lol
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 maja 2010, 12:23

masaż - trochę relaksu w ciąży?

16 cze 2010, 11:16

Mam pytanie ponieważ znalazłam na stronie "Masaż dla kobiet w ciąży".... czy, któraś z Pań korzystała z tego typu zabiegu? Wyczytałam, że trzeba się skonsultować z lekarzem wcześniej, czyli znaczy, że takie rzeczy jak masaż są na pewno dopuszczalne w ciąży, bardzo by mi się przydał!!!
Ostatnio zmieniony 16 cze 2010, 11:51 przez lol, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ewaaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 30 kwie 2010, 14:02

16 cze 2010, 15:45

mogę i co nieco napisać..osobiście ja nie korzystam ale mam znajomą która korzystała i z tego co wiem to jeżeli nie ma przeciwwskazań to jak najbardziej można skorzystać..wiem że są pewnie pozycję do masażu i to chyba na boku...
powiem ci tak że koleżanka korzystała z masaży i byłą bardzo zadowolona z tego co wiem korzystała ze spa czy gabinetu odnowy...
ale znalazłam link i tam jest wiele o masażu wejź tam i poczytaj bo ja ci za wiele doświadczeniami nie pomogę
link usuniety przez obsługę forumjaki-masaz-mozna-wykonywacw-ciazy

mam nadzieje ze ta strona ci coś pomoże..pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 16 cze 2010, 18:00 przez ewaaa, łącznie zmieniany 1 raz.

lol
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 maja 2010, 12:23

17 cze 2010, 11:55

DziEki serdeczne - no niestety twój link został usunięty więc nawet jak bym chciała to nie przeczytam - a szkoda bo np. beauty homecare, o którym pisałam pewnie nie jest jedną z miliona polskich firm, która to oferuje skoro ja pierwszy raz o tym usłyszałam a tez szkoda by było nie informować o tego typu (bardzo z resztą specyficznych zabiegach)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość