Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

30 cze 2010, 10:39

Witajcie z ranka.

ALE POSPAŁAM. Mama wróciła się pracy, bo tam jeszcze remont i zapomnieli do niej zadzwonić, więc o 8.20 znów wylądowałam w łóżku :ico_szoking: spałam do 10.19. Jak mi tego było trzeba :ico_haha_01:

Edulita
u nas tez masakra z upałami. Wczoraj Mila padła o 19, ale budziła się do 20 co chwila. Wody trochę. Cyca trochę. Wreszcie usnęła po 20 i spała do 1.
Fotki cudne. Niki nurkuje? Mati też chce. Kupiłam mu okulary tydzień temu takie z dużą maską na nosek od razu i gnida sie boi.

Wczoraj w domu mieliśmy 28 stopni wieczorem :ico_sorki:
U nas jest 22 bo pytałam Tomka, więc chyba dobrze, że już wracamy w niedzielę. Dłużej bym tego nie zniosła.

Jeszcze 2 szczypawki się wczoraj znalazły.

Ewcia odpoczywaj i ciesz się pogodą. A do nas wracaj bezpiecznie. A bierzesz kompa?Ja to chyba jak pojadę to nie biorę. Trzeba odpocząć troszkę.

Wiolaw nie wiem czy lampka wina zaszkodzi czy nie. Są pewnie różne opinie. Ja szłam tokiem karmię nie piję ani grama. Tak jak mi położna za początku zaleciła.
To dobrze, że Ali się goi.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

30 cze 2010, 11:23

Witam
Dziś u nas jeszcze upalniej :ico_olaboga: zaraz się zbieramy na działkę i wskakujemy znowu do baseników :-)
Kasia90 - fajnie że robicie sobie wspólną wycieczke :ico_brawa_01: czekamy na fotki z wyprawy na zamek
ja Lolusiowi muszę kupić drugi mały basenik , bo do większego nie bardzo chce
nasza tez na początku bała sie zimnej wody ale później przełaziła ze swojego z ciepłą do Nikoli z zimną i już jej nic nie przeszkadzało jak sie rozszalała
matikasia, - Niki tez na początku sie bała kilka razy opiła się wody ale taraz już wciska ten łeb pod wode i nuruje :ico_haha_01:
Ewka_82, - super wypoczywajcie nalezy wam sie wypoczynek :-) i cykajcie duzo fotek
ale rzeczy jakbysmy na rok wyjezdzali
z kąd ja to znam :ico_haha_01: ale z dziećmi to trzeba tego nadbagażu zabrac
wiolaw, - to moze do basenu zaklejaj plasterkiem z opatrunkiem tą ranke Ali, bo tak to szybciej sie na otwarto goi ale takie moczenie moze rzeczywiście nie służyć :ico_noniewiem:
Dziekujemy za miłe komentarze :ico_sorki:
Miłego dnia zyczymy może jak wrócimy wieczorkiem to jeszcze zajrze

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

30 cze 2010, 16:33

MY już po baseniku. Całe 3 godziny. Było superaśnie. Boziu jak ja będę tęsknić za takim życiem. U nas szary plac zabaw, a i tak to już wypas. Na najbliższy taki basen z 50 km. Inni maja dalej. A tu w każdym miasteczku wypas.
Milenka jak tylko widzi wodę i dzieci w basenie podskakuje i się cieszy i mówi "e".Zagaduje tak. Mati też uwielbia basen i zabawy w wodzie.

W domu nadal duszno. Wiatrak chodzi. najlepiej cały dzień bym nad wodą siedziała.

[ Dodano: 2010-06-30, 18:44 ]
ale puchy:)

ja jeszcze na rowerku byłam
upał taki, ze potem prosto do wanny
teraz przy wiatraku siedzę
zaraz milę karmić, matiego uspać i relaksik

[ Dodano: 2010-06-30, 20:31 ]
Chwała dla mojego taty za pomysł. Wraca dziś z pracy z kilmatyzacją domową. Szkoda, że nie wcześniej.Szkoda już mu było Matiego i Milenki. W dzień jest u nas nie do wytrzymania.
Także od jutra lepiej w domciu. Nie będziemy się tak pocić.

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

30 cze 2010, 21:23

Bardzo dziekujemy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: na pewno wypoczniemy :-D

matikasia, lapka bierzemy i prezz pierwsze 5 dni net bedzie od kolezanki ale potem juz na wczasach nie wiem czy od kogos zlapiemy bo bezprzewodowego nie may.

My sie zbieramy, mysle ze ok 10godz pojedziemy, zamelduje sie rana jak sie wyspimy :-D :-D
paaaaa

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

01 lip 2010, 01:06

ja jak zwykle nocniakowo

około 19 pojechaliśmy do znajomych i tam zachciało nam się pizzy więc zamówiliśmy sobie i czekaliśmy na nią 2 godz :ico_noniewiem:
wróciliśmy przez to do domu po 23, dobrze że dzieciaki pokompałam przed wyjściem , bo już w samochodzie były dentki , tzn Loluś to tam usnoł i się przespał ale wstalpo godz i skory do zabawy , nie wiem ile to dziecko ma siły , w dzień spał 2*20 minut :ico_noniewiem:

Ewka_82, wypoczywajcie , ale wam zazdroszczę ,my zawsze jeździmy do Krynicy Morskiej to za Kontami Rybackimi
Chwała dla mojego taty za pomysł.
oj chwała :ico_brawa_01:

babcia dziś zakupiła Lolkowi mały basenik i okazało się przy pompowaniu że dziurawy :ico_noniewiem:
a dziś już chętnie by wszedł , ale u Ali w basenie za dużo wody dla niego i tylko nogi pomoczył :ico_oczko:
wiolaw, - to moze do basenu zaklejaj plasterkiem z opatrunkiem tą ranke Ali
cały czas miała zaklejone żeby nie brudzić , ale w basenie odkleiłam , bo tak z plasterkiem to cały czas wilgotno , a odkryte to jak wychodzi na słoneczko to szybko obsycha, ale bserwuję cały czas i jest ładnie
Wiolaw nie wiem czy lampka wina zaszkodzi czy nie. Są pewnie różne opinie. Ja szłam tokiem karmię nie piję ani grama. Tak jak mi położna za początku zaleciła.
ja też tak uważam i wkońcu nie wypiłam
zresztą jak szybko mnie naszło , tak szybko przeszło :ico_oczko:

dziś pojechaliśmy do tych znajomych , bo kolega miał dylemat , bo dostał bardzo dobrąoferte pracy ale w gdyni a to 400km od nas i tylko dom i żone odwiedzał by w weekendy i chciał pogadać ,jaką decyzję podjołby ktoś na jego miejscu i raczej wszyscy byliśmy na tak , więc w sierpniu możliwe że będzie do kogo pojechać nad morze i lokum będzie darmowe :ico_oczko:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

01 lip 2010, 06:51

Witam i ja
przyznam sie szczerze i bez bicia że nie chce mi sie czytac zaległości
a nie zaglądałam przez kilka dni bo mi net mulił gorzej niż krew z nosa idzie
przejżałam tylko fotki i są cudowne :) :ico_brawa_01:
:ico_tort: za 8 miechów oliśki
myslałam przedwczoraj że oszaleje, wstawałam do oliwki co 2,5 godziny w nocy - wiem że niektóre z was wstają czesciej ale juz zapomniałam jak to jest i rano byłam wypluta
ale za to dzis spała od 20:15 do 6:30 :ico_brawa_01: no to wypoczełam
nie wiem co mam wam jeszcze napisac wiec ide napuszczac wode do basenu :)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

01 lip 2010, 07:19

:ico_tort: za 8 miechów oliśki
:ico_brawa_01: :ico_tort:

My wczoraj na zamku byliśmy. Wróciliśmy po 20. Padnięci. Potem jeszcze goście. A Kinga spała do 5:20 i koniec. Dziś szczepienie, a potem zobaczymy. Jak nie będzie zła po szczepieniu to wybierzemy się nad wodę albo na taki plac koło tego zamku, takie jakby muzeum. Zobaczymy. Zdjęcia wkleję na pewno, tylko troszkę później.

[ Dodano: 2010-07-01, 07:20 ]
Ale bym zapomniała. :ico_wstydzioch: :ico_puknij:
:ico_tort: :ico_tort: za 7 miesiąc Kingusi!!! :)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

01 lip 2010, 08:42

Kasia90 Kinia dopiero co miała pół roczku, a już 7 miechów. A Mila pojutrze 8 :ico_szoking: Także 7 buziaczków dla Kingusi :ico_haha_01:

Isia pytałaś mnie na priva o te granulki. Chcesz je czy nie? w niedzielę już wyjezdżam:)

Wiolaw Wy to macie zdrowie do tych gości. Ja to się nigdzie o tej godzinie nie wypuszcza. Zresztą nie boisz się, że Loluś będzie rozregulowany przez to?
Ja jakoś może inna jestem, ale sztywno się raczej trzymam tych wszystkich pór wieczornych. Nie ma mowy o wyjściu po kąpieli :ico_haha_01:

Milcia od wczoraj wstaje troszkę i się giba jak do raczkowania, ale zaraz potem się kładzie i się czołga po całym pokoju.

A my dziś w domku do 15.30. Potem jedziemy na ostatni szoping. A jutro mam auto cały dzionek i pojedziemy na basen na dłużej niż zwykle.

[ Dodano: 2010-07-01, 08:44 ]
Isia ja tak codziennie wstaję do Milenki.
Dziś jadła
19 butla
cycuś 20, 22.30, 0.30, 3.30, 5,
pobudka 6.15
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
PADAM :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

01 lip 2010, 09:42

matikasia, sorry zapomniałam z tego zalatania, poprosze jesli mozna jedno opakowanie :) i nr konta do przelewu :)

[ Dodano: 2010-07-01, 09:44 ]
a tak wogóle dzis mam braci u siebie, oszaleje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

01 lip 2010, 09:55

Isia no to dobrze, że się przypomniałam:) zaraz idę na spacerek to kupię. Zobaczę wtedy ile dokładnie kosztowało i po ile euro jest ok?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości