Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

28 cze 2010, 12:09

Sabcia super foteczki, wieloryba nie widziałam, a fotka z piwkiem najlepsza...ale się mała dossała do butelki :ico_olaboga: zazdroszczę Wam tego morza :ico_placzek:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

28 cze 2010, 12:42

witam i w przelocie

dziś jest piękna pogoda i jak tylko wstaliśmy ( 10.20 :ico_wstydzioch: ), to jesteśmy na dworku ,
teraz Loluś śpi w wózeczku a Ala siedzi na huśtawce ,i mama pod byle pretekstem weszła do domku i na forum siedzi :ico_oczko:

kurcze już się obudzil

Magda33, jak ty masz boczki i brzuch to ja mam całe boczyska i brzuszycko :ico_noniewiem:
wygladasz jak bys nigdy nie rodziła , a Zosieńka cudowna i widze że ty tez X-landerem sie rozbijasz :ico_haha_02:
a jak widze dziecko tak pozapinane w fotelikach jak Zosieńka to aż zazdroszczę , mój tyfus niestety podstępem tylko daje się zapiąć :ico_noniewiem:

Sabcia, ty również z tym wielorybem przesadziłaś :ico_nienie:
a fotki z świetne ,zazdroszczę tego morza :ico_wstydzioch:

dziś to nie dam rady dzieciakom basenu rozłożyć ,bo idziemy na proszony obiadek po wczorajszych imieninkach ,ale jutro to robimy plażę , wkońcu kiedyś ten sezon trzeba otworzyć :ico_oczko:

dobra musze uciekać bo Loluś może da radę wszamaćtroszkezupki na dworze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

28 cze 2010, 12:50

widze że ty tez X-landerem sie rozbijasz
tak tak i całe szczęście Zosi spacerówka też pasuje i jak tylko ją włożę do spacerówki, wyjdziemy na dwór, to od razu śpi :-D i tak przez godzinkę, a nawet jak się obudzi to jest zadowolona, szczególnie jak nogi wyłoży na barierkę ochronną, to aż piszczy z radości :ico_brawa_01:
wkońcu kiedyś ten sezon trzeba otworzyć
racja, ja chyba na balkonie rozłożę basen :-D ewentualnie jak pojedziemy w ktoryś weekend do mojej mamy, choć tam ryzyko, bo od groma komarów :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

28 cze 2010, 12:57

wiolaw, - my tez jutro sie basenikujemy :-) w tym roku mamy taki mały basenik bo boje się o Ide ale rok temu to z brzuchem sama się moczyłam w takim większym :ico_haha_01:
Sabcia, - zdjecia swietne a o morzu to ja już tak marze choć niedawno byłam :ico_noniewiem: dziubek do piwa najlepszy Ida tak nie robi ale Niki jak była mała to tak samo jak twoja Niki :ico_haha_01: oj te Nikole to chyba takie cudaczki :ico_haha_01: widać że dzieci maja frajde na plaży cudnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale jeszcze dwie godzinki i do domciu
do Zosinki która już czeka na mamusię :-)
Nic ide prasowac kiecki moim gwiazdeczką w końcu ida na urodzinki do kolezanki :-)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

28 cze 2010, 13:36

do Zosinki która już czeka na mamusię
oczywiście, szczególnie, że zawsze po weekendzie spędzonym z Zosią tęsknię za nią jeszcze bardziej :-)
ide prasowac kiecki moim gwiazdeczką w końcu ida na urodzinki do kolezanki
no i na imprezce muszą wszystkich oczarować :ico_oczko: czekamy na zdjecia w takim razie i życzę udanej zabawy!!!

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

28 cze 2010, 16:22

Edulita udanej zabawy. Wklej potem fotki :ico_haha_01:

Sabcia jak chcesz wieloryba zobaczyć dawaj do Niemiec na basen :ico_haha_01:

My już po basenie. Prawie 3 godziny. Padnięci jesteśmy. Nawet mati ziewa, a to już zmęczenie. Super było. Ręce już mam brazowe i plecy tez.
Obrazek

Obrazek

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

28 cze 2010, 20:20

:ico_brawa_01: dla Milci za łażenie, Michasia za jedzenie, Zosi za zdjęcia, Karolka za raczkowanie. :)

Sabcia zazdroszczę morza. Szczególnie, że my w tym roku to o jakimkolwiek wyjeździe marzyć możemy. :ico_placzek:

Kamil ma wolne i szalejemy. Prawie wcale nas w domu nie ma. Od soboty jeździmy codziennie do Krakowa. Jutro w domu. Trzeba posprzątać mieszkanie, to wygonie moich gagatków na spacer i z moją szkołą załatwić, bo wyszła dość skomplikowana sprawa. Szkoda gadać. :ico_noniewiem:
Właśnie sobie zamówiliśmy cheesburgera i lachmacuna. :ico_wstydzioch: Mnie pieką plecy opalone, ale od solarium, bo tu nie ma gdzie sie rozebrać.
Kinga tak szaleje, że się nie da nad nią nadążyć, wszystkiego się chwyta i wstaje. Nie da się zapanować nad tym małym człowiekiem. Ani minuty w miejscu się nie pobawi. :-D
Chyba, że dostanie nową zabawkę, to nawet 10minut ją je i obraca. Ale na tyle zabawek dziennie żeby troche posiedziała to mnie nie stać. :-D

Madziu a Ty rewelacyjnie wyglądasz! :)

Kamil jak zobaczył te zdjęcia z daleka i Twoje i Sabci i Matikasi to mi powiedział, że jutro sobie zdjęcia porobimy żebym coś wstawiła. :) A mi się lampa spaliła w aparacie więc rewelacyjne nie będą, ale zawsze to coś. :-D

Dobra ja uciekam do męża. Wolne ma, to trzeba korzystać. :-D

[ Dodano: 2010-06-28, 20:34 ]
A w ogóle widziałyście co sie stało z nk? W regulaminie pisze, że mogą wykorzystywać nasze dane i zdjęcia do celów marketingowych. :ico_szoking: Słyszałam, że wzięli zdjęcie gościa, co jest reklama karty kredytowej ze zdjęciem, to jego zdjęcie dali do tej reklamy. Nie wiem czy mu o tym powiedzieli, ale o zdanie się go nie pytali, bo zaakceptował regulamin. Poza tym nie dostał za to ani grosza. I jeszcze pełno spamu na maila. Dlatego ja podziękuję za taki interes. :ico_noniewiem: :ico_zly: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

28 cze 2010, 21:20

Magda, matikasia, Sabcia super fotki.
i ja bym cos wstawiła ale jak wy tak narzekacie na swoje "tusze" to mi az glupio, bo ja to wyglądam jakbym Was wszystkie razem zeżarla, ale dzieciaczki Wam później pokarzę chociaż

Kasia90 nie przejmuj się, my też w tym roku nie mamy co nawet marzyć o jakimś wyjeździe.

Mchaś to się normalnie rozszalal z tym jezeniem.Dzisiaj wrąbal 70ml wocków (z przewaga banana(, 40 ml potrawki z kurczaka ... z bananem :ico_noniewiem: i 50ml kaszki bananowej. Normalnie w szoku jestem. Oby mu nie przeszlo. Już nawet dzisiaj mu kupilam soczek bananowy, może zacznie tez cokolwiek pić, ale z tym poczekam kilka dni, nie wszystko na raz.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

28 cze 2010, 21:42

Kasia90 no właśnie z tą nk znów jest problem. Też zaakceptowałam regulamin, ale jestem pełna obaw. Wiele rzeczy nie wiadomo co oznacza. Ale z tym gościem to masakra jeśli to prawda. A Ty Kasiu to wyczytałaś? wypisałaś się z nk?
A tak teraz zachwalali, że ulepszyli żeby nam było lepiej.

Kasia super, że Kamil ma wolne to trochę pobędziecie razem. Tak zawsze sama długo siedzisz. A to jakiś urlop? i co robicie w tym Krakowie?

Milenka też ciągle się czołga gdzieś i coś łapie i do buzi wkłada. A jak znajdzie jakiś okruszek, to paluszkami go wydłubuje. Dziś na basenie patyka próbowała :ico_szoking:

Dziś pierwszy raz ( z zaraz wracamy) mała dała się nakarmić mojej mamie butelką. Jednak za godzinkę był i tak cycuś, ale zawsze to coś.

Magda33 dziś próbowała dać małej wodę z godzinę po karmieniu na noc i gdzie tam. Tata ją ponosił, mama ja ponosiła i nic. Dopiero jak ją wzięłam to spokój był i cyca szukała. Cwaniara mała. Od jutra muszę jej dawać wodę w dzień, bo soczki dawałam i może jej ten smak nie pasuje.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

28 cze 2010, 21:47

Ja slysząłam, ze większośc dortali ma w regulaminie, ze moza wykorzystywać zdjęcia no facebook tylko nikt tych regulaminów nie czyta, a szum się zrobil, bo nk do tej pory tego nie miala, teraz dopiero wprowadziila. Ale co o tym myśleć to sama nie wiem

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość