Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

14 lip 2010, 10:39

Kasia czekamy na zdjęcia i przepis!!! :ico_sorki:
U mnie pogoda piękna :ico_sorki: chłodny wiaterek i ciepełko. w sam raz. moje dziecko pije mleko a ja siedze w solce i zasypiam.

matikasia, ty to masz zapał do sprzątania. Ja też mam co prawda, ale czasu brak.

DZIĘKUJĘ, ŻA MIŁE KOMENTARZE NA NK

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

14 lip 2010, 10:41

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

80 g gorzkiej czekolady (minimum 60% kakao)
1 łyżka kakao
500 ml mleka
1 (do 1 i 1/4) szklanki mąki pszennej
3 jajka
2 łyżki cukru pudru
2 łyżki masła, roztopionego
3 łyżki ciemnego rumu
szczypta soli

Mleko podgrzać, dodać czekoladę, wymieszać do rozpuszczenia. Ostudzić. Dodać pozostałe składniki i zmiksować. Odstawić na 2 godziny.
Smażyć na patelni (lekko zwilżonej olejem) z obu stron na niedużym ogniu. Pilnować, by się zbyt mocno nie przypiekły, bardziej miękkie są smaczniejsze.
Podawać z ulubionymi dodatkami - u mnie serek mascarpone i borówka amerykańska.
I ja robiłam bez rumu, bo nie miałam i też było pyszne.
Smacznego :)

[ Dodano: 2010-07-14, 10:42 ]
I ja mam jeszcze z koktajlem bananowo brzoskwiniowym - pycha!

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

14 lip 2010, 10:51

Kasia90 przez Ciebie idę do sklepu kupić jakiegoś słodycza albo zajrzę do kanciapki i wezme kilka ciasteczek :-D a naleśniczki pierwsza klasa, jutro chyba zrobię...albo dziś na kolację :-)

Sabcia Ty to masz tornado w domu, Zosia na razie okdryła kontakty, ale juz w każdym dostępnym mam zatyczki :ico_olaboga: ostatnio jak raczkowała, to oderwała listwę przypodłogową i teraz ciągle do niech podchodzi i próbuje oderwać :ico_olaboga:


isia jak Twój P ma w umowie do kiedy pracodawca ma mu wypłacić pensję, to powinien go postraszyć PIP. Ja tak zrobiłam u dawnego pracodawcy Pitera i pomoglo. Pensja później była już w terminie :-D

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

14 lip 2010, 11:08

przez Ciebie idę do sklepu kupić jakiegoś słodycza
Kto jak kto, ale Ty nie musisz mieć wyrzutów sumienia z tego powodu. :)

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

14 lip 2010, 11:30

Magda33, wiesz u nich cała firma (jakies 400 do 500 osób nie wiem dokładnie) nie ma wypłaty, bo zmienili jakis system płac czy coś tam (nie znam sie) i mają jakies problemy, kazdemu kto chce bez problemu dają zaliczki ale co mi po jego zaliczce w gotówce jak ja tu a on tam :ico_zly:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

14 lip 2010, 11:53

zmienili jakis system płac
a to już inna bajka

Kto jak kto, ale Ty nie musisz mieć wyrzutów sumienia z tego powodu. :)
:-D właśnie zjadłam prawie cała milkę truskawkową, kolega zjadł mi 4 kosteczki :-D więcej nie chce, bo się odchudza :ico_oczko:

Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

14 lip 2010, 12:06

HEJ
Bardzo dawno mnie nie było, u nas upały straszne.
Maciuś non stop w samym pampersie, jak włożymy coś na raczki to moment spocony ...
Filipek zadowolony bo basen z woda jest i pluskać sie może.

Maciejka ma już 2 ząbki, zaczyna mi się w łóżeczku podnosić za szczebelki i na nóżki wstawać ...

Wybaczcie ale nie nadrobiłam jeszcze wszystkiego więc zmykam czytać

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

14 lip 2010, 14:29

isiawarszawa, hehehe tobie sie tez niedlugo zacznie :-D raczkowanie na calego hehe
Kasia90, normalnie mamy jak wszedzie - tylko Nika wszedzie staje a jak nie siega to na paluszki sie wspina i juz ....

Wiolaw - super foteczki - a Lolus juz taki duzy :ico_brawa_01:

Na spacerek nie poszlam bo sie rozpadalo na dobre :ico_placzek:

A I ZAOMNIALAM WAM NAPISAC ZE NIKOLA MAJAC STRASZEGO BRATA JAK MYSLICIE CZYM SIE BAWI ???? HEHEH AUTKAMI !!!! I ROBI BRRRRRR I JEZDZI PO ZIEMI HEHEHE

A NO I ZACZYNA SIE OTWIERANIE SZAFEK I LODOWKI I ZAGLADANIE CO TAM JEST A JAK ZAMYKA TO MOWI PAPA :-D

NO NIC UCIEKAM ZROBILAM SOBIE WLASNIE KAWE BO PRZEZ TA POGODE GLOWA MI PEKA

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

14 lip 2010, 19:48

Sabcia masakra jak czytam to ta Twoja Nikusia wyprawia :ico_haha_01:

Milenka czołga się do szafek i szuflad i otwiera. A jak szafka się sama zamknie to się śmieje, że ma wiaterek. Wieczorami myję podłogi i zamiatam, a rano odkurzam, a ona ciągle brudne ma te bluzki od czołgania i ciągle przebieramy. Codziennie pranie, a sterty prasowania rosną....

Dziś dopadła się do moje paluszka w buzi i mi zabrała, ale jej smakował :ico_haha_01:

Jutro jadę z dziećmi do kuzynki 15 km także troszkę odpoczynku będzie. Tak na 16 wrócimy. Zupę już dziś ugotowałam.

Kasia90
naleśniczki mmmm. A ten mascarpone to ucierałaś z cukrem i żółtkami czy taki sam?
A mam jeden w lodówce, ale muszę zużyć twaróg bo do soboty ma termin, także z mascarpone następnym razem i zrobię z jasnymi naleśnikami. Może z malinami lub truskawkami.

PaulinaS co tak rzadko zaglądasz?
Brawa za postępy dla Maciusia :ico_brawa_01:

Isia spoko nie stresuj się. Wyślę Ci w piątek, bo T będzie akurat jechał na pocztę.
Mnie też kasa wkurza, a najbardziej T jak mi gada, że ciągle brakuje i atmosfera niemiłą bo mi się wydaje, że i tak już dużo osiągnęliśmy i dużo mamy.

Magda33 Ty sobie możesz pozwolić na całą milkę..A ja dziś też podżarłam z 5 kinderczekoladek :ico_szoking: Aż wstyd się przyznać :ico_olaboga:

Zaczarowana codziennie coś muszę sprzątać. Kurzy się w tym domu, a dziś miałam wyjątkowo taki dzień. Zajrzałam w kilka szafek i poukładane :ico_brawa_01:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

14 lip 2010, 20:39

taki sam?
Taki sam. :) Pycha. :)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości