Zosia83
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 28 maja 2009, 18:51

Chrzest 5 -latki

08 lip 2010, 09:53

Będę matką chrzestną, takiej lekko wyrośniętej dziewczynki:)
Zastanawiam się czy na prezent wypada kupić kolczyki - mała je już nosi, i czy to nie za skromny prezent? Widziałam, że w Aparcie takie kolczyki -delfinki srebrne kosztują niecałe 30 zł.Wypada?

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

08 lip 2010, 09:58

Zosia83, może kup jej coś ze złota to bęzie miala na dłużej tak sobie myślę....

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

08 lip 2010, 12:50

Ja myśle, że ciezko jest komus doradzic jakis prezent nie znajac jego/jej sytuacji finansowej.
Jezeli mowisz o kolczykach srebrnych za 30zl to mozna pomyslec ze nie jestes w stanie finansowo wydac troche wiecej, a jezeli Ty wiesz ze jestes w stanie dac troche wiecej to ja tez uwazam ze złote mogłabyś kupić.
A jak nie chcesz kolczyków to ta dziewczynka jest już duża i np. branzoletke z blaszka na której jest jej imie. moje córki takie mają branzoletki.
Albo napisz do jakiej kwoty chce coś kupić to moze cos innego wymyśle :-D

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

09 lip 2010, 15:59

Aparcie takie kolczyki -delfinki srebrne kosztują niecałe 30 zł.Wypada?
myśle że nie wypada
wiadomo wszystko zależy od sytuacji finansowej, ale to wydatek na chwile obecna jednorazowy
mi by było głupio dać dziecku w prezencie na chrzest kolczyki ze srebra za 30 zł

NICOLA_1985

10 lip 2010, 07:28

mi by było głupio dać dziecku w prezencie na chrzest kolczyki ze srebra za 30 zł
szczerze????? mi też by było głupio dac tak taniutki prezent. no ale wszystko tez zalezy od sytuacji finansowej :ico_noniewiem: jesli ktos na prawde nie ma kasy.... :ico_noniewiem:
każdy daje taki prezent na jaki go stac i jesli ktoś nie ma pieniedzy to nie można sie zastanawiac czy wypada czy nie wypada? bardziej nie wypada odmówic dziecku bycia chrzestną z powodu złej sytuacji finansowej albo nie kupienie zupełnie niczego. symboliczny prezent nie jest niczym złym..
ale wiadomo ze jesli nasz prezent jest najtańszy a ma byc prezntem na ważna uroczystośc mozemy czuc sie z tym źle i moze byc nam głupio... :ico_noniewiem: a tym bardziej gdy w tym dniu uczestniczymy jako matka chrzestna.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

17 lip 2010, 08:31

pare lat temu mojej bratanicy na chrzest też kupilam kolczyki
miala wtedy 4 lata
i szczerze... nie kupiabym srebrnych
odlożyam kaske wcześniej i kupiam sliczne zlote kolczyki, z wtopionymi cyrkoniami z zapięciem specjalnym dla dzieci

do dziś je nosi i innych nie chce zalożyc, "bo od cioci dostala"

teraz moja córcia też bedzie miala chrzest lada dzień i wiem ze od chrzestnej też dostanie zlote kolczyki :-D

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

17 lip 2010, 20:58

ja także sądzę że to zbyt skromnie .. Może lepiej złoty łańcuszek, no albo złote kolczyki?

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

03 sie 2010, 07:51

Aparcie takie kolczyki -delfinki srebrne kosztują niecałe 30 zł.Wypada?
hmmm
wiadomo ze nie liczy sie za ile tylko co...
ja bym kupila zlota branzoletke z wygrawerowanym imieniem

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość