Awatar użytkownika
ulkawu
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 92
Rejestracja: 26 kwie 2007, 19:54

23 cze 2010, 12:16

o, a ja reklamy nie widziałam, ale to zakupię, sprawdzę co tam w środku ma i czy dobre jest! :) chociaż ogólnie mam sentyment do vegety a jeśli to wersja troche zdrowsza to tym lepiej.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

23 cze 2010, 13:57

ulkawu, ja nie kupuje vegety, tylko dopravke z biedronki, produkuje ja Podravka, więc skład jest taki sam, tylko opakowanie i cena inna, czyt mniejsza. jednak w vegecie płaci się glównie za marke. ale tę nową vegete natur kupie i spróbuje, bo moze watro zmienic upodobania :-)

lilo

23 cze 2010, 14:11

skład jest taki sam, tylko opakowanie i cena inna, czyt mniejsza.
Niekoniecznie tak jest - zazwyczaj te "niemarkowe" rzeczy są gorszej jakości - czyli - sok bardziej rozrzedzony, w jogurtach mniej owoców czy w takiej "wegecie" więcej soli a mniej przypraw i warzyw. Mniejszą cenę czymś musi sobie producent zrekompensować.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

23 cze 2010, 17:05

Mniejszą cenę czymś musi sobie producent zrekompensować.
przeważnie tak jest, bo kupując np jogurt "tesco" os razu widać ze jest on kiepskiej jakości.. jednak jeśli chodzi o produkty z biedronki w większości przypadków jakość jest zadowalająca, tzn jeśli o mnie i moją rodzinke chodzi :-)

Awatar użytkownika
tunia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 28 paź 2008, 17:47

24 cze 2010, 21:18

co do produktów z biedronki, to moim zdaniem większość tych tańszych odpowiedników jest ok - np. majonez nam bardzo smakuje (chyba jakoś na S się nazywa, zielona kolorowa nakrętka) i fajną mają taką mieszankę gotowych liści sałat - w innych marketach dużo drożej, a w biedronce koło 3 zł. a co do tej vegety natur, to ja się skusiłam na wersję do dań z ziemniaków, bo mój mąż przepada za młodymi ziemniaczkami w różnych postaciach. no i powiem wam, że skład faktycznie zdrowszy, a i smak fajny - zwłaszcza jak się posypie ziemniaczki z piekarnika - takie w ćwiartkach lub talarkach :)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

24 cze 2010, 22:30

tunia, tak zachwalasz, że jutro kupie i będę testować, a co di buedronki (nie żebym chciala im reklame zrobic;-) ) bardzo lubie jogurty, mleko, jedyne po którym mój maż nie ma rewolucji żołądkowych, makarony tez sa dobrej jakosci, to samo z chemią, płyny do podłogi, sciereczki do mebli, wg mnie lepsze niż markowe.. no i płatki kukurydziane, dla mnie rewelacja

Niestety teraz takie czasy, że trzeba oszczędzac, a tam jeśli ktoś chce to spokojnie może..

Dolly
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 94
Rejestracja: 12 maja 2010, 13:57

21 lip 2010, 08:12

Kupując produkty w biedronce warto sprawdzić, kto jest producentem, dlatego, ze często biedronka nadaje swoje nazwy na produkty - a jest to ten sam produkt co gdzie indziej:)

Awatar użytkownika
elcia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 28 paź 2008, 18:08

24 sie 2010, 21:24

a my czasem lubimy sobie zrobić super wypasione śniadanko - zwłaszcza w niedzielę :) wtedy robię takiego jakby omleta-zapiekankę. na 3 osoby potrzebujemy:
4 jajka
1 pomidor
1 mała cebulka
4 plastry szynki
kilka plastrów sera pleśniowego, np. president naturalny
sól, pieprz

na patelni podsmażamy cebulkę, na nią układamy szynkę, podsmażamy chwilkę, zalewamy to roztrzepanym jajkiem, układamy na jajku plastry camemberta a na tym pomidorek i wszystko doprawiamy :)polecam nakryć wszystko chwilkę pokrywką, żeby ser się rozpuścił :) i smacznego!

a na co dzień nasze śniadaniowe menu to: musli, płatki z mlekiem/jogurtem, kanapki, czasem drożdżówka lub na szybko chlebek ryżowy :)

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość