Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

28 cze 2010, 21:48

Masz rację Kilolek. Wszędzie gdzie się rejestrujemy tak jest, ale ciekawe czy to prawda z tym gościem i jego zdjęciem. Kurde ciągle mnie wkurza ta nk, a fajnie tam być.

[ Dodano: 2010-06-28, 21:56 ]
ok uciekam do wyrka bo w nocy znów pewnie milion karmień będzie i pobudka przed 6.
Dobrej nocki.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

28 cze 2010, 22:02

Kubus w basenie
Obrazek
Kubuś udaje królika w klatce :ico_noniewiem:
Obrazek
Michanio w Mei Tai
Obrazek
mały kibic
Obrazek
w ogrodzie
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

29 cze 2010, 00:58

nocniakowo jeszcze zaglądnełam :ico_oczko:

oj wyczerpujący dziś mialam dzionek , tzn tak troszkę towarzysko wyczerpujący , bo dopiero około 24 wyszli ostatni goście ,
u nas tak rodzinnie i niezapowiedzianie robi się nagle dużo ludzi i organizujemy kolację grilową , a że wakacje są to dzieciaki mogądłużej posiedzieć nawet i w tygodniu :ico_haha_02:

kilolek, super fotki basenowo ogródkowe :ico_oczko:
mała dała się nakarmić mojej mamie butelką
:ico_brawa_01: powoli i będzie więcej takich karmień

pisałyście o wyjazdach , u nas też w tym roku wyszła kiszka ,bo mieliśmy pojechać na miesiąc nad morze i P miał tam pracować i lokum było by darmowe ,ale niestety nowe projekty dostali w pracy stałej i nie mógł sobie załatwić tak długiego urlopu i tym sposobm zostaliśmy na lodzie a po komuni,kupnie drugiego samochdu trochękrucho z kaską i chyba odpuścimy , chociaż zewzględu na Alę przydało by sięgdzieśskoczyć

no mineła 1 i Loluś już się kręci na cycusia :ico_oczko:

dobranoc

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

29 cze 2010, 07:09

Wiolaw Ty to masz zdrowie z tym siedzeniem po nocach :ico_szoking:
Chyba bym zwariowała z gośćmi do tej godziny.

Ja padłam ok 22.30. O północy mała już jadła i potem co 2 godziny. Wzięłam ją do siebie i tylko kimałam bo bałam się, że z łóżka mi spadnie. Z drugiej strony zerkałam na Matiego by nie spadł. Pobudka o 5.40 :ico_placzek: jestm u kresu wytrzymałości.
Dziś zapowiem T, że od poniedziałku wstaje godzinę wcześniej niż zwykle. Jemu nie zrobi to różnicy skoro nocki przesypia, ja chodzę jak naćpana.

Kilolek superowe fotki chłopców :ico_brawa_01: miło ich zobaczyć po takim czasie.
A jak tam zdrówko Michasia?

[ Dodano: 2010-06-29, 09:06 ]
O dziś to dopiero pustki. Nawet Magda z pracy nie pisze :ico_haha_01:

Ja się zdrzemnęłam razem z Milą. Tzn w pokoju obok. Ona pół godziny, ja 15 minut po poskładałam pranie i starłam buraczki za surówkę.Mati grał w gierkę. Masakra padam ze zmęczenia. Po 15 mamy jeszcze na basen jechać.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

29 cze 2010, 10:04

Hello :-D
Nawet Magda z pracy nie pisze
jestem, jestem. Tylko dziś od rana miałam trochę pilnych faktur do zrobienia i stąd moje milczenie.

Dzięki dziewczyny za miłe słowa dot. moich "boczków" :-D aż mi wstyd, że tak narzekałam :ico_wstydzioch: Wczoraj za to zrobiłam ciasto z masą truskawkową i dzis będę się opychać, a na obiadek leczo :ico_brawa_01:

Kilolek fajne foteczki, a dzieciaczki jak malowane. Słodziaki z tych Twoich chłopaczków.
Magda33 dziś próbowała dać małej wodę z godzinę po karmieniu na noc i gdzie tam
u mnie to samo, szukanie cycusia mimo, że z butli zjadła :ico_olaboga:

wiolaw Ty się kładłaś spać, a ja się budziłam, bo Zosia już stała w łóżeczku i zaczynała marudzić :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-06-29, 10:05 ]
Kasia90 mąż ma wolne, to przynajmniej trochę Ciebie odciąży i będziesz miala więcej czasu dla siebie, no i spędzicie też w końcu więcej czasu w trójeczkę :-)

[ Dodano: 2010-06-29, 12:13 ]
ale tu cicho dzisiaj :ico_placzek: to ja dalej idę pracować :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

29 cze 2010, 12:21

Jezu jakie upały. Zwariuję nim lato się skończy, a potem za nim znów zatęsknimy :ico_sorki:
Poszliśmy na spacer i ledwo wózek pchałam. Byłam tak spocona jak bym z wody wyszła. Od razu weszliśmy z Matim do wanny pod zimny prysznic. Ale super, ale co z tego jak plecy znów mokre. Dobrze, że na basen dziś jedziemy. Aż marzę o tej chłodnej wodzie.

Milenka niszczy Matiemu co napotka na swojej drodze. Budowle, książki rozwala, gazety rozdziera :ico_szoking:

Magda33
nasze dziewczyny wiedzą co zdrowe do picia. Szkoda tylko, że mamusie fisiują :ico_haha_01:
A TY chcesz całkiem ja oduczyć od cyca czy tylko od nocnego cyca?

[ Dodano: 2010-06-29, 12:22 ]
Isia i co chcesz te granulki na ząbkowanie?

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

29 cze 2010, 12:55

A TY chcesz całkiem ja oduczyć od cyca czy tylko od nocnego cyca?
na razie od nocnego, ale jak już będzie blizej roczku, to chciałabym całkiem. Na razie korzystam z tego, że karmię piersią i przynajmniej jestem o godzinkę krócej w pracy :-D
Jezu jakie upały
u nas to samo, aż się nie chce wychodzić z klimatyzowanego pomieszczenia, ale pędząc do Zosieńki przetrwam i upał :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

29 cze 2010, 13:09

Magda ja też zaplanowałam do roczku. Już widzę jednak, że będzie mi coraz częściej ja oduczyć. Ona nawet w dzień bez cyca nie zaśnie. No chyba, że na spacerze jak jest godzina jej spania, to sama usypia, ale w domu nie ma szans. Teraz usnęła o 12.40 po misce pomidorówki, a i tak cycem doprawiła.
Jak wstanie dostanie mięsko z sosem i knedla.
A właśnie Magda jak knedle z truskawkami? i co tam za ciacho robisz?

Mój bilans wagowy u rodziców tragiczny. 2 kg na plusie. W domu czeka mnie ciężka harówka by znów mieć moją piątkę z przodu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

29 cze 2010, 13:28

A właśnie Magda jak knedle z truskawkami? i co tam za ciacho robisz?
knedle, które mama wczoraj zrobiła byly przepyszne, takei leciutkie mniam mniam, mimo, ze zjadłam chyba z 10 :ico_wstydzioch: to nei byłam specjalnie przejedzona. A ciasto robiłam truskawkowe, na spód biszkopt, a masa z truskawek, jogurtu naturalnego i śmietany 30%. Masę daje się do woreczka i wylewa na przemian białą i różową i są tego dwie warstwy i wygląda jak szachownica. Ja oczywiście wieczorem bylam padnięta, więc wylałam masę rózową i na to biała i na górę galaretkę zmieszaną z truskawkami.

robisz spód biszkoptowy z 5 jajek, a masę robi się tak: miksuje się 3 szklanki jogurtu naturalnego z 1/2 łyżeczki esencji waniliowej, 4 łyżkami cukru i 3 łyżkami żelatyny rozpuszczonej w 3 łyżkach wody, dzieli się na pół i jedną część dodaje do ubitej śmietany 30% (1 szklanka), a drugą do zmiksowanych truskawek (0,5kg). Zanim stężeje na dobre, to daje się te masy do woreczków foliowych i na przemian robi się okręgi z tych mas na biszkopcie, tak samo drugą warstwę. Póżniej miksujesz 0,5 kg truskawek, dodajesz do nich jedną tężejącą glaretkę truskawkową i wylewasz na ciacho. Pycha :-D

Mam nadzieję, że w miarę jasno napisałam. Jakby czegoś nie wiedziala to pisz :-)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

29 cze 2010, 14:01

A Ty Kasiu to wyczytałaś? wypisałaś się z nk?
Tak, to tam pisze, ale z wypisem narazie czekam bo czasu mi brak, a mam ponad 50 zdjęc. :ico_szoking:
A to jakiś urlop?
Tak zwane "tatusiowe" 5 dni urlopu. W Krakowie byliśmy zmniejszać moją obrączkę, u rodziny, no i Kamil miał egzaminy w szkole.
mąż ma wolne, to przynajmniej trochę Ciebie odciąży i będziesz miala więcej czasu dla siebie, no i spędzicie też w końcu więcej czasu w trójeczkę :-)
Fajnie, fajnie siedzimy sobie razem, tylko dzwonią do niego co chwilkę z pracy. :ico_noniewiem:

Kilolek Śliczne zdjęcia chłopców. :)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość