Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

29 cze 2010, 16:38

Kasia ale wystarczy chyba zlikwidować konto? chcesz najpierw fotki kasować?

Magda33 to ciacho jest trudne czy tylko tak wygląda? :ico_haha_01: w każdym razie musi być pyszne.
A przepis na knedle dostaniemy?:)

My już po basenie. Milenka po 40 minutkach usnęła i spała w foteliku, a my jeszcze 20 minut poszaleliśmy. Ale się wynurkowałam. Teraz oczka pieką.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

29 cze 2010, 17:05

ale wystarczy chyba zlikwidować konto? chcesz najpierw fotki kasować?
Nie no konto wystarczy skasować, ale ciągle nad tym myśle. Szkoda mi.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

29 cze 2010, 17:26

witam dziewczynki

my cały dzień na podwórku , Ala chlapie sie w basenie a my z Lolusiem wylegujemy się na kocyku pod parasolem :ico_oczko:

teraz weszłam troszkę do domu ,bo tyle prasowania na mnie czeka ai Lolkowi znudziło się siedzenie i teraz obraca domowe zabawki a ja zamiast prasować to myk na forum :ico_oczko:
My już po basenie
fajnie też bym pojechała ,ale ze względu na Ali ugryzioną nogę nie pojadę , bo tak by cały czas moczyła a na podwórku to uważa i woda nie jest tak głeboka
knedle, które mama wczoraj zrobiła byly przepyszne, takei leciutkie mniam mniam, mimo
zjadłabym takich knedli
Fajnie, fajnie siedzimy sobie razem,
prawdziwe tatusiowe

Lolkowi chyba idą dolne dwójki , bo wszystko gryzie i marudkuje troszkę , sam nie wie co chce :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

29 cze 2010, 17:51

Wiolaw a ogólnie to jak z tą nogą Ali?

Kasia90 a no właśnie szkoda tego konta :ico_haha_01:

Ale przed chwilą paniki nasiałam.
Jadłam nektarynkę. Nagle nagryzłam obok pestki. Była taka spruchniała, że się rozpadła, a z niej wyleciały 4 szczypawice :ico_szoking: paniki narobiłam. Krzyknęłam, Milę zabrałam bo to koło niej było. Rozpłakała się.Mati się wystraszył. Teraz wszędzie każe się nosić:ico_szoking: ubiłam mendy jedne, ale nawet nie chce myśleć, co by było gdybym jakąś zjadła :ico_sorki: jeszcze mnie wszystko swędzi.

Kurde Mati ma znów jakieś uczulenie na brzuchu i na nodze jeszcze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

29 cze 2010, 22:16

a z niej wyleciały 4 szczypawice
o fuuuu :ico_szoking:

a u mnie wziełam Lolka z wanienką do pokoju na wieczorną kompiel i wylał mi całą wanienkę wody na środku pokoju i też krzyknełam i go wystraszyłam i ani nie mogłam go dobrze umyć bo wychodził z wanienki , ani wytrzeć bo spazmował :ico_noniewiem:

ale teraz mam ciszęi spokój , Ala śpi u dziadków ,P nie ma , Lol śpi jak aniołek a ja zasiadłam w fotelu wybalsamowna i forumkuję :ico_oczko:

może kieliszeczek winka sobie wleję, jak myślicie mogę sobie pozwolić przy cycusiowaniu ?

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

29 cze 2010, 23:03

Dziękuję bardzo za komplementy fotkowe :ico_haha_02:

Matikasia wydaje się, ze z Michasia zdrowiem wszytsko ok. Było ok 2 tygodnie temu, więc teraz myslę, zę też. 6 mamy szczepienie to zobaczymy jak waga ale sądząc po tym jak wygląda to ok :ico_haha_02: Kuba ostatnio powiedział "o nie!! jego nózki wyglądają calkiem jak kiełbaski" :-D :-D :-D i taka jest prawa

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

30 cze 2010, 00:35

Witam nocnie normalnie parówa taka że spac się nie da :ico_noniewiem: dziewczynkimimo ze wymęczone dzis to tez miały problem z zasypianiem :ico_olaboga:
matikasia, - moja ostatni to raz pije wode a raz ma na nia awersje :ico_noniewiem:
ta nektarynka z niespodzianka :ico_noniewiem: a ja tak sie boje od dziecka szczypawic brr az mi sie słabo zrobiło jak przeczytałam
kilolek - Kubuś i Bartuś super chłopaki :ico_brawa_01:
Magda 33 na twoje zyczenie wstawiam fotki moich gwiazdeczek :-) takie wystrojone na impreze i jeszcze dzisiejsze z igraszek w basenikach :-)
wylał mi całą wanienkę wody na środku pokoju i
to Loluś załatwił mamusie :-) sprzątanko dla mamusi :ico_noniewiem:
wiolaw, - kieliszeczek winka dobrze wpływa na krążenie a jeden kieliszek wina nie zaszkodzi tylko nie przesadzaj :ico_nienie:

[ Dodano: 2010-06-30, 00:36 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

30 cze 2010, 09:11

może kieliszeczek winka sobie wleję, jak myślicie mogę sobie pozwolić przy cycusiowaniu ?
Pewnie, że tak. Kieliszek wina to nic złego, gorzej jakbyś butle wciągnęła. :D

Edulita świetne zdjęcia! :) Widać dziewczynki się wyszalały, ale i Ty. :)

A my dziś na zamek jedziemy. Tzn najpierw Kamil dzidzie bierze na spacer, ja sprzątam, a potem w 3 jedziemy. :)

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

30 cze 2010, 09:58

witam śniadankowo

edulita, dziewczynki ksiezniczki śliczne ,a w basenikach szaleństwa super i mamusia korzysta :ico_oczko:
ja Lolusiowi muszę kupić drugi mały basenik , bo do większego nie bardzo chce , zresztą woda zimna i dziei kupa chlapiących po bokach :ico_oczko:
Wiolaw a ogólnie to jak z tą nogą Ali?
wiesz ogólnie to ładni się goi , ni maśliła się wogóle ale rana byłagłęboka więc i długo sie goi , a teraz jak rozmiękczy w basenie to może zacząć się jeszcze maślić :ico_noniewiem:

o kurcze zapomniałam że wodę właczyłam do basenu , może jeszcze nie przelało :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

30 cze 2010, 10:02

witam kochane :-)
U nas ciagle spacerki bo pogoda boska :-)
Dzis juz jedziemy na wakacje, 3 tyg nad morzem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Najpier jedziemy na pare dni do kolezanki do Kolobrzegu a potem na 2 tyg do Katów Rybackich kolo Krynicy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale sie ciesze.
Pakowanie w toku, ale rzeczy jakbysmy na rok wyjezdzali :-D :-D chyba stara bedzie trzeba kupic :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość