kasia90
ja słyszałam że danonki od 9 miesiąca.

Tu u mamy jest większy wybór tego jedzonka. Np. smakuje jej maracuja:)
I u nas nie widziałam sucharków od 6 miesiąca. Kupiłam jej 2 paki do Polski.
I są takie fajne musy owocowe pakowane po 8 w kubeczkach jak danonki.

Edulita ale Ty pracowita na tej działce. Podziwiam.

[ Dodano: 2010-06-09, 10:41 ]
Asiaczek super fotki. Szczuplutka jesteś:)

Wklejam moje nowe 2 linki z allegro
http://www.allegro.pl/item1071030576_pa ... rysek.html

http://www.allegro.pl/item1071028361_pa ... tanio.html

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

09 cze 2010, 10:43

asiaczek, super niunia wygląda a na tym nocniku tylko siedzi czy kupkę robi??? Bo moją jak przypilnuję to zrobi na nocniczek ;-)

Awatar użytkownika
asiaczek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:28

09 cze 2010, 10:52

Asiaczek fotosik jest naprawdę łatwy.
Super ten Twój szef. Łatwa taka praca co nie? może trochę nudno, ale masz neta i Zuzię czasem w pracy to pewnie jest ciekawie;)
no czasami szef wkurzający jak każdy, ale pod tym względem, że mam Zuzię w pracy to super:) praca strasznie nudna, wczoraj np miałam przez cały dzień 5 klientów... czasem więcej, czasem mniej, jakbym nie miała neta to bym zbzikowała :D
asiaczek, już gotowe jesteś na pierwszej stronie wpisana więc jesteś już jedną z nas ;-)
Super, dziękuję :)
matikasia, a ja wczoraj mojej gwiazdeczce przekułam uszy było trochę płaczu ale dzisiaj już jest wszystko ok, mam nadzieję że szybko się zagoją ;-) Super wygląda jestem ciekawa czy mój P. zauważy bo jutro ma nockę więc trochę się z nią pobawi bo dzisiaj to miał na rano do pracy a mała jeszcze spała.
ale fajnie:) też bym chciała przekłuć Zuzi uszka, ale Łukasz mówi, że jestem szalona i nie chce się zgodzić:/

asiaczek, super niunia wygląda a na tym nocniku tylko siedzi czy kupkę robi??? Bo moją jak przypilnuję to zrobi na nocniczek ;-)
Zuzanka standardowo kupki na nocnik robi już od dawna:) w pieluszkę baaaardzo rzadko jej się zdarzy :) a siku też często złapiemy na nocnik:)

Co do danonków, to ja słyszałam, że od 3 roku dopiero są :ico_szoking:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość