Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

26 cze 2010, 22:28

Ależ cisza :-)

julchik22, czyżbyś była już w szpitalu?? :-) Ale jestem ciekawa...

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

26 cze 2010, 23:10

Witam ;)

Miły dzionek dzisiaj miałam ;) Duużo na świeżym powietrzu ;) Spacerowaliśmy, siedzieliśmy, gadaliśmy z rodzinką ;)
A Wy pewnie ciekawe co lekarz powiedział ;) A nio niestety wszystko pozamykane, maleństwo ruszyć się nie chce. Tętno ma dobre i jest bardzo ruchliwe ale do wyjścia się nie szykuje ;) We wtorek idziemy na kolejne KTG i badanie, zobaczymy wowczas co mu tam w duszy gra ;)

Julki nie ma, czyżby już????? Skubana normalnie chce mnie przegonic, nie czeka na koleżankę ;)

U nas też gorąco dzisiaj i zapowiadają takie upały ;) u mnie na porodówce klima działa ;)karo-22, :ico_brawa_01: za 38 t.c. ;) Już bliziutko, co raz bliżej ;)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

27 cze 2010, 09:25

U nas na porodówce też klima, ale potem na salach już nie ma lekko. Noworodki muszą mieć ciepełko :ico_noniewiem: więc o klimie nie ma mowy :D

Samanta, niech się wszystko otwiera raz dwa :D

Julchik, ???????? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 cze 2010, 10:00

Samanta, no do wtorku miejmy nadzieje juz bedziesz po :-D
julchik oooo pewnie juz na porodowce na bank :-)
Martalka, jak u Ciebie z tym ulewaniem????
Mi mala wczoraj nie wymiotowala :ico_sorki: alala dosc sporo 3 razy ale wymiotow nie bylo :ico_sorki: ale za to wyszly jej cze :ico_sorki: wone chrostki na policzkach uszkach i boku glowy :/

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

27 cze 2010, 10:36

mmarta81, może te krostki to potówki, co? nasz Tobiw te poprzednie upały to całe policzki i główkę miał obsypaną. a ubrany był super lekko! pampik i pajacyk z krótkim rękawem i krótkimi nogaweczkami.

jula pewnie rodzi! :ico_brawa_01:

z tym poceniem się po porodzie to potwierdzam! koszmarnie gorąco jest w salach! dopiero wieczorem robi się miło. ja miałam łóżko tuż pod oknem i słoneczko od rana do zachodu dawało w szybę! :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

27 cze 2010, 11:01

JULCHIK URODZIŁA:

sms:
"Tule już Synka :) przyszedł na świat o 1 w nocy przez cc, bo nie miałam rozwarcia. Dostał 10pkt i waży 3500g"

Gratulacje Julia dla Ciebie i Męża!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


mmarta może to trądzik niemowlęcy czy jak się to zwie? Albo może reakcja na proszek, kosmetyk (jak np. przytula się do Ciebie). Nasz Bartek miał takie coś właśnie od kontaktu z rzeczami wypranymi w nie jego proszku (moje ubrania na przykład).

Milenka wczoraj ulała RAZ :ico_sorki: dzisiaj rano dopiero następny raz ulała. generalnie zupełnie mi się to już wydaje zgodne z normą dla tego wieku. Dzieciaczki ulewają i już i mam nadzieję, że u sobie minie po prostu :ico_noniewiem:
Ale kaszel nam przeszkadza. Chyba odkrztusza ściekające glutki z nosa. No, ale sprawdzić trzeba czy nie ma nic na oskrzelach, dlatego dzisiaj jedziemy na pomoc doraźną, bo chyba jakiś pediatra dyżuruje w niedzielę... :ico_noniewiem:
Trzymajcie kciuki, żeby to nie były oskrzela!

slooowgirl
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 17 wrz 2007, 07:37

27 cze 2010, 12:36

Ooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!

JULCHIK SERDECZNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DLA CIEBIE, MĘŻA A MALUSZKA WITAMY W KOŃCU NA ŚWIECIE!!!!!!! :ico_urodzinki: :ico_brawa: :ico_zdrowko: :ico_brawa_01: :ico_dziecko: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :562: :509:

I nic więcej kurczę nie napisze bo Krzys marudzi... Znowu cieżko mu zasnąć pomimo że z katarkiem jest lepiej..... Odezwę sie później, obiecuje!!

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

27 cze 2010, 13:20

JULCHIK Serdeczne gratulacje dla Ciebie i Męża!!! Strasznie się cieszę! Kolejne Maleństwo mamy na świecie :-) SUPER!!!
Życzymy duuuużo zdrówka, samych radości i pociechy z Maluszka! No i wracaj szybko do nas, czekamy! :-)

slooowgirl
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 17 wrz 2007, 07:37

27 cze 2010, 15:15

u mnie na porodówce klima działa ;)
ja nie pamiętam normalnie czy u nas na porodówce była klima... ja pociłam się w szpitalu cały czas, może dlatego że trafiłam tam z temperaturą 38 stopni.... ale śmiać mi się najbardziej chciało jak podali mi tlen... zawsze wyobrażłam to sobie że przykładają ci taką maske jak do inhalacji i że wdychasz sobie ten tlen.... A oni podali mojemu mężowi taką rurke z koncówką jak mniej więcej Frida wyglądała i z tego leciał tlen, a mąż miał mi tym tlenem po twarzy dmuchać... :ico_szoking: ale po porodzie faktycznie czy upał czy nie to i tak z kobiety leci jak z cebra.....

mmarta81, Martalka, :ico_brawa_01: za lepsze jedzenie przez wasze dziewczynki, oby wymiotowania już nigdy wogóle nie było, a ulewanie ograniczyło się do minimum!!!!

U nas dzisiaj piękne słońce świeci, na termometrze w cieniu 21 stopni.... Czekam teraz aż Krzyś się obudzi, ja z Karolem juz po obiadku i wtedy mykamy na spacer, obiecałam wypad na gofry nad morze Karolowi.... A wczoraj taki cudny dzień mielismy, cały spędziliśmy u moich rodziców, Krzyś wogóle anioł prawie cały dzien przespał tam (chyba jakieś pozytywne fluidy wyczuł), ja odpoczęłam dzięki temu na maksa, Karol szczęśliwy bo u dziadków... Normalnie bajka!!!!
A mam jeszcze pytanko do mam karmiących... Dostałam od mamy kruche ciasto z ananasem, można jeść ananasa karmiac piersią??? Szukałam w necie i w sumie nie znalazłam odpowiedzi, a taką mam wielką ochotę na te ciacho :-)
No to miłego popołudnia wam życzę, wieczorkiem się odezwę ;-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 cze 2010, 15:24

Julchik :ico_brawa_01: ogromne gratulacje :ico_brawa_01: wreszcie tulisz swojego synka :ico_brawa_01: i wiesz juz jak to jest byc mamusia :-D

Martalka, wiesz ja sama nie wiem co to za pryszczole jej wylazly i narazie to zlewam bo co mam zrobic...wizyte u lekarza mam 7.7 na sprawdzenie malej tak ogolnie wiec sie zapytam
trzymam kciuki za Milenke
slooowgirl, nie ma nic smaczniejszego niz goferek nad morzem :-D
dobrze ze wczoraj odpoczelas i ze krzysiowi katarek mija :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość