Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

09 cze 2010, 07:10

od 14 godz mała śpi z małymi przerwami na jedzenie - taka jakaś zmęczona była. może dlatego ze przed szczepieniem spała tylko godz a poszłyśmy na 13.
dzieci czesto sa senne po szczepieniu... mozna wtedy odpoczac :-D
mamy juz zarezerwowaną sale
ja nie jestem zwolenniczka organizowania takich imprez w knajpach. Wg mnie chrzciny i komunia powinny sie odbyc w domu, tzn impreza po kosciele. Dziecko jest u siebie- niemowlak moze zjesc i isc spac a dziecko po komunii moze z innymi dziecmi pobawic sie zabawkami swoimi. No ale kazdy ma swoj poglad na ten temat

Zosie ubieram w rampersa ostatnio bo upaly straszne... jak slonce zajdzie i robi sie chlodniej to ja tylko przykrywam czyms i juz. Smaruje ja tez kremem z filtrem mimo iz w pelnym sloncu nie siedzi

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

09 cze 2010, 08:47

kratka, szanuje twoją opinie ale ja mam mieszkanie 50 metrów i nie ma szans żebym pomieściła swoje i mojego męża rodzeńswo oraz babcie i rodziców bo to razem 20 osób pozatym musiała bym gotowac dla tylu osób wiec nawet nie miała bym w czym :ico_szoking: dlatego lokal! pozatym staraliśmy dobrać taki przyjazny dzieciom czyli w plenerze za miastem ach bardzo tam ładnie. Karmię malucha piersia wiec zawsze ma ciepłe i podgrzane :-D

dzisiaj piękny dzionek aż chce się na dworku pobyć :-) może pojadę do mamy się pobyczyć :ico_brawa_01:

miłego dnia wszystkim życzę

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

09 cze 2010, 09:15

ja nie jestem zwolenniczka organizowania takich imprez w knajpach
u nas nie przejda chrzciny w domu. u nas bedzie male wesele-35 osob maz ma 4 rodzenstwa i kazdy ma juz po 2 dzieci

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

09 cze 2010, 10:45

a u nas najlepiej - wesele i chrzciny w jednym dniu :ico_haha_01:

Tobi po szczepieniu już. waży 4820g :) Klata i główka mają po 39cm więc chłop jak dąb ;-) w porównaniu z waszymi 5kg klocuszkami to nasz Tobi to kruszynka :ico_haha_01: Moja babcia się śmieje, że on taki ogóreczek jest :ico_haha_01: długi i chudy. Ale to pewnie przez ten szpital i antybiotyki jest taki chudziutki.

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

09 cze 2010, 13:13

chrzciny my mimo ze miejsca jest sporo za nic nie chcemy chrzcin w domciu po prostu z tyloma ludzmi tak czy siak tloczno by bylo, dlatego robimy chrzciny w ogrodku u A. mamy :-D :ico_brawa_01: pogoda mam nadzieje bedzie fajna a nawet jesli nie to i tak stoly ustawiamy pod takim namiotem jak przy Julci chrzcie i tyle :-D wolalabym oczywiscie gdzies na miescie, ale teraz juz za pozno by zarezerwowac, a wczesniej nie wiedzielismy dokladnie kiedy Lilci chrzesta bedzie miala wolny termin. Imprezka w restauracji jest o tyle fajna ze nie trzeba nic samemu przygotowywac, a zawsze to mozna znalezc miejsce przyjazne dla dzieci, z ogrodkiem itp. :-D



martwie sie o Julcie, bosze tyle juz ma rodzaji medycyny na ta astme i wciaz ataki dostaje :ico_olaboga: ostatnie tygodnie tyle wziewow dziennie idzie ze szok, teraz dostalismy jeszcze kolejny ostatnia mozliwosc ktora powinna dzialac na okolo 12 godzin i lipa, wciaz ma problemy z oddychaniem :ico_placzek: Jeden z medycyn to steroid ale podobno jesli sie jego bierze wziewnie to bardzo male lub sladowe ilosci przenikaja do ciala wiec nie ma skutkow ubocznych. I tak z wszystkich dostepnych medycyn pozostaly nam tylko steroidy ktore bardzo rzadko sa podawane i tez my sami niechetni by je podac. Echhh naprawde....

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

09 cze 2010, 13:36

u nas burza na calego wyszlismy na spacer i za pol godziny do domu spowrotek

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

09 cze 2010, 17:19

MamciaKochana, kurcze fatalnie ze Jula ma tak czete ataki :ico_placzek: tak mi jej szkoda ech.....
Co do chrzcin to my jeszcze nie mamy ustalonej daty :ico_noniewiem: ale myślimy tak na lipiec sierpień
co do miejsca to jednak lokal to fajna sprawa nie trzeba w garach siedziec a co za tym idzie spokojnie posiedziec z rodzinka i ta góra mycia i sprzatania MASAKRA!
fajnie jak ktos moze pomóc ale jak sie wszystko samemu robi to wyzionaccha mozna
Juli chrzest był w domu oj nalatałam sie .....
U Nas strasznie ciepło juz od kilu dni Bartosza ubieram w krótki rekawek

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

09 cze 2010, 20:09

och jak gorąco :ico_szoking: Jasio dzisiaj w samym bodziaku z krótkim rękawkiem na tarasie spał :-D
dziewczyny mam pytanko ja ubieracie dzieciaczki na noc bo ja wczoraj założyłam małemu pajaca jak zawsze i nad ranem był jakiś niespokojny popłakiwał jak go wziełam na rece był cały mokry tak sie spocił :ico_olaboga:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

09 cze 2010, 20:43

kaczorek, ja mala tez ubieram w pajaca ale takiego bardzo cienkiego

kurde jutro musze przysiasc do ksiazek zapomnialam ze w piatek mam 2 egzaminy

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

09 cze 2010, 20:49

MamciaKochana, sa takie sterydy ktore aktywuja sie w drogach oddechowych tylko i ogranicza to efekty uboczne. Jasne ze podawanie lekow to niezbyt fajna sprawa ale co zrobic skoro bidula sie meczy
och jak gorąco Jasio dzisiaj w samym bodziaku z krótkim rękawkiem na tarasie spał
dziewczyny mam pytanko ja ubieracie dzieciaczki na noc bo ja wczoraj założyłam małemu pajaca jak zawsze i nad ranem był jakiś niespokojny popłakiwał jak go wziełam na rece był cały mokry tak sie spocił
no duszno jest potwornie... ja tez nie wiem co z noca zrobic... tez ubieram w pajaca i albo niczym nie przykrywam albo odrobine cienkim kocykiem ale okno jest non stop otwarte. Tyle wilgoci jest przez te deszcze i komary sie mnoza okropnie :ico_olaboga:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość