Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

26 cze 2010, 09:44

Witam z rana kobitki.

Mieszkanki wysprzątałam mamie. Będzie jej miło jak wróci.Cała już z mokra jestem tak gorąco jest.
Matiemu zrobiłam naleśniczki z nutellą, a dla będę robić ravioli z nadzieniem serowym bo mi farszu zostało.

Wiolaw no to się faktycznie masz z Karolkiem w pracy. Na pewno jest ci ciężko, ale jakie masz wyjście. Zawsze jakiś to grosz do zarobienia.
Co do kosmetyków to akurat do paznokci używałam do francuskiego, odżywki, lakieru z brokatem, a teraz zamówiłam sobie korektor do francuskiego taki co paski maluje.
Ale spoko rozumiem, że nie znasz :ico_haha_01:

Kasia90 ale ja chciałam wkleić nowe fotki na mojego bloga i tam nie mogę ich załadować:(

[ Dodano: 2010-06-26, 17:01 ]
Ale puchy u nas :ico_haha_01: my już po długaśnym spacerku, który skończył się powrotem autobusem do domu, bo taki upał, że masakra.

Milenka na dobre ciąga się po mieszkaniu i niszczy co się da :ico_haha_01:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

26 cze 2010, 23:35

ale ja chciałam wkleić nowe fotki na mojego bloga i tam nie mogę ich załadować:(
Bo może inny link. Ten drugi od dołu to jest na forum.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

27 cze 2010, 13:25

Witam niedzielnie :-)
ale tu pusteczki :ico_szoking: wekendowe no ale to znaczy ze wszystkie uskuteczniaja rodzinne spacerki i spędzaja niedziele w rodzinnym gronie :ico_brawa_01:
U nas wczoraj wieczorkiem byli znajomi ostatnio widzieli Ide jak wyszła ze szpitala po porodzie w szoku byli jaka juz duża i jaki z niej rozrabiak :ico_haha_01:
Co do kosmetyków to akurat do paznokci używałam do francuskiego, odżywki, lakieru z brokatem, a teraz zamówiłam sobie korektor do francuskiego taki co paski maluje
a ja zawsze latem to mam taki brzydkie pazurki i rezygnuje nawet z lakieru nie wspominając o żeu bo wiecznie ryje w ziemi :ico_wstydzioch:
Milenka na dobre ciąga się po mieszkaniu i niszczy co się da
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: małe rozrabiaki dokazują ale to cudowne bo jeszcze kilka miesiecy temu lezały te nasze pocieszki bezradne nawet się nie umiały same przekręcić z brzuszka na plecki a dziś latają jak tajfuny po domu :-)
Nic uciekam jedziemy na dziłkę na obiadek karkóweczka i młode ziemniaczki juz slinie się na klawiaturę :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

27 cze 2010, 16:31

Ja jestem;) my byliśmy na odkrytym basenie. Jeja jak tu ludziom dobrze. Jak mogą czas spędzać. U nas bieda. Tu w każdej miejscowości basen, czasem nawet 2 i kryty i odkryty.
Było superowo. Napływałam się i nazjeżdżałam ze zjeżdżalni.

Edulita podziwiam Cię za te grzebanie w ziemi. ja tam wolę pazurki :ico_haha_01:

Kasia90 żebyś Ty widziała jakie ciała były na basenie :ico_haha_01:

A w ogóle przytyłam u rodziców 2 kg. Od rana się tym przejmowałam.
Koło nas na kocu rozłożyła się taka rodzina z dziećmi (5) i to malutkie tak na 9 miechów wyglądało nie miało paluszków normalnie u rąk u nóg, tylko takie kikutki poszczepiane. Wiecie co było mi wstyd, że się przejmuję tym cellulitem i tymi 7 kg za dużo :ico_noniewiem:

Mila dziś pełza po całej chacie i wszystko niszczy. od dziś te kładzie się na brzuch z siadu.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

27 cze 2010, 20:59

Witam wieczornie,
cały weekend spacerkowo, więc teraz jak Zosia śpi ( o dziwo już 2 godziny :ico_szoking: ) korzystam z wolnego czasu i jestem na forum. Weekend jak zwykle szybko minął i jutro znów do pracy :ico_placzek: Dzisiaj spędziliśmy miło czas z moją przyjaciółką z pracy i jej 1,5 miesięczną Hanią (ależ ten czas leci :ico_olaboga: ) Trochę opaliłam sobie twarz i ręce, tylko nogi blade, ale co mi tam. Urlop dopiero przede mną.
jak tylko czuł że go kłade to spazmy
łobuzuje Tobie ten Loluś :ico_olaboga: ale na pewno mu przejdzie...kiedyś musi :ico_oczko:
w szoku byli jaka juz duża i jaki z niej rozrabiak
Idunia zaskoczyła na pewno wiele osób. Jest fantastyczna i cudowna :ico_brawa_01:
nie miało paluszków normalnie u rąk u nóg, tylko takie kikutki poszczepiane
no właśnie ludzi spotykają takie nieszczęścia, a człowiek przejmuje się pierdołami :ico_wstydzioch:
było mi wstyd, że się przejmuję tym cellulitem
mnie też wstyd, że czasem tak narzekam, zdrówko i rodzina najważniejsze :-)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

27 cze 2010, 22:49

hej!
my wymęczenie po weekandzie. Bylismy u rodziny na grillu. Kuba się wyszalal, mlody wymarudził, ja się objadłam, ale że glowa o slońca mnie rozbolala to wieczor spędzilam nad kibelkiem (przynajmniej nie musze się przejmować, że sie jeszcze bardziej spasę)

mam dobrą wiadomośc - młody dziś zjadl 40 ml kaszki bananowej :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

27 cze 2010, 23:51

Jeszcze ja nocnie :)
nie miało paluszków normalnie u rąk u nóg, tylko takie kikutki poszczepiane
właśnie nasze problemy czasami sa tak malutkie że niezauważalne inni czasami borykaja się z takimi tragediami :ico_noniewiem:
Idunia zaskoczyła na pewno wiele osób. Jest fantastyczna i cudowna
:ico_sorki: dziękujemy ale to prawda to mój mały cud zesłany od Boga :ico_sorki:
cały weekend spacerkowo
widzisz Madziu możesz w wekend poświęcic się dla Zosieńki :ico_brawa_01:
młody dziś zjadl 40 ml kaszki bananowej
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
1,5 miesięczną Hanią
Madziu a jeszcze tak niedawno pisałas ze Hania zjawiła sie na świecie a tu już 1,5 miesiąca :ico_noniewiem: ale ten czas leci :ico_szoking:
My jutro mamy ten roczek u znajomych zobaczymy jak dziewczynki sięwybawią
:ico_spanko: dobranoc :ico_spanko:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

28 cze 2010, 00:27

witam i ja nocnie

pustki u nas , widać ze weekend iciepłodo tego :ico_oczko:

my wczorajmieliśmy gości i aż miło było posiedziećna podwórku przy grilu
dzieciaczki pobiegały , Loluś nawet posiedział w wózeczku ale tylko tyle ilezajeło mu zjedzenie przylepki od chlebka :ico_noniewiem:
tak byłam spragniona jedzonka z grila że użyłam na maksa i w nocy zwróciłam :ico_wstydzioch:

a dziś byliśmyna imieninkach u mojego chrzestnego i znowujestem przejedzona :ico_wstydzioch:

i od jutraznowu robiąsobię stop na jedzonko ,nawetnie dlatego żeby coś spadło ,ale czuję sie przejedzona :ico_noniewiem:

a Loluś robipostępy i zaczyna próbować przemieszczać się z siadu na czworaka , a na pupie to chodzi po całym pokoju :ico_oczko:

kilolek, o właśnie doczytałam żę ty też użyłaś grila :ico_oczko:
mam dobrą wiadomośc - młody dziś zjadl 40 ml kaszki bananowej
_________________
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mój dalej niejadek i najchętniej zjada banany :ico_oczko:
Wiecie co było mi wstyd, że się przejmuję tym cellulitem i tymi 7 kg za dużo
tak ludzie mają poważnijsze problemy i są zadowoleni , a my tu o kilku kg debatujemy :ico_noniewiem:
łobuzuje Tobie ten Loluś ale na pewno mu przejdzie...kiedyś musi
oby szybko mu mineło , bo niedługo nikt go nie będzie chciał brać i wtedy będzie problem
ja zawsze latem to mam taki brzydkie pazurki i rezygnuje nawet z lakieru nie wspominając o żeu bo wiecznie ryje w ziemi
matikasia napisał/a:
ja co prawda nie ryjęw ziemi , ale dla siebie nie mam czasu , zreszta jak się to obi to o swoich sięzapomina i nie raz upiłuje przy okazji i też mam niewyględne :ico_noniewiem:

matikasia, chwilowo uzupełniam kosmetykido makijażu , bo w pazurkowe to zaopatruję sie w jednej hurtowni

dobra uciekam bo Loluścośzaczyna się kręcić
dobranoc

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

28 cze 2010, 07:09

Witam w piękny słoneczny poranek :-D
Właśnie piję kawkę, zjadam śniadanko i jeszcze kilka ciasteczek korzennych w mlecznej czekoladzie :-) Jestem dziś mega niewyspana, bo Zosia od 23-ej chciała co chwilę cycusia, więc całą noc spała z nami. Już miałam nadzieję ze pośpi całą noc jak usnęła o 19-ej, ale niestety po 4 godzinach moja radość minęła. Nawet nie dała się oszukać butlą :ico_olaboga: Odpychała butelkę, otwierała buźkę i szukała cycusia. Doszłam do wniosku, że odstawianie od piersi przełożę na urlop, bo jak pracuję to muszę się wysypiać. :-D Później wstawię kilka fotek z wczorajszego spacerku i będziecie mogły zobaczyć moje boczki :ico_oczko: ale już się nimi tak nie przejmuję...szczególnie jak widzę teraz młode pokolenie fast foodów :ico_oczko:
młody dziś zjadl 40 ml kaszki bananowej
rewelacja, :ico_brawa_01: dla Michasia
to mój mały cud zesłany od Boga
oj tak, też tak mówię o Zosieńce, bo były momenty, że wątpiłam, że kiedykolwiek będę mamą, ale udało się :ico_brawa_01:
ale ten czas leci
pędzi niesamowicie, dobrze, że my ciągle młode :ico_oczko:
jutro mamy ten roczek u znajomych
a jeszcze troche i Iduś kończy rok :ico_szoking:
spragniona jedzonka z grila że użyłam na maksa i w nocy zwróciłam
no to musiałaś zaszaleć :-D ale czasem trzeba

u mnie dzis luz blues :-D jestem sama w biurze, przynajmniej do południa, po południu chyba przyjedzie szefostwo, ale i tak będzie luzik :ico_brawa_01: bo pracy na dzisiaj nie ma zbyt wiele, więc poniedziałek jak marzenie :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-06-28, 07:25 ]
no dobrze, to teraz obiecane zdjęcia

najpierw moje boczki widziane z tyłu :-D
[img][img]http://images35.fotosik.pl/163/7a1cb458fa80160c.jpg[/img][/img]

teraz brzuchalek i moja mama :-)
[img][img]http://images43.fotosik.pl/309/13b03415450c41e0.jpg[/img][/img]

a teraz różne ze spacerku i nie tylko


[img][img]http://images35.fotosik.pl/163/906ed71d8d9ee170med.jpg[/img][/img] [img][img]http://images46.fotosik.pl/308/0758e80c0d098d6amed.jpg[/img][/img]
[img][img]http://images45.fotosik.pl/309/5da064fcd3dbc078med.jpg[/img][/img]
[img][img]http://images50.fotosik.pl/309/459d1e6fa2574cebmed.jpg[/img][/img]
[img][img]http://images50.fotosik.pl/309/f30be1b3807d6539med.jpg[/img][/img]
[img][img]http://images49.fotosik.pl/309/308ea708a228452emed.jpg[/img][/img]
[img][img]http://images38.fotosik.pl/305/55aabacdc8978b8emed.jpg[/img][/img]
[img][img]http://images41.fotosik.pl/304/1d078cfc987d5979med.jpg[/img][/img]

Miłego oglądania :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

28 cze 2010, 08:35

Witam kobitki z rana.

Magda
pierwsza bo z pracy :ico_haha_01:
Milenka tak jak Zosia z tym cycem w nocy. Dziś też zaczęła od 23. Potem 24. Potem 0.43 i potem na szczęście dopiero 4, ale o 5.40 już wyspana :ico_szoking: dobrze że mama ją wzięła ode mnie, a ja pospałam do 8. Mamie zjadła do spania 90 ml z butelki i padła 7.30.
Nie wiem jak się zabrać za to oduczanie w nocy.
Magda kiedy masz urlop, może razem zaczniemy?
Słodkie fotki Zosieński, a Ty laseczka jesteś? a te wałeczki? kochana wyglądasz super

Kilolek :ico_brawa_01: za coraz większe postępy w jedzeniu Michasia. Chłopak jest wyluzowany i sam sobie ustala kiedy co zacznie jeść :ico_haha_01:
Od gilla od czasu do czasu jeszcze nikt nie przytył.
My przedwczoraj zamawialiśmy pizzę na 18.30. To była masakra. Dobrze, że zjadłam tylko 2 kawałki, a może aż 2.

Milcia odkąd przemieszcza się po pokoju ma normalnie adhd :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości