robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

16 cze 2010, 21:42

nasza lala jeszcze walczy je kolacje dopiero , bo wrocilysmy z dworu przed chwilka...
kolo odmu mamy staw a w nim ryby, moj tato i Adam lowia ryby , a sarka miala taka frajde ze hej:)

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

17 cze 2010, 08:15

dobry :-D
stawiam :ico_kawa:
częstować się proszę :-D
własnie jem śniadanko :-D
młody bajke ogąda
dzisiaj chyba siedzimy w domku bo czekam za listonoszem z moimi spodniami które na allegro kupiłam :ico_brawa_01:
dzisiaj pół nocy spałam z igorem w jego pokoju bo sie ciagle budził i wołał "mamo nie uciekaj mi" :ico_zly:
u nas słoneczko a u was..?

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

17 cze 2010, 08:18

Monia M, no u nas ogólnie obcinanie wlosów nie znalazlo aprobaty samego zaintteresowanego

:ico_kawa:

:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: i pączuszki stawiam na sniadanko :)

kupilam prezent K. na urodziny - oby mu sie podobal bo on wybredny jak nie wiem


http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1070267539

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

17 cze 2010, 08:36

ejustysia, koszulka fajna :ico_oczko:
mój mąż też ma urodzinki ale 24 czerwca
i mojemu tez kupiłam sztuk 2
w carry byłą przecena i za 2 sztuki zapłaciłam tylko 79 zł :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

17 cze 2010, 08:40

witam i ja:) dzieki kawak sie przyda nie wyspalam sie dzis, sarka poplaiwala w nocy kilka razy ...nie wiem czy snilo jej sie cos czy o co chodzilo...
teraz jeszcze spi...
u nas pogoda ladna...takze spacer, obiad(gulasz), ziemniaczki, mizieria, i potem znowu na dwor...:)

[ Dodano: 2010-06-17, 08:42 ]
aaa ejustysia koszulka fajowa:)

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

17 cze 2010, 09:01

czołem :ico_oczko:
aniaj84, juz sie czestuje i dziekuje za :ico_kawa: co kolwiek to bylo, ale chyba kawa :ico_oczko: .
u nas słoneczko a u was..?
u nas tez sloneczko :ico_brawa_01: umowilam sie z tej okazji z kolezanka i z jej coreczka na wypad do parku zeby dzieciaki troche polataly i pograly w pilke :-)
i pączuszki stawiam na sniadanko :)
mniam pychota dzieki :ico_sorki: :ico_sorki:

ejustysia, koszulka super, moj bylby zachwycony :-D w tym roku obchodzil urodziny w Szkocji jak bylismy i z Ania kupilysmy mu na spolke komplet wlasnie nike na lato, ona koszulke a ja spodenki krotkie, pial z zachwytu :ico_brawa_01:
ja dzis na obiad serwuje nalesniki z bialym serkiem :-)

Dobra uciekam myc lepetynke, bo na 11 jestem umowiona a ja jeszcze w proszku.
Miłego dnia buzka :-D

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

17 cze 2010, 09:15

Witam z rana

ania 84 gratuluję pierwszych ruchów
Monia M super że na wizycie wszsytko OK.
ejustysia fajny prezent dl męża.

Wczoraj długo nie mogłam zasnac i w końcu zasnełam chyba ok. pierwszej. Wstałam natomiast o 7, bo mi maz urządził pobudke. Zawsze jak jest w domu to nie pozwala mi dłużej poleniuchować.:-) Zjedlismy śniadanko i pojechalismy po materiały budowlane.
Ja dzisiaj nie mam pomysłu co ugotowac na obiad a muszę ugotowac dla 4 facetów.
Wczoraj miałam wrazenie, że poczułam ruchy maleństwa ale nie wiem czy to przypadkiem nie podświadomośc i czy mi sie nie wydawało. Skąd mam wiedziec że to jest własnie to?
A propo imion to chyba wam już pisałałm, że na pocżatku jak dowiedziałam sie , ze jestem w ciąży to śnilo mi sie że to bedzie chłopczyk i sniło mi się że ma na imię Szymon. Tak wiec jesli T sie zgodzi i jesli to rzeczywiście bedziec chlopczyk to pewnie nazwe go Szymon. :-)

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

17 cze 2010, 09:42

w carry byłą przecena
mój mąż to pustak - nie zalozy nic innego niz nike itp :ico_puknij:

A mój ma 21 czerwca :)

pial z zachwytu
no 3mjcie kciuki - bo ten mój to wybredny a jeszcze podly bo jak mu sie niespodoba to mi to powie zamiast udawac :ico_zly: no ale spodenki mu ostatnio fajne wylicytowalam na allegro ecko za 19,90 - nówki z metkami to mu sie podobaly - tylko nie mówilam ile kosztowaly bo by nie chcial :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
Miłego dnia buzka
diekujemy i wzajemnie

sylwiab0000,


uratowalas mi wlasnie kuchnie - czytalam wojego posta o obiedzie i przypomnialo mi sie ze od godziny na gazie stoi wlasnie kompot z truskawek dla wika :-D ale opanowalam sytuacje :-D :-D
Skąd mam wiedziec że to jest własnie to?
oj bedziesz wiedziala bo to cos innego niz zwykle - takie laskotanie jakby ci rybka w brzuchu plywala i pletwa o brzuch pocierala - na samym dole brzucha :) - ja jeszcze nie czuje :)

a i wogóle mialam sie pochwalic wlasnorecznie wykonaną fryzurą

Obrazek

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

17 cze 2010, 15:53

mój mąż to pustak - nie zalozy nic innego niz nike itp
mój mąż jak go poznałam to był taki typowy dresiarz :ico_oczko: na szczescie po dwoch latach gdy dostał swoja pierwsza prace w biurze, musiał się przerzucic na garnitury ku mojej uciesze :-D jakze potem szalu dostawalam od prasowania koszul :ico_zly: wiec przerzucil sie potem na kanty i koszulki polo ktorych nie trzeba prasowac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ale jak przychodzi weekend to tylko nike i adaś :ico_oczko: cos mu z dresiarza zostalo :-D
no 3mjcie kciuki - bo ten mój to wybredny
trzymamy wiec z calych sil :-D
mialam sie pochwalic wlasnorecznie wykonaną fryzurą
sliczna fryzura i maly przystojniak też :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-06-17, 15:56 ]
ja przez mojego kaskadera dzis malo zawalu nie dostalam, wlazl na sama gore na wysoka zjezdzalnie wlazl oczywiscie trzymajac sie za jedna reke bo samochodzik w drugiej mial no i na ostatnim schodku sie potknal i spadl na dol :ico_placzek: nie utrzymal sie jedna reka.... boze myslam , ze sie zabil :ico_placzek:

Na szczescie skonczylo sie na guzie z tylu glowy
bo walnal o schodek i sliwie na czole bo walnal o drugi schodek. Nie mniej jednak obserwuje go czy aby na pewno nie ma wstrzasnienia mozgu :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

W zeszle wakacje to bylo jeszcze takie spokojne dziecko, a teraz taki szaleniec, ze ciagle sie przewala uderza, spada z czegos, nie sposob za nim nadazyc zwlaszcza teraz w ciazy.

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

17 cze 2010, 16:23

moj maz to tylko dzinsy i polo...takze nie mam z nim problemow:)
ejustysia ja rowniez trzymam :-D a fryzurka rewelacja;)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość