madi1307
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 20 maja 2010, 10:28

19 cze 2010, 12:49

halo,halo!
Dziś mój termin a tu nic.Nie udalo się jednak pojechac na zakupy :ico_spanko: !Za to wyciągnęłam mężulka na długi spacer!!! :ico_brawa_01: :ico_haha_01: :ico_haha_02:
Dziewczyny piszą mi,że mogę sobie jeszcze poczekać.Jedna urodziła 5 czerwca i była dziewięć dni po terminie.ojjojjoj :ico_oczko: :ico_olaboga:
Tata dzwoni do mnie codziennie i pyta czy już? :-D Zapomniał już pewnie,że to tak nie idzie łatwo :ico_haha_01
Mąż będzie razem ze mną przy porodzie,tak sobie postanowił...no ale zobaczymy czy da radę.Boję się,że spanikuje,hihi :-) Napewno to fajne uczucie zobaczyć swoje malństwo tak zaraz po narodzinkach.To super,że twój mąż nie bał się trzymać maleństwa w ramionach.Bardzo bym chciała,żeby mój mąż też pomagał i nie miał obaw...Jak to się mówi-wszystko wyjdzie w praniu.
Miłego popołudnia!!!
pozdrowionka :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

19 cze 2010, 20:48

madi1307, spokojnie, jak dzidzia będzie gotowa przyjść na świat to przyjdzie :-D
a ja nie to w szpitalu ci wywołają poród , nie jest to bolesne ani złe bo mi tak wywoływali, wystarczyło tylko przebicie wód bo lekkie skurcze miałam, a cała akcja się rozwinęła tak szybko, ze urodziłam w 3 h :-D

U nas są już goście :ico_brawa_01: tyle, że śpią od 17.00 , chyba bardzo zmęczeni są tą podróżą :-)
a Mike coś kolejny dzień gorączkuje (mam nadzieje , ze to od szczepienia) bo ciągle ma 39,5st, dam czopek spanie, a potem znowu rośnie, na szczęście spada po czopkach to dobry znak, i włąśnie obstawiam , ze to po szczepieniu, oby już jutro obudził się bez :-)

madi1307
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 20 maja 2010, 10:28

20 cze 2010, 00:00

Nic się nie martw Marzenko,napewno wszystko będzie dobrze z Twoim synkiem.Ja dopiero kłade się spać za chwileczkę.Dziś był dzień pełen wrażeń i spacerów.Padam już.Mam nadzieję,że dzisiejszą nockę prześpię bez problemów.Trzeba zbierać siły :-)
Fajnie,że macie gości.W takim razie miło spędzajcie czas,buzialki

[ Dodano: 2010-06-20, 09:53 ]
Halo dziewczyny!
Chyba właśnie si zaczyna...Dziś rano odszedł mi tzw.czop... :ico_szoking: a dwa tygodnie temu tez miałam już lekkie kwawienie.Wczoraj czułam jakby mi się brzusio osadzał coraz niżej i niżej i tak jakbym miała lekkie bóle przed miesiączką.Boję się,że nie będę wiedziała czy to już czas do szpitala czy jeszcze nie.Trzymajcie kciuki!Buziaki

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

23 cze 2010, 11:37

madi1307, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super
niech sie rozkręca , chyba , ze już jesteś po :-D

madi1307
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 20 maja 2010, 10:28

01 lip 2010, 09:43

halo,halo...
dziewczyny juz jestem po,mam wspaniałą córeczkę :ico_brawa_01: naiszę więcej potem...czy orienujecie się może jakie dokumeny musze złożyć po porodzie do nav...
buziaki i pozdrawiam :-)

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

03 lip 2010, 23:31

madi1307, no witaj

ogromne gratulacje :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
super , że masz juz to za sobą i tulisz już swoją córeczkę w ramionach
a jak się czujesz?? jak się czuje mała?? jak tam poród?? opisz coś więcej

ja trochę skojarzyłam fakty i domyśliłam się, że twoja koleżanką o której piszesz jest Anita, jak tak to my się znamy, bo była ostatnio u mojej siostry i się chwaliła , ze jej koleżanka urodziła córkę Antosie i tak poskładałam wszystko do całości i wyszło mi , ze to ty hehe , ależ ten świat mały
tyle, ze Anita nie chwaliła się , ze jest w :ico_ciezarowka: fajnie wiedzieć :ico_haha_01:

a u nas byli znajomi i dziś dopiero pojechali wiec ja praktycznie przez ten okres nie wchodziłam na forum :-)
miłej niedzieli życzę :-D

madi1307
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 20 maja 2010, 10:28

05 lip 2010, 14:06

No hej! :-)
A to małpicha z Anity,nic się wam nie pochwaliła... :-D Ja poznałam Anitę w zeszłym roku.Mój mąż znał ją tak z widzenia jeszcze z Polski i jak dowiedzieliśmy się,że mieszkają w Arendal to postanowiliśmy zadzwonić.Oni pomogli nam duzo jak i co z dzieckiem i ciążą,chciałam się kogoś poradzić,no i tak się zakumplowaliśmy.Czasami się odwiedzamy,ale rzadko.Wspominałaś mi coś,żę Twoja szwagierka miała w zbliżonym terminie rodzić w tym szpitalu.Już urodziła?Bo spotkałam tam jadnego tatusia polaka al nawet nie wiem jak miał na imie,tylko chwilke pogadaliśmy.Mówił,że to jego trzecia dzidzia i że żona rodziła pierwsza dwójkę w Pl.tak sbie pomyślałam,że to może wasza rodzinka.Urodziłam im się córeczka.Urodziła 24 czerwca ale do szpitala z bólami pojechałam już 22 i tak mnie przetrzymali mając nadzieję że urodzę siłami natury.No ale niestety nie było mi dane.Szkoda.miałam bóle i wszystko ale rozwarcie tylko na 3cm i niec więcej.No i zrobili mi cesarkie.Byłam zawiedziona.Dwa dni w bólach i nic z tego.Próbowali już wszystkiego akupunktury,prysznice gorące,rano podali mi epidural licząc na to że rozwarcie przyjdzie a tu niestety nic,tylko 3cm.Po 6 godzinach podawania epiduralu zabrali mnie na blok i zrobili carke.Mąż mógł być przy mnie,opciął pempowinkę i płakał jak dziecko.był ze mną przez cały czas.Najgorsze były dla niego pewnie te chwile przed porodem te bóle i moje jęczenie że boli,ale był dzielny.Powiedział że przy następnym porodzie też chce być.Potem spałam po porodzie 6 godzin prawie nietomna,bo przed zabiegiem podali jeszcze jakieś znieczulenie.Mąż miał okazje zajmować się maleńką zaraz po porodzie i dzięki temu przełamał wszystkie lęki.Cieszę się bo teraz dużo mi pomaga.opieka w połogu była bardzo super.nie miałam mleczka dla małej na początku no i jak w końcu dostałam pokarm to cała uradowan byłam,bo mała musiała pić gotowe mleczko,a przez pierwsze dwa dni nic nie dostała bo lekarz powiedział,że dostała jakieś witaminy i to jej wystarczy.Antosia jest grzeczna,ładnie je mały głodomorek i jak na razie dużo śpi.a co tam u Was?kozystacie pewnie z pięknej pogody.My z Antolkiem pedzimy na spacerek n przeciw tatusiowi jak pojedzie z pracy,bo postanowił jeździć na rowerze dla polepszenia kondycji.
Sciskamy i całuski,papa :ico_brawa_01: :-) :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

05 lip 2010, 14:52

madi1307, trochę zdziwiłam się, że Anita się nic nie pochwaliła bo my razem tzn ona parę miesięcy wcześniej zaczęliśmy się starć o dziecko i ciągle się mnie pytała czy już jestem , czy już zaszłam , no ale ja jeszcze nie byłam w ciąży, my się często widzimy, odwiedzamy, blisko nas mieszka, nawet byłam kilka razy u mnie a ona u siostry mojej i nic zero wspominania o ciąży :ico_noniewiem: nie mam pojęcia czemu to ukrywa przed nami :ico_noniewiem: no cóż będzie chciała to powie , ja tam swojej ciąży nie ukrywam :-D bo bardzo się cieszę , ze jestem i dla mnie to sama radość jest chwalenie się :ico_haha_01: ,ale jej jeszcze nie mówiłam bo nawet nie miałam okazji się pochwalić, chociaż ona miała trochę okazji do pochwalenia się mi bo pierwsza zaszła , nie wiem jakieś to dziwne :ico_noniewiem:

Jeju to twój poród bardzo ciężki był :ico_olaboga: , ale się namęczyłaś przez te 2 dni w bólach, współczuję, pewni się zawiodłaś, że już tyle wycierpiałaś a i tak cesarkę zrobili, no ale trudno, najważniejsze, że dzidzia zdrowa i mąż mógł przeciąć pępowinę nawet przy cesarce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: teraz pewnie jesteście najszczęśliwszymi na świecie rodzicami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
widzisz mówiłam , że opieka jest tam super i szybko nauczyli cię karmić :ico_brawa_01:

Gratuluję jeszcze raz z całego serca :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a co do Siuni szwagierki to ona urodziła dopiero 1 lipca i to jej druga dzidzia :-)
aleeeeee, z tym chłopakiem co gadał to kolega mojego męża Krzysiek, jego żona Asia miala termin na koniec czerwca i urodziła córeczkę i to jej 3 dzidzia, 2 synów urodziła w PL , a tą malutką tutaj , ale ten świat mały :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: no nie mogę , wszyscy sie znają :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Mnie męczą straszne mdłości, muszę ciągle jeść , jeść i jeść jak nie jem to zaraz chce mi się wymiotować, najchętniej bym sobie poleżała, ale wiesz to nie jest realne , jak jestem sama w domu z małym dzieckiem , więc ciągle jem by było ok, jeszcze mam zawroty głowy i duszności, jak dla mnie to nowości bo z Mikiem nic takiego nie miałam więc uczę się jakoś z tym żyć :ico_haha_01: :ico_haha_01:
a w Poniedziałek jedziemy na 3 tygodnie na wakacje do Pl , więc sobie trochę odpocznę :-D

madi1307
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 20 maja 2010, 10:28

05 lip 2010, 18:29

Ale Wam zazdroszczę,jedziecie sobie na wakacje... :-) :ico_brawa_01: super!!!
A co do Anity to wiesz ona coś tam wspominała,ale nie była jeszcze pewna na 100% więc przypuszczam,ze jak już będzie widomo na 100% to napewno Wam powie.Ona tez bardzo chciała zajść i bała się że to jeszcze nie to.
Oj to nieciekawie jak tak się żle czujesz.Ciekawe jak minie Ci podróż do Pl.
Ja mam troszkę wolnej chwilki bo mąż śpi z małą pindziusią.Wiesz jaka jest słodziutka.Nie oddała bym jej nikomu.
My do Pl chcieliśmy pojechać dopiero w grudniu,ale może będziemy już musieli wcześniej.dzwonił mój tata wczoraj i coś wspomiał że ma zamiar ułożyć sobie życie na nowo...więc nie na wakacje ale raczej z przymusu i obowiązku przyjdzie nam pojechać. :ico_zly: Smuci mnie ten fakt no ale co zrobić :ico_placzek:
Zyczę udanych wakacji i odpoczywaj dużo w Pl
Buziaki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

05 lip 2010, 22:15

madi1307,
a nic nie pisałaś o Antosi
Ile ważyła ??
ile mierzyła?? obwód głowki?? jak wyglada??, jak śpi?? jak je??
opowiadaj cos więc :ico_sorki: :-)
jak sobie radzisz w roli mamy a mąż w roli taty??

A co się stało?? nie lubisz tej nowej kobiety taty?? czy po prosu wolałabyś by już sobie życia nie układał na nowo??, bo widzę, że szczęśliwa nie jesteś z tego powodu
:ico_pocieszyciel:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość