basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

19 lip 2010, 13:20

czesc dziewczyny
ja od rana nie za dobrze sie czulam znow duszno i krecilo mi sie w glowie, maz sie zdenerwowal i idzie na zwolnienie na tydzien, zadzwonil sobie do mojego ginekologa i poprosil czy wypisze mu opieke do konca tygodnia, ten powiedzil ze nie ma sprawy i od jutra mam meza w domu :ico_sorki: i cale szczescie, potem na tydzien jeszcze wroci do pracy i juz urlop caly sierpien i potem opieka 2 tygodnie nad nami wic wroci do pracy dopiero okolo 12 wrzesnia :ico_sorki:

wczoraj bylo bosko wiaterek chlodna, dzis slonce za chmurkami ale tez znosnie ale cos musi byc z cisnieniem bo ja slabo sie czuje, dobrze ze w srode mam wizyte dowiem sie czegos wiecej moze jakies rozwarcie sie juz robi, z zuza chodzilam 1,5 miesiaca przed porodem z 2 cm rozwarciem.
Co noc to sie budze jak zmieniam pozycje.
mam to samo :ico_placzek:
silver34, witam w naszym szalonym gronie :ico_oczko:
Magdalena_82, trzymaj sie i mysl pozytywnie, niedlugo bedziesz miala swojego skarba.

[ Dodano: 2010-07-19, 13:24 ]
sylwia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 8 okienko

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

19 lip 2010, 18:10

hej
potem was doczytam, jakiegos enia mam :ico_wstydzioch:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejne tygodnie i misiące

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

19 lip 2010, 18:27

Ja ciut pospałam,mały też teraz je loda łobuz mały.
Basia super że tyle czasu będziesz mieć męża

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

19 lip 2010, 21:48

hej

ja dzisiaj trochę lepiej.
:ico_sorki:

Dzięki dziewczynki za miłe słowa :ico_oczko:
to juz 35tc termin mam na 02/09 i zycze lepszego samopoczucia
:ico_brawa_01:


bcian no ja coś dłużej ostatnio siedzę, ale powiem Ci że po takich nerwach jak miałam to musze się wieczorem wyciszyć :ico_noniewiem:
nie umiem odrazu zasnac...

Sylwia no wiem o czym piszesz...mi tez juz ciężej, a dzisiaj to miałam wrażenie cięzkich nóg :-D

Marzenka, masz rację najlepsze na takie nastroju zająć sie czymś...ja wtedy sprzątam to mi pomaga, ale teraz to już nie mogę się za bardzo za tę robotę brać bo nie mam siły :ico_noniewiem:
wic wroci do pracy dopiero okolo 12 wrzesnia :ico_sorki:
ale fajnie :ico_brawa_01:

Ja mam teraz fajnie, mama mi kładzie do snu Antośka...Antek zadowolony że "babciunia" go utula a ja odpoczywam...
ostatnio z B czulismy sie jak nastolatki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
silver34
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 892
Rejestracja: 13 lip 2010, 20:29

19 lip 2010, 23:12

witam te ktore jeszcze nie spia i dziekuje wszystkim za mile przyjecie :ico_haha_02:
nie dalam rady zrobic zdjecia brzuszka (jeszcze 3tyg temu to byla pilka do kosza a teraz to nie wiem czy lekarska nie jest mniejsza :064: )
rano odprowadzilam Kevina bo pojechal na mini kolonie - wraca w piatek jak na pierwszy raz to i tak dlugo :ico_placzek: , pozostala dwojka marudzi bo go nie ma :ico_olaboga:
no a w poludnie mialam spotkanie w szpitalu i wrocilam kolo 16
nie pisalam wam wczesniej ale moj skarb ktorego nosze pod sercem ma rozszczep wargi i podniebienia oraz brak lewej nerki dlatego robia mi bez przerwy dodatkowe badania a dzis mialam spotkanie z chirurgiem ktory bedzie operowal buzke mojego synka po porodzie termin operacji juz wyznaczony na 11/10/2010 a z nereczka; oczywiscie ta ktora ma zobaczymy po porodzie bo teraz niewiele moga stwierdzic poza tym ze wydaje sie byc ok :( ,

a tak poza tym to u mnie tez skwar, ponad 30° i do tego duszno

trzymajcie sie

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

20 lip 2010, 07:02

Witam z rana!!!
Ja coś dzis szybciej wstalam :ico_noniewiem: Ale za to wczoraj szybko padlam juz po 22 orbitowalam :-) Musze dzis sie wziasc za porzadki. W koncu zmienie firanki, bo tak dlugo ich nie zmienialam, a na mojego meza nie ma co liczyc ostatnio :ico_sorki:
silver34, fajnie, ze tu jestes :ico_brawa_01: Bardzo Cie podziwiam z jakim musisz stawic sie zadaniom jakie Cie czeka po porodzie. Ale przy takiej dobrej opiece zdrowia to na pewno mozna czuc sie bezpiecznie :-) trzymam kciuki za zdrowko twojego synusia :-)
Ja mam teraz fajnie, mama mi kładzie do snu Antośka...Antek zadowolony że "babciunia" go utula a ja odpoczywam...
ostatnio z B czulismy sie jak nastolatki
Super Madziu masz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

20 lip 2010, 07:16

witam

a ja wstałam zmęczona, jakos mi kręci się w głowie, synuś mój też chodzi jak pijany

słońca nie ma więc bez porządnej kawy się nie obędzie

silver34, pozdrawiam cię, i trzymam kciuki żeby nereczka działała jak należy

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

20 lip 2010, 07:52

czesc
silver, witaj :-D ja tez zycze , by ze zdrówkiem maleństwa było oki.
pozostala dwojka marudzi bo go nie ma
przywiązanie i miłosc do braciszka sie odzywa :-)

ja walcze ze swoim cukrem :ico_zly: od wczoraj mam glukometr, wiec sie kłuje :ico_zly:
małz stwierdził,ze robie się coraz bardziej marudna :ico_puknij: I chyba musze przygotowywac torbe tak powolutku :-)
Ale za to wczoraj szybko padlam juz po 22
hehe, Marzenko, ja mam tak codziennie. Przed 22 wszyscy idziemy na gorę, mycie , usypianie bianki i potem ewntualnie cos w tv-ale to zazwyczaj kilka minut, bo zaraz zasypiamy :ico_noniewiem:
Ja mam teraz fajnie, mama mi kładzie do snu Antośka..
jak ja tego zazdroszczę....
wroci do pracy dopiero okolo 12 wrzesnia
wow, to będziesz miec troche luzu w domku, super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

20 lip 2010, 07:54

Silverznajomej synek ma jedną nerkę i chyba jest okij nie dopytywałam się.
U was też będzie dobrze zobaczysz

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

20 lip 2010, 09:18

ello
ja od wczoraj mam corke kuzynki i juz po tych bajkach ktore ogladalam ma wode z mozgu, nie wiem jak wytrzymam tydzien
ja dzisiaj jade na wizyte na 14 i powiem wam ,ze sie denerwuje bo bede znala wyniki glukozy wiec Aldona , moze do ciebie dolacze, wiesci napisze wam wieczorkiem ,bo potem jade do zusu i zaliczam plaze z Werka i moim mezem
u nas ukrop, juz zaczynam sie pocic
silver bardzo dzielna jestes :ico_brawa_01: , a czy ty mieszkasz w Polsce?, moim znajomym tez urodzil sie synek z rozszczepieniem wargi i podniebienia i maly jest juz po operacji i jest sliczny , podobno teraz to traktowane zabieg korekcyjny wiec bedzie dobrze, musi byc a co do nereczki to tez bedzie ok, wierze w to
Madziu bardzo sie ciesze ,ze mama ci pomaga, ja niestety mamy jz nie mam,na tesciowa to same wiecie ale moja kuzynka obiecala mi pomoc, wiec tez nie bede sama

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość