Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

14 lip 2010, 08:06

Witam z rańca. Dziś Mila wstała o 7.

T ma krwiaka. Dziś idzie do chirurga. Mają go leczyć. Jak nie zejdzie zabieg.
Potem mieliśmy rozmowę o życiu i niestety na razie zakończyła się niepowodzeniem.

Obiad dziś z odzysku. Zostały mi nuggetsy i sos z parówką, fasolą i kukurydzą. Szkoda mi wyrzucać, więc dogotowałam makaron i usmażę go z mozarellą i curry.Mniam:)

Magda33
oby szybko dziś Ci ten dzień zleciał.
A z Zosią oby to nic poważnego. Koniecznie po lekarzu napisz.
I oczywiście 9 buziaków na 9 miesięcy :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Posprzątałam w słodyczach i w posypkach do ciast. Pranko się pierze. Poodkurzam jeszcze i na dziś chyba wszystko choć jeszcze miałam poukładać w sosach i rzeczach do ciast. Oczywiście już mokra jestem...

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

14 lip 2010, 09:32

T ma krwiaka.
To ładnie narobił... :ico_olaboga:
Mniam:)
Ja wczoraj miałam czekoladowe naleśniki z mascarpone z amerykańską borówką.
Mniam. A jak pachniały. :)
Dzisiaj krupnik i schabowy z ziemniaczkami i surówką.

A w mieszkaniu fajnie, w miarę chłodno. Na pole nie da się wyjść. :ico_szoking:

A wczoraj Kamil miał awarie serwerów i zwolnili ich do domu. Po 13 już był. Pojechaliśmy sobie nad wodę. :)

Kinga dziś coś mi spać nie chce. Jest baaaardzo zmęczona już, a zasnąć ani rusz.

No i wczoraj przyszła do mnie @.
Tragos... I tak jak u Was - potop.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

14 lip 2010, 09:56

A w mieszkaniu fajnie, w miarę chłodno
zazdroszczę, u mnie żar tropików...nawet wentylator już nie pomaga....a jutro ponoć jeszcze cieplej :ico_olaboga:
No i wczoraj przyszła do mnie @.
u mnie jeszcze spokój :-D
A z Zosią oby to nic poważnego
mam taką nadzieję :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

14 lip 2010, 09:59

To jeszcze chyba tylko ja nie mam @ :ico_szoking:

Kasia90 może Kinia po chorobie rozstrojona.
Czasem awarie się przydają :ico_haha_01:
O ja te naleśniki brzmią jak marzenie :ico_haha_01: podasz przepis??

Mila miała drzemkę już o 9, a wczoraj dopiero o 12. Już wcina owocki z jogurtem i zaraz na plac idziemy.
Jednak posprzątałam w sosach, w budyniach ściągnęliśmy wszystkie magnesy z lodówki. Przetarłam ją i na nowo ułożyliśmy ładnie.

[ Dodano: 2010-07-14, 10:00 ]
Magda33 a to Ty też nie masz @ :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

14 lip 2010, 10:01

podasz przepis??
no właśnie, też bym chciała :-D
Mila miała drzemkę już o 9
zlitowała się nad mamusią :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-07-14, 10:02 ]
to Ty też nie masz @
jeszcze nie :-D

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

14 lip 2010, 10:10

O ja te naleśniki brzmią jak marzenie :ico_haha_01: podasz przepis??
Podam razem ze zdjęciami. :-D:-D Żeby Wam ochoty narobić. :-D :-D
może Kinia po chorobie rozstrojona.
Nie, czasami tak ma, że zasypia godzine wcześniej lub później niż zwykle.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

14 lip 2010, 10:16

Podam razem ze zdjęciami. :-D Żeby Wam ochoty narobić.
osz Ty :ico_nienie:

matikasia zaglądam na Twój blog kulinarny i nie widzę zdjęć do przepisów, usunęłaś czy coś mi się dzieje z kompem? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

14 lip 2010, 10:16

Witam!!!
Magda33, dla Zosienki za 9 miesiac :ico_brawa_01:
Pisalas cos o ciarkach u Zosi - Nikola ma cos takiego jak my dorosli ze jak jej sie chlodno zrobi to robi grrrr i ma gesia skorke i sie wzdryga - nie wiem czy dobrze napislam hehehe ale zaraz jej to przechodzi :-)

WCZORAJ MIALAM MASAKRE W SUMIE TO GROZNIE WYGLADALO ALE SKONCZYLO SIE NA STRACHU - NIKOLA OTWARLA SOBIE DRZWI W SYPIALNI - BO ONA JUZ UMIE ZA KLAMKI CIAGNAC NO I STALA I TRZYMALA SIE STOLIKA KTORY STAL PRZY LOZKU NASZYM NO I POLECIALA Z NIM, NA CALE SZCZESCIE STOLIK JEST MALY OKRAGLY I DREWNIANY TAKZE ON W SUMIE NIE SPADL NA NIA TYLKO OBOK NIEJ ALE KUBEK PUSTY SPADL JEJ NA GLOWKE ACHHHHHH BYL KRZYK ALE W SUMIE CHYBA JEJ NIE BOLALO ZA BARDZO BO0 MOZE MINUTKE TRWAL ALE ZA TO MA GUZA NA GLOWCE ...... :ico_placzek: :ico_olaboga: TAKZE OD DZIS ZAKLADAM BLOKADY NA KLAMKI I MUSZE UWAZAC BO LAPIE ZA KURKI W KUCHENCE :ico_olaboga:

No nic pozalilam sie teraz czas robic obiadek bo o 13 umowiona jestem z kolezanka co urodzila tydz temu i laska juz wazy mniej jak przed ciaza i nie ma ani jednego rozstepa :ico_zly:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

14 lip 2010, 10:36

Sabcia, ojej, ty to masz niezłą tajfunke w domciu :) ja na szczescie mam JESZCZE spokoj, bo Oli jest na etapie bujania sie w pozycji do raczkowania, wiem że niedługo ruszy ale im póżniej tym lepiej :ico_noniewiem:
matikasiu sorki że jeszcze przelewu ci nie zrobiłam ale u piotra w pracy chyba se w ch**a lecą :ico_zly: wypłate zawsze mieli pierwszego lub nawet ostatniego a tu juz prawie 15 a na koncie pustki :ico_zly: ku*** za co ja mam z dzieckiem żyć?? gdyby nie to że spędzam prawie całe dnie u mamy i babci to nie wiem czy by mi na jedzenie starczyło - nie powiem juz nic o rachunkach bo nic nie zapłacone!!!!! :ico_olaboga: ku*** akurat w tym miesiącu gdy ja już swojej wypłaty nie mam :ico_zly: przepraszam was za niecenzuralne słowa ale szlag mnie trafia że bede gryźć
jeszcze oli chyba (na 90%) ząbkuje i poprostu mam jej D O S Y Ć!!!!
od poniedziałku P ma urlop i tak sie zastanawiam czy nie spackować mu dziecka i nie wysłać ich do mamusi na trzy dni, ale znając mnie to nie puszcze ich samych bo przeciez on tak nie przewinie - nie wykąpie - nie ubierze - nie uśpi - nie utuli jak ja :/ człowiek to jednak rąbniety jest
matikasia oby ten krwiak zniknął po lekach
wiolaw śliczne fotki, ale kawaler ci rośnie :)
nie wiem co jeszcze komu mam napisać, wyżaliłam sie ale wcale mi nie lepiej, wszystko mnie denerwuje ostatnio
a najbardziej to kasa kasa kasa
ja wiem że niektórzy mają gorzej jak ja i sobie radzą, ale i tak mnie to wkurza!! :ico_placzek:
sorki

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

14 lip 2010, 10:36

BO LAPIE ZA KURKI W KUCHENCE
Tak nisko macie klamki i kuchenkę, że Nika sięga? I dobrze, że nic się nie stało po tym kubku. :ico_sorki:
osz Ty
:-D :-D :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość