Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

11 lip 2010, 11:31

Znów Was nie doczytam bo mam kupe roboty - pranie, sprzątanie, po drodze 2 strzyżenia i pakowanie wkońcu... Widze że każdy teraz gdzieś wybywa na wakacje :-) Bawcie się dobrze i dbjcie o swoje brzuszki :ico_sorki: Do spisanka!!! :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-07-11, 11:33 ]
A no i trzymajcie kciuki bo już za 2 dni nasze rodzinki dowiedzą sie o ciąży (wie tylko moja siostra) :ico_oczko: Oby dobrze to znieśli :ico_oczko: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

11 lip 2010, 18:33

czesc dziewczyny, my bylismy od piatku na dzialce, bo kazdy mowil by uciekac z miasta bo to najgoretszy weekend tego lata bedzie i rzeczywiscie upal nie do zniesienia :ico_szoking:
Wiec przesiedzialam caly weekend w cieniu na tarasie. a mlody latal sporo po tym sloncu, ale tak z rozsadkiem :ico_oczko:
jak wrocilismy to malo nie upadlam, na termometrze w cieniu 36 stopni :ico_szoking: a na drugim w sloncu 60 i chyba wiecej bo juz sie skala skonczyla :-D ogolnie fatalnie jest :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

12 lip 2010, 09:29

witajcie dziewczyny

ja już po nadmorskich wojażach :-D . Było fantastycznie. Pogoda super. Zaliczyłam jeden wschód słonca i wszystkie zachody przez te pare dni pobytu. Wrazenie niesamowite-szczególnie o wschodzie jak słoneczko sie budziło :-). najgorsza dla mnie była podróz bo od nas jedzie sie ok. 8 godzin, a z powrotem to wracaliśmy nawet 12 bo jechaliśmy w dzień i czesto robiliśmy przystanki, no i był większy ruch. Ale musze przyznać ze dużo trudniej pływa sie w morzu niz w jeziorze bo są wieksze fale. :-D

karolina-ch dobrze że z dzidzia wszsytko Ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ania-84 dobrze, że ciaża rozwija sie prawidłowo. Musisz na siebie uważac i się za mocno nie forsować. Zyczę udanego wyjazdu nad morze. Trafiliście z pogoda rewelacyjnie. :-)
ejustysia mam nadzieje że pojechaliście nad morze. My wczoraj jechaliśmy przez Toruń i tak cię troszkę wspominałam. :-)
my bylismy od piatku na dzialce, bo kazdy mowil by uciekac z miasta bo to najgoretszy weekend tego lata bedzie i rzeczywiscie upal nie do zniesienia
bardzo dobry pomysł. Po co siedzieć w miescie jak mozna odpocząć gdzieś indziej na łonie natury.

Dzisiaj też zapowiada sie goracy dzień. Jak słońce pójdzie na druga stronę domu to rozkładam lezaczek na tarasie i mocże nóżki. :-D

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

12 lip 2010, 09:33

sylwiab0000, witaj po urlopie :ico_brawa_01:
super, ze wyjazd sie udal :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

no i gratuluje 6 okienka juz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jak ten czas leci nam :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2010-07-12, 09:35 ]
u mnie juz 30 stopni w cieniu oczywiscie :ico_szoking: co to bedzie w poludnie :ico_olaboga: :ico_olaboga:
poce sie jak mysz.
a jak wycieralam kurze i odkurzalam to musialam sie do samej bielizny rozebrac bo ubranie cale mokre, oj takie upaly i ta ciazowa kondycja :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

12 lip 2010, 15:35

no i gratuluje 6 okienka juz jak ten czas leci nam
dzięki Monia. Jestes bardzo spostrzegawcza, bo ja nie zauważyłam :ico_wstydzioch:
Ale faktycznie czas leci piorunem.
Ja dzisiaj pod opieką mam 8 letniego chłopczyka i nie mam czasu leniuchować. Teraz gramy w Uno Spin. :ico_haha_01:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

12 lip 2010, 22:05

melduje sie i ja:) oj ja dzis odczulam upaly strasznie momentami az mi sie slabo robilo,mam dosc lata juz:)
dziewczyny super ze wam sie urlopiki udaly:)
my moze tez w tym roku wyskoczymy jeszcze raz nad morze bo w domu az ciezko wysiedziec....

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

13 lip 2010, 10:59

witam

Oj upały niemiłosierne. Co prawda z rana popadał deszczyk, ale już po nim nie ma ani śladu. Mi ostatnio zaczęły puchnać nogi i próbuje różnych sposobów to sobie robie zimny prysznic na stopy, to leżę z nogami do góry itp. Dzisiaj moze wyskoczę na basen sie troche wymoczyć :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

13 lip 2010, 14:32

Ja dzis bylam z synkiem u lekarza po skierowania na badania i ledwo doszlam i wrocilam, upal, ze hej :ico_olaboga:
jak mnie wczoraj bolaly wieczorem nogi :ico_placzek: zasnac od tego nie moglam.... ale jeszcze nie puchne.
Z kolei dzis dzidzius uparl sie na moj pecherz i wali chyba glowa w niego ile wlezie :ico_olaboga:

A no i informuje, ze AniaR juz wyladowala bezpiecznie z rodzina w Polsce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

13 lip 2010, 14:58

mnie tez uplay dobijaja, na szczescie u nas troche popadalo, za to bylismy wczoraj w kinie i mnie tak krzyz bolal jak wyszlismy do tego pracowalam wczoraj na nocke i dzis ledwo zyje, mezus dal pospac ale amelusia doakazuje ze szok, juz sie poklocilysmy raz (czytaj amelka zrobila mga histerie), poza tym dzidzius kopie jak szalony.... koncze, dzis w planach gofry,oby mi wyszly pyszne i chrupiace :ico_oczko:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

14 lip 2010, 08:03

melduję sie z rana

Jak byłam wczoraj na basenie i jak troszeczkę popływałam to opuchlizna z nóg zeszła, ale wieczorem znowu miałam spuchniete stopy, że nie mogłam butów włożyć. :ico_szoking:
AniaR juz wyladowala bezpiecznie z rodzina w Polsce
no to super. pewnie sie spotkacie na małe ploteczki :ico_haha_01:
karolina-ch mam nadzije że gofry wyszły pyszne. Narobiłaś mi smaka i chyba ja tez sobie zrobię. :-)
Dzisiaj planuję porobić dżemy z wiśni i zakwasić ogóreczki. Tylko jeszcze jedne i drugie jak na razie rosną wiec pędzę je pozrywac póki jeszcze jest chłodniej.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość