Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

17 cze 2010, 19:19

Gosia B., potrzebnie niepotrzebnie...to nie uniknione :ico_oczko: no ale ważne,że jest dobrze,u ciebie tez na pewno :-D

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

17 cze 2010, 20:55

zubelek, tak sie cieszę, ze wszystko dobrze :ico_brawa_01:
wiedziałam bo przecież nie ma innej opcji :ico_sorki:
a co do ruchów to ja napewno juz je czuje
wiem co mi w brzusiu bulgocze :ico_brawa_01:
a mój mały jeszcze nie śpi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

17 cze 2010, 21:06

a co do ruchów to ja napewno juz je czuje
wiem co mi w brzusiu bulgocze :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no właśnie,tego się nie da pomylić z niczym innym nie?Niektórzy mi nie dowierzają ale mam to gdzieś :-D

[ Dodano: 2010-06-17, 21:32 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek

:-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

18 cze 2010, 08:47

zubelek, śliczny maluszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u nas dziś piękne słoneczko
ale podobnood jutra juz pogorszenie pogody :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

18 cze 2010, 12:53

Dzien dobry :-D

Przperaszam, ze przepadlam ale mezowi cos sie popsulo w komputerze i okupuje mi laptopa :ico_zly:
Pogoda u nas do d... :ico_placzek: Tzn. kilka dni mielismi slicznie, i sloneczko i cieplutko. A dzisiaj wstalam z super energia bo sloneczko za oknem, wystroilam na letnio Viki do przedszkola a tu teraz jakies chmury nadeszly i ciemno :ico_placzek: i sloneczka nie ma :ico_placzek: i mnie nic sie nie chce :ico_olaboga:

Chwale sie moim brzucholkiem:
Obrazek

I od razu sie tlumacze :ico_oczko:
NIE, to nie sa blizniaki :ico_oczko: :-D Na pewno brzuszku jest tylko jeden mieszkaniec :-D
Nie wiem skad mam taki gigantyczny brzusio :ico_noniewiem: Z Viki bylam plasciutka az do 5 miesiaca...

[ Dodano: 2010-06-18, 13:00 ]
Gosia B. witaj wsrod grudnioweczek :ico_sorki: Gratuluje :ico_ciezarowka: i wspolczuje problemow z lekarzem... Ja mieszkam w UK i to moja druga ciaza tutaj i jakkolwiek wiem, ze sluzba zdrowia jest tu troche zeswirowana to wole rodzic tutaj niz w PL. No i mam to szczescie ze trafiam na super polozne ktore naprawde angazuja sie w swoja prace.
Gosia, a moze bys wkleila suwaczek? :ico_sorki: Wtedy moglybysmy wspolnie z Toba odliczac dni...

Zubelek ciesze sie ogromnie, ze wszystko ok z malenstwem i tak szaleje w mamusi brzuszku (musi mu/jej tam byc baaaardzo wygodnie hihi). Zdjecia ze scanu sliczniusie. A jak tam przygotowania do urodzinek?

aniaj :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: podeslij mi troszke waszego sloneczka :ico_sorki: :ico_sorki: Ja tez czuje mojego szkraba i identycznie mi czasem uwypukla jedna strone brzuszka :-D Wspaniale uczucie :ico_brawa_01:

herbaciana pierwsza stronka swietna :ico_brawa_01: Czy ja moglabym tylko slicznie prosic o zmiane terminu na 2 grudnia :ico_sorki:

Gosia B.
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 01 cze 2010, 14:54

18 cze 2010, 14:12

u nas dzisiaj słoneczko i gorąco na maksa. pojechałam na zakupy ale szybko wymiękłam bo nie da się w tym słońcu chodzić. teraz siostrzeniec mnie męczy, żebym mu pomogła zrobić masę solną więc chyba na dzisiaj zajęcie już mam :ico_haha_01:

kasi.k - nad samym porodem w Irlandii też się zastanawiałam bo jest podobno lepszy niż w PL. problem tylko z tym, że 9 miesięcy to opieka jest kiepska. zwłaszcza, że ja wielkim okazem zdrowia nie byłam i na stałe mam swojego endokrynologa w Polsce więc od razu mi lekarze tam zalecali, żebym jednak się zdecydowała być w domu bo skoro tutaj mam lekarza, który mnie leczy od lat to inni w to się nie powinni mieszać. no i tak też zrobiłam. teraz tylko się zawiodłam na tym ginie ale już to jakoś przebolałam bo dobrych lekarzy tak naprawdę w naszym cudownym mieście nie brakuje :-D najwyżej wrócę do Wilczaka (braciszka aktora). świetny z niego lekarz chociaż ciąże jednak wolałabym prowadzić u kogoś innego i stąd moje poszukiwanie :-D

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

18 cze 2010, 14:27

Kasia mówisz-masz,zmieniłam.a brzuś fantastyczny.
byłam na zakupkach dla maluszka.kupiłam kocyk z kubusiem puchatkiem i komplet do mycia dzidziusia.i od Tibby odkupiłam fotelik samochodowy :) za parę dni może dostanę przesyłkę.
strasznie się cieszę z zakupów :D
w przyszłym m-cu jadę z siostrą do h&m na wyprawkowo-szpitalne zakupy.
we wtorek mam do gina od ciąż zagrożonych.zobaczymy czy wyśle mnie na leżakowanie w szpitalu czy pozwoli zostać w domu

Gosia B.
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 01 cze 2010, 14:54

18 cze 2010, 19:02

ja to też mam już ogromną ochotę na zakupy :ico_szoking: fotelik już mam bo jak nas rodzinka odwiedzała z dzieciakami w Irlandii to kupiliśmy :-D no ale wiadomo najpierw nosidełko - to trzeba kupić. już bym sobie wózki pooglądała :ico_haha_01: ale na zakupy to się wybieram do Irlandii bo mężulek tam jeszcze przez wakacje w firmie trochę zostanie i nadal tam właściwie mamy całe mieszkanie zawalone naszymi gratami i kiedyś będzie trzeba to spakować. a tam ciuszki, kocyki, pieluchy i wszystkie inne duperele do maluszków są dużo tańsze niż w Polsce. tych zakupów to ja już się nie mogę doczekać hehe wcześniej jak tam byłam to nie kupowałam, żeby przez pierwsze 3 miesiące nic nie zapeszać :-)

w poniedziałek lub wtorek muszę lecieć na badania krwi, żeby wszystko mieć na papierku bo jak o coś poprosiłam w Irlandii to z łaski swojej mi zrobili ale wyniki mieli tylko w kompie i wydrukować nie raczyli.

poza tym to nareszcie zaszło słońce i troszkę się ochłodziło. bo jak dla mnie to było zdecydowanie za gorąco :ico_haha_01: oczywiście uwielbiam upalne dni, ale teraz jakoś wyjątkowo mnie to męczy :-)

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

18 cze 2010, 20:48

a ja dziś wpadłam w szał zakupów,kupiłam bodziaki 14szt i rampersy 2szt i śpiochy x4szt i 2x niedrapki.super :)w sumie jeszcze tylko parę szt kaftaników i półśpiochów dokupić muszę i na okres ciąży to z ubranek wszystko będzie :)

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

18 cze 2010, 21:09

zubelek, ale boskie foteczki dzidziulka :)

[ Dodano: 2010-06-18, 21:10 ]
herbaciana, aleś kobieto poszalała :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość